DVOJE KAO JEDNO

kambodza

Elita
Poruka
15.736
..........juche dok sam gledao dvoje klinaca srecno zaljubljenih pade mi na pamet jedna misao iz moje mladosti ,koliko parova se folira da su ludo zaljubljeni u stvari koliko devojaka se folira da voli do neba svog dechka ,pitam to iz razloga shto sam se u zivotu nagledao tucha zbog devojaka,mozda 50 tak ,gde su neki tipovi gazili nekog dechka zbog neke devojke i samo u dva sluchaja devojka je skochila na svog dechka da ga zashtiti,jer su ove druge folirantkinje ili shta ,jer se u njima javlja zivotinjski instinkt da se privole jachim muzijacima .................nisam ozlojedjen ali nikad nisam kapirao takve devojke pa me zanima kako vi vidite ovu stvar ...........;-);-)
 
oooo ne da vidim da se klipani tuku oko mene tacno bih pomislila da su retardirani i obojicu ih otkacila...ne znam meni je oduvek to bilo ljigavo ko da su petlici (namerno u deminutivu) pa se nadmecu nesto...i ona kokoska koja ih gleda...ne sna se ko je gluplji u celoj prici :?
 
oooo ne da vidim da se klipani tuku oko mene tacno bih pomislila da su retardirani i obojicu ih otkacila...ne znam meni je oduvek to bilo ljigavo ko da su petlici (namerno u deminutivu) pa se nadmecu nesto...i ona kokoska koja ih gleda...ne sna se ko je gluplji u celoj prici :?

........ne pricham o tome da se biju zbog tebe ,vec o tome kad dechko stane u zashtitu devojci a indijanci skoche na njega da ga gaze a ona se povuche i gleda sa strane .........
 
sta ti nije jasno,pa da neki buzdovan dobaci mojoj devojci samleo bih ga u mashini za mlevenje mesa i pojeo,mada...vise bih mucio buzdovana koji to uradi npr. na ulici,dok se setamo i vidi da je samnom,a malkice manje nekog ko bi to uradio kad je sama
 
nije mi ovo bas najjasnije - stajanje u zastitu...sta ovi oce da joj rade kad neko mora da je stiti? :neutral:

.......ne zelim da budem grub,da li si ti izlazila-izlazish po nocnim klubovima ,recimo izadjesh u klub uveche sa devojkom odesh do wc-a i zadrzish se 10 min i zato vreme neki klipan pijani pridje tvojoj devojci i pochne da je smara i nepristojno nabacuje ,ti se vratish kulturno mu kazesh da je to tvoja devojka a on pijan i iznerviran shto to veche nishta nije smuvao raspali te i josh na sve to priletenjegovi drugari pa pochnu zajedno da te gaze a ona gleda i cuti ...................ko je izlazio uveche verovatno je vide slichan ili isti scenario .......
 
.......ne zelim da budem grub,da li si ti izlazila-izlazish po nocnim klubovima ,recimo izadjesh u klub uveche sa devojkom odesh do wc-a i zadrzish se 10 min i zato vreme neki klipan pijani pridje tvojoj devojci i pochne da je smara i nepristojno nabacuje ,ti se vratish kulturno mu kazesh da je to tvoja devojka a on pijan i iznerviran shto to veche nishta nije smuvao raspali te i josh na sve to priletenjegovi drugari pa pochnu zajedno da te gaze a ona gleda i cuti ...................ko je izlazio uveche verovatno je vide slichan ili isti scenario .......
pa ne znam u kakve klubove ti izlazis ali tamo gde ja idem nikad nisam prisustvovala takvom dogadjaju a druga stvar je sto nema sta on njemu da objasnjava kako je to njegova devojka jer to treba cura sama da uradi.
u ovom tvom primeru obojica su krelci,sa sve ovom mutavom sto ne moze da otkaci tipa.
 
..............ovo su samo primeri i to odavno ,nema veze zashto i kako se neshto dogodilo ,poenta je da sam malo puta u zivotu video da se devojka solidarishe sa dechkom oko nekih ovakvih stvari ......................mozda je i glupa tema ,meni pala juche na pamet ne zamerite mi .....
 
