ZASTO ONI NE VOLE NEVINE DEVOJKE?

NISLIJKA:
Jeste, izgleda da se uvek spetljam s nekim ko me "ne zasluzuje" ali ja sam vec pocela da mislim da mi je takva sudbina....i ne petljam se "reda radi" .....vec sam jednom napisala BOLJE NISTA NEGO ISTA!

Devojko, u velikoj si zabludi... nema to nikakve veze sa tvojom sudbinom vec sa tvojim IZBOROM! Ocegledno je da nemas izgradjene kriterijume i da ustvari ni sama ne znas sta hoces, ili si prosto mazohista... :)

Ako je ovo drugo, javi mi se pa da se zezamo... :)
 
NISLIJKA:
Ja sam prva za iskrenost u vezi ali ne i onda kada to ugrozava poverenje....pa nije valjda luda da mu prizna to sve??? To niko ne bi uradio. To nije laz. Nije ni skrivanje. Stvar je u tome da je to proslost! nesto sto je bilo i gotovo. idemo dalje.
pozdrav

Opet gresis, proslost je sve, proslost je ono sto tebe cini onakvom kakva si sada, zelela to ti ili ne. Nazalost dok to ne ukapiras ti nikada neces uciti na svojim greskama i uvek ces ponavljati iste, tako da slobodno mogu da kazem da nisu problem tvoji bivsi mladici vec ti sama. Mislis da zaboravljanjem proslosti i svega loseg sto ti se desilo ti sebi pomazes, mozda na trenutak ali proslost ce uvek kad tad da te stigne i da se ponovi ukoliko je ne prihvatis onakvom kakva jeste i ne izvuces neke pouke...

Zasto se uopste trudim, ignorance is a bliss after all.... :)
 
blondi:
testament_85:
Bacio si pik na mene, a neupucen si.
Sa njom sam bio svega nekoliko dana..
Faggotu, rado bih voleo da vidim tvoju antipaticnu njusku da ti se posteno ***
ukoliko nastaviš sa ovim tonom sve tvoje nadaljne poruke če biti obrisane... u slučaju da ne razumeš zašto :arrow: pročitaj pravilnik FIKa

Ma sta ga upozoravas koji djavo, cut the sucker.. :)
 
Steffan:
NISLIJKA:
Jeste, izgleda da se uvek spetljam s nekim ko me "ne zasluzuje" ali ja sam vec pocela da mislim da mi je takva sudbina....i ne petljam se "reda radi" .....vec sam jednom napisala BOLJE NISTA NEGO ISTA!

Devojko, u velikoj si zabludi... nema to nikakve veze sa tvojom sudbinom vec sa tvojim IZBOROM! Ocegledno je da nemas izgradjene kriterijume i da ustvari ni sama ne znas sta hoces, ili si prosto mazohista... :)

Ako je ovo drugo, javi mi se pa da se zezamo... :)

Prebrzo sudis.
Pa sta pokusavas da mi kazes? Necu svasta i gotovo. A ovo gore je zezanje, ja mislim da je jasno! :D
Mazohista nisam ali tesko tebi ako bi se "zezao" :lol:
 
Steffan:
NISLIJKA:
Ja sam prva za iskrenost u vezi ali ne i onda kada to ugrozava poverenje....pa nije valjda luda da mu prizna to sve??? To niko ne bi uradio. To nije laz. Nije ni skrivanje. Stvar je u tome da je to proslost! nesto sto je bilo i gotovo. idemo dalje.
pozdrav

Opet gresis, proslost je sve, proslost je ono sto tebe cini onakvom kakva si sada, zelela to ti ili ne. Nazalost dok to ne ukapiras ti nikada neces uciti na svojim greskama i uvek ces ponavljati iste, tako da slobodno mogu da kazem da nisu problem tvoji bivsi mladici vec ti sama. Mislis da zaboravljanjem proslosti i svega loseg sto ti se desilo ti sebi pomazes, mozda na trenutak ali proslost ce uvek kad tad da te stigne i da se ponovi ukoliko je ne prihvatis onakvom kakva jeste i ne izvuces neke pouke...

