Cudoviste iz Loh Nesa

Da zanam da vec ima filma ali ce izaci novi ove godine ! A ja sam Gledao na Discoveriu snjima jedne zenei jak je bio uverljiv! Ali sai isto tako i gledao kako naucnici dokazuju da je to samo izmisljotina !
 
LIcno ne verujem..... Mozda je u 16. veku postojala neka zivotinja kad je prvi put zapazeno, ali sad definitivno nista ne postoji. Gledala sam na National Geographic kako tragaju za Nesi, ali nista nisu nasli. A i ne postoji neki uverljivi dokaz da postoji...
 
Ne verujem da su potencirali na turizam u 16 veku otkad postoji ta legenda :D

treba napraviti distinkciju izmedju mita o cudovistu i onoga sta cudoviste danas predstavlja
neko se pametno dosjetio pa zasto ne bih malo vratio u zivot cudoviste a mogu i da zaradim i tako od lokalne price i mita
to postade turisticka atrakcija,svi hoce da vide gdje se navodno brckalo cudoviste
gdje je ostavilo g0wno i da to fino slikaju pa da mogu da se hvale unucima o tome.
 
da ali kako obajsnjavate to da su ga videli krsa njudi i imakrsa snjimaka o njemu ?!? Nisu mogli svi istu pricu da smisle i svi skoro isdo da snjime

znas kad su jednom grupi turista podmetnuli obican balvan koji je kao slucajno izronio malo dalje od njih...pa ih pitali da nacrtaju sta su videli, a ovi svi nacrtali to cudoviste, sa usima sa surlom, sa zubima i sa svakakvim dodacima....dakle, radi se o tome da oni jednostavno zele to da vide, pa ga i vide. Pogotovo, kada je u pitanju Nesi, o kome legenda traje vec 500 godina...Inace, to jezero je toliko pretrazeno radarima, sonarima, skenerima i cime sve ne i nije nadjeno ama bas nista sto bi makar i priblizno odgovaralo opisu.

a "krsha" snimaka nema.
Stavise, neki od najpoznanitijih malobrojnih snimaka su odbaceni kao falsifikati.
 
Kao neki ljudi su 2002-ge javili da su videli ovo cudoviste i da su ga hranili
Dobro pitanje ne mora da bude glupo,ali ljudi su se vec navikli da ga vide
Ima na tone slika koje su jasne ko dan a ne kao dokazi za vanzemaljce
Ipak je to velika misterija jer reka se istrazuje ceo dan i nista se ne nadje da bi
sledeci dan u novinama izasla nova slika gde se vidi ovo cudoviste
U svakom slucaju nista drugo nego MISTERIJA
Uh sto volim ovakve stvari...
 

Back
Top