Ja sam to video samo u selendrama do kojih ponekad skoknem. Pa kad se napiju rakijetine i najedu krmetine, pa krenu sa pričom - "Znaš ti ko sam bre ja!" - a imaju ruke ko cigle, pa kad počnu da se šibaju, pa poizbijaju zube i razbiju glave, aaa kukavče...
 
pa ne znam u kakve klubove ti izlazis ali tamo gde ja idem nikad nisam prisustvovala takvom dogadjaju a druga stvar je sto nema sta on njemu da objasnjava kako je to njegova devojka jer to treba cura sama da uradi.
u ovom tvom primeru obojica su krelci,sa sve ovom mutavom sto ne moze da otkaci tipa.

.......jbg. beshe to ludo vreme ,i nije bitno kakva je riba mutava ili govorljiva kad se pojave krelci nishta ih ne moze zaustaviti ...........
 
..........juche dok sam gledao dvoje klinaca srecno zaljubljenih pade mi na pamet jedna misao iz moje mladosti ,koliko parova se folira da su ludo zaljubljeni u stvari koliko devojaka se folira da voli do neba svog dechka ,pitam to iz razloga shto sam se u zivotu nagledao tucha zbog devojaka,mozda 50 tak ,gde su neki tipovi gazili nekog dechka zbog neke devojke i samo u dva sluchaja devojka je skochila na svog dechka da ga zashtiti,jer su ove druge folirantkinje ili shta ,jer se u njima javlja zivotinjski instinkt da se privole jachim muzijacima .................nisam ozlojedjen ali nikad nisam kapirao takve devojke pa me zanima kako vi vidite ovu stvar ...........;-);-)
Hahaha jao sad se setih..... kako sam relativno nedavno pokušala da istučem obojicu :lol: (il' da ih razdvojim, šta mi prvo uspe) i onda su mi ujutru pričali svaki svoju priču - došao A i iz čista mira počeo da me gura :shock:, A kaže - došao B i počeo da me grebe kao sisica :shock: :lol: e živote..... a nijedan mi nije ni dečko bio... niti sam bila niti se pravila da sam zaljubljena..... paralelno je mene maltretirao C ali im to nije bilo toliko bitno :roll:
Hej, od tada više hajde ne :|
Ako se majmunima bije neka si povade oči :roll: :|
 
Ja sam to video samo u selendrama do kojih ponekad skoknem. Pa kad se napiju rakijetine i najedu krmetine, pa krenu sa pričom - "Znaš ti ko sam bre ja!" - a imaju ruke ko cigle, pa kad počnu da se šibaju, pa poizbijaju zube i razbiju glave, aaa kukavče...


ovo sa BRE aluzija na beogradjane?
daj koje price imate ispasce da samo u bg se ljudi biju u lokalima.
alkohol je cudo...steta sto ga ne konzumiras ILLI
 
oni koji se biju zbog devojaka su jadni momci kojima su svrake popile mozak...ja pamtim kad su se jednom oko mene posvadjali a onda i potukli neki likovi a pritom mi nijedan nije ni bio momak...otkacila sam ih posle na keca...takvi retardi mi u drustvu ne trebaju:-):-):-)
 
Pazi, nije baš da nema..... tipične "rupe" u koje sam imala (ne mnogo) prilike da izlazim su, ustvari, stecište najcivilizovanije bagre koja postoji u BG i žali bože što moram napisati ali - to su mahom Beograđani.

U veliku većinu rupa (pogrešno) fensi lokalčića (koji i jesu većina u BG kao i u ostalim gradovima) baš dolaze ta gospoda krmetina sa svojim šaketinama punim žuljeva i lopataju se gde stignu, bilo zbog devojke bilo zbog fudbala, bilo zbog razrokosti... i van pameti je koliko su u stanju jedni druge da unakaze :|

Kambodža, mešati se u takve tuče u najmanju ruku je degutantno.

E sad, ako je neko od njih dečko, i to duže od nedelju dana?! yebi ga..... ja to nisam videla. I baš retko vidim da spopadaju devojku koja je došla sa dečkom, makar joj i ne bio dečko već samo prijatelj. Ustvari nikada to nisam videla. Spopadaju samo one koje su došle sa drugaricom i to je vrlo teško skinuti s q*** :|

Ne zamerite, malo sam pobesnela naprasno.
 

Back
Top