Zasto se uopste trudim, ignorance is a bliss after all.... :)

Ma slusaj TI! sta si se uhvatio za mene? ! :D :)
Sala naravno.
Vidi, jeste proslost nesto sto te prati do kraja zivota ali je ne mozes promeniti. Uostalom, svako bi menjao nesto u svojoj proslosti ali je to nemoguce.
IPAK, tezim da pronadjem nekog ko ce me voleti ovakvu kakva jesam, u potpunosti (kad mogu one sto imaju kilommmetraskuuu proslost, sto ne bih ja? ) :D :)
 
NISLIJKA:
Steffan:
NISLIJKA:
Ja sam prva za iskrenost u vezi ali ne i onda kada to ugrozava poverenje....pa nije valjda luda da mu prizna to sve??? To niko ne bi uradio. To nije laz. Nije ni skrivanje. Stvar je u tome da je to proslost! nesto sto je bilo i gotovo. idemo dalje.
pozdrav

Opet gresis, proslost je sve, proslost je ono sto tebe cini onakvom kakva si sada, zelela to ti ili ne. Nazalost dok to ne ukapiras ti nikada neces uciti na svojim greskama i uvek ces ponavljati iste, tako da slobodno mogu da kazem da nisu problem tvoji bivsi mladici vec ti sama. Mislis da zaboravljanjem proslosti i svega loseg sto ti se desilo ti sebi pomazes, mozda na trenutak ali proslost ce uvek kad tad da te stigne i da se ponovi ukoliko je ne prihvatis onakvom kakva jeste i ne izvuces neke pouke...

Zasto se uopste trudim, ignorance is a bliss after all.... :)

Ma slusaj TI! sta si se uhvatio za mene? ! :D :)
Sala naravno.
Vidi, jeste proslost nesto sto te prati do kraja zivota ali je ne mozes promeniti. Uostalom, svako bi menjao nesto u svojoj proslosti ali je to nemoguce.
IPAK, tezim da pronadjem nekog ko ce me voleti ovakvu kakva jesam, u potpunosti (kad mogu one sto imaju kilommmetraskuuu proslost, sto ne bih ja? ) :D :)
TO JE TO O CEMU GOVORIM! proslost je prosla i nemozes je promeniti..zato se trudi u sadasnjosti da se ne bi kajala u buducnosti zbog proslosti...
 
[quote="Johnny_English ......
*cut*

Da si malo pazljivije procitao sve shto sam napisala, mozda bi i shvatio da sam ja bash protiv toga da se moral, devojacka cast i parce devicnjaka izmedju devojcinih nogu podvodi pod isto, bash kao shto ne smatram da je potreba za sexom prljava i zivotinjska i sl. No da ne duzim, vidim da je odmakla rasprava, a ja nemam nameru nekog da uveravam kako su moja shvatanja ispravna, a tudja izvrnuta, jer ono shto za mene jeste za drugog nije, ili kao shto sam ja svesna toga, a drugi nisu.
 
sve sto je moderno ne znaci da je pametno!

zatim... kad oces da ostvaris ucinak od 20% ti se boris kao za 40% da bi sigurnost da ces ostvariti 20 bila veca.... mnozda su iz tog razloga moji stavovi nekima odvratni.... ali oni koji pre nego me iznapusavaju sednu i razmisle (ukoliko mogu) neki minut drugacije ce gledati na sve..
 
previse slobode vodi u anarhiju! kako je sve krenulo.... uvodjenje bluda na mala vrata pod pokricem ljubavi, upoznavanja sebe i druga filozofija...sta sa onima koji ne znaju sta je ljubav? sta sa onima koji nisu doziveli ljubav.... moze neko nekome da se dopada da je simpa i sl....da li je to ljubav?.... aj da uzmemo drugu predpostavku.da svi znaju sta je ljubav....sta cemo sa ovima sto se mnogo cesto zaljubljuju i odljubljuju?

2.kad cure shvate da su u sexu one je8ane a ne da one jebu shvatice cemu sva ova prica...dakle one su trpe raqdnju gramaticki da se izrazim a da me ne shavtite da cure poredim sa predmetom ili knjigom samo zelim slikovito da nesto objasnim....

NE ZNAM ZASTO SAM VAM SVE OVO ISPREICAO ALI KO ZNA MOZE NEKOM DA KORISTI...UGLAVNOM NE SKODI....
 
Steffan:
NISLIJKA:
Ja sam prva za iskrenost u vezi ali ne i onda kada to ugrozava poverenje....pa nije valjda luda da mu prizna to sve??? To niko ne bi uradio. To nije laz. Nije ni skrivanje. Stvar je u tome da je to proslost! nesto sto je bilo i gotovo. idemo dalje.
pozdrav

Opet gresis, proslost je sve, proslost je ono sto tebe cini onakvom kakva si sada, zelela to ti ili ne. Nazalost dok to ne ukapiras ti nikada neces uciti na svojim greskama i uvek ces ponavljati iste, tako da slobodno mogu da kazem da nisu problem tvoji bivsi mladici vec ti sama. Mislis da zaboravljanjem proslosti i svega loseg sto ti se desilo ti sebi pomazes, mozda na trenutak ali proslost ce uvek kad tad da te stigne i da se ponovi ukoliko je ne prihvatis onakvom kakva jeste i ne izvuces neke pouke...

