Dali ste culi...MIRNI PROTEST U BG

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Neznam dali ste naculi ali neko mi rece kao da 27.01.2008 treba da bude miran skup gradjana Srbije u znaku "Upozorenja Srbije da se nalazi na raskrsnici i da treba da se da podrska DEMOKRATSKIM pokretima za Spas Srbije".
Neznam koliko je istina ali se nesto pominje kao i neka nadohnada za Vreme od nekih 20€ inace Skup treba da pocne ispred Ambasade USA zakazano kao za 13'oo casova.
Jel zna neko od vas za tako nesto jel jos neko nacuo nesto?
 
Neznam dali ste naculi ali neko mi rece kao da 27.01.2008 treba da bude miran skup gradjana Srbije u znaku "Upozorenja Srbije da se nalazi na raskrsnici i da treba da se da podrska DEMOKRATSKIM pokretima za Spas Srbije".
Neznam koliko je istina ali se nesto pominje kao i neka nadohnada za Vreme od nekih 20€ inace Skup treba da pocne ispred Ambasade USA zakazano kao za 13'oo casova.
Jel zna neko od vas za tako nesto jel jos neko nacuo nesto?

raspitaj se još,u centralnoj otadzbinskoj upravi, da li cemo tih 20e dobiti u evrima ili u dinarima i po kom kursu
 
lusaj ti "Gavranu",za takvu izjavu ja se samo pitam koiji K*/c postoji ovaj Admin.
Samo polako i samo da znate pocelo vam je odbrojavanje polako al sigurno.
Izvinjavam se svima na "Uvredi" koja je ispisana od "CROW",sigurno nije mislio to sto je napisao,momak je jos Zelen trci puno pred rudu,izgleda jos nije dobio adekvatan odgovor prilikom svoga razvijanja,ali dobice nadam se!
aDMIN JEL TI postojis ILI hLADIS ...
 

Back
Top