Zasto se uopste trudim, ignorance is a bliss after all.... :)
svidjz mi se misljenje uglavnom stim sto bih dodao da se pametni ljudi uce na tudjim greskama....
 
NISLIJKA:
Ma slusaj TI! sta si se uhvatio za mene? ! :D :)
Sala naravno.
Vidi, jeste proslost nesto sto te prati do kraja zivota ali je ne mozes promeniti. Uostalom, svako bi menjao nesto u svojoj proslosti ali je to nemoguce.
IPAK, tezim da pronadjem nekog ko ce me voleti ovakvu kakva jesam, u potpunosti (kad mogu one sto imaju kilommmetraskuuu proslost, sto ne bih ja? ) :D :)

Ok, if that's what makes you happy... :) samo mojne nam kukas posle... :wink:
 
Johnny_English:
ovako nisam citao ovo gore nista jer na ove teme znam da danasnja mladez moze da odgovori u najvecesm boju sa 20% tacnosti i smisla... no dakle....poruka curama... ne zurite da budete j**ane... vi ste te koje su trazene... kod muskaraca je totalno druga prica oni su ti koji jure i koji misle ako sad ne uhvate nece nikad pa zure a i jos 100 razloga drugih ima zasto muskarci vise vole sex!!! nislijko veruj mi da nijedan od tih ortaka sto voli curi da skida mrak kad se u zivotu stvarno zaljubi nece voleti da mu je ta osoba vec skinutog mraka:) naravucenije kad budes imala oko 20 ili koju vise tj kad budes u vezi sa momkom koji te voli iskreno tj ozbiljnoj vezi koja se obicno zavrsava brakom znaj da ce prema tebi taj momak imati beskonacno poverenje, postovati te i vise voleti sa tim saznanjem da si nevina! sta mislis kako je coveku koji iskreno voli a zna da se ta cura aktivno j**ala od svoje 15e godine...tj svaka cura kad skine mrak sto reche forest se posle j**e non stop...ona je onda ko zagrizena jabuka...sve jedno dal je zagrizena vise ili manje zagrizena je... tad je sex za nju samo obicna fizicka aktivnost i nista vise....molim te ne uplici se sa takvim likovima.... jel te on voli zbog tvoje licnosti ili tela? jel njemu svo zadovoljstvo u vezi taj sex? mogao bih o ovome sto godina....JADNO JE TO GDE JE NASA NACIJA OTISLA SA MORALOM... SVI SMO HRISCANI KOJI NE ZNAMO NI JEDAN POSTULAT VERE I MORALA!!! SVI KAO IDEMO U CRKVU SLAVIMO SLAVE I NOSIMO ZLATNE KRSTOVE OKO VRATA TEZINE 5 KILA!!!

Nemam sta dodat... Imam mozda par izmjena ali, uglavnom si sve rekao. Samo budi svoja, misli svojom glavom, pusti sta ce drugi reci. Ko nema srpljenja da te ceka, nije te ni vrijedan.
 
Apsolutno bi se slozio sa Malom Mo, naime...
To da prvi put spavas sa deckom treba da ostavis za nekog ko ce te uciniti posebnom , nekom kome si ti jedina na svetu. One fore, "volim te, ti si mi sve na svetu, ne mogu bez tebe.." i slicno... Nisam protiv toga, ja to licno i ne koristim ali ja sam za to da se pokaze, kroz dela, kroz paznju, kroz zagrljaj, e tu mozes da vidis koliko je toj osobi stalo do tebe. Naravno uvek postoje dobri glumci ( misleci i na muskarce i na devojke ) ali ne mogu oni na duge saze, nije potrebno mnogo vremena a da ne pokusaju...
Moj ti je savet da ostavis se takvih, koji zive od slave u drustvu... oni ce samo da "obave posao" i kasnije da zive od te "slave". Nisam citao ostale odgovore, pa nisam siguran koliko godina imas ali 20-te godine zivota obicno pokazu kojoj je osobi stalo do tebe...
E sad, ima i tu jos mnogo toga da ti prozivis sa njim pa da saznas da li je on pravi za tebe. Da vidis kakav je on kada se iznevira, kakav je kad je srecan, da li to deli sa tobom..i tako...ima tu mnogo. Samo budi prirodna i nemoj da krijes svoja misljenja... kazi sta mislis u svakom trenutku, ne treba to kriti u sebi pa se posle kajati...
A ovo za crkvu... tu se isto slazem, svi nose neke "brojanice", toboze vernici, kad zagusti onda " pomozi boze" a prave moralne i duhovne vrednosti su ostavili za sobom.
I da ti kazem nesto... kada je devojka nevina i casna onda je muskarcu i privlegija da ima takvu devojku kraj sebe... je bar licno to volim.
A kad kazu da muskarci vise vole sex, tu se ne slazem. Podjednako ga vole i muskarci i zene...
 
Boban_bgd:
To da prvi put spavas sa deckom treba da ostavis za nekog ko ce te uciniti posebnom , nekom kome si ti jedina na svetu. One fore, "volim te, ti si mi sve na svetu, ne mogu bez tebe.." i slicno... Nisam protiv toga, ja to licno i ne koristim ali ja sam za to da se pokaze, kroz dela, kroz paznju, kroz zagrljaj, e tu mozes da vidis koliko je toj osobi stalo do tebe. Naravno uvek postoje dobri glumci ( misleci i na muskarce i na devojke ) ali ne mogu oni na duge saze, nije potrebno mnogo vremena a da ne pokusaju...
Moj ti je savet da ostavis se takvih, koji zive od slave u drustvu... oni ce samo da "obave posao" i kasnije da zive od te "slave". Nisam citao ostale odgovore, pa nisam siguran koliko godina imas ali 20-te godine zivota obicno pokazu kojoj je osobi stalo do tebe...
E sad, ima i tu jos mnogo toga da ti prozivis sa njim pa da saznas da li je on pravi za tebe. Da vidis kakav je on kada se iznevira, kakav je kad je srecan, da li to deli sa tobom..i tako...ima tu mnogo. Samo budi prirodna i nemoj da krijes svoja misljenja... kazi sta mislis u svakom trenutku, ne treba to kriti u sebi pa se posle kajati...
A ovo za crkvu... tu se isto slazem, svi nose neke "brojanice", toboze vernici, kad zagusti onda " pomozi boze" a prave moralne i duhovne vrednosti su ostavili za sobom.
I da ti kazem nesto... kada je devojka nevina i casna onda je muskarcu i privlegija da ima takvu devojku kraj sebe... je bar licno to volim.
A kad kazu da muskarci vise vole sex, tu se ne slazem. Podjednako ga vole i muskarci i zene...
Devojka moze biti casna i ako nije nevina. Nevinost ne podrazumeva casnost.
Jer da li je devojka koja je sa deckom pokusavala to da ostvari nekoliko puta (dakle – skoro do kraja), ali nije uspela, (dakle, i jedno i drugo znaju kako ono drugo izgleda obnazeno, a mozda su i probali neki od alternativnih nacina zadovoljenja – medjusobnu masturbaciju ili oralni) – i, igrom slucaja, raskine sa njim – da li je ona moralnija od devojke kojoj je to uspelo, iz ljubavi? Ipak ona je samo tehnicki nevina.
Npr, jedna moja drugarica (dok je jos bila nevina), pricala mi je da ima obicaj da kaze decku da se skine, jer voli da ga posmatra golog. I voli ‘odredjeni deo njegovog tela’. A jednom prilikom mije rekla kako upraznjavaju oralni.
Cast? To je tako relativno u danasnje vreme…

Takodje, ako ti se neko jaaaako dopada, ako si ga upoznao u svim zivotnim situacijama, to ne znaci da ces ostati sa njim do kraja zivota. Nesto je ipak stvar vise sile…

Kazes – volis da imas takvu devojku pored sebe. Recimo da se slazete, i da se posle odredjenog vremena odlucite na sex. I recimo – veza vam propadne posle nekoliko meseci. Da li tu devojku treba manje postovati zato sto je bila sa tobom?

Prvi put…. To zaista mora biti za neku posebnu osobu, mada prilican broj mojih drugarica to uradi tek da ne bi nosile etiketu ‘nevine’ (sto je strasno, najstrasnije…). Mada, sa druge strane – mozes doci u situaciju u kojoj se ja nalazim – da li cu ikad znati da li je neko pravi? Jer ima osoba, kao sto sam ja, koje nikad nisu uverene u ono sta rade… nikad ne znaju da li rade ispravnu stvar….

Uostalom – ne smemo tako uopsteno govoriti – nije isto za devojku (devojcicu) od 15 godina, i devojku od 20 i vise.
Ali se slazem sa recenicom da tek u dvadesetim mozes proceniti da li je nekom zaista stalo do tebe.
 

Back
Top