Cudoviste iz Loh Nesa

Nazalost laz jedna velika i to mi je jaaaaaaaaaaaaaako krivo...
Jezero je pretrazeno,
covek koji je prvi to provalio je priznao na samrti da je laz, da je to uradio da privuce turiste,
a danas se na diskaveriju pusta sve o pravljenju robota te zivuljke,
samo zbog privlacenja turista...
 
ne ja kazem da sam gledao jedanAmaterski snjimak a koliko ih ima ja to neznam ! a anasao sam na internetu sliku samo mora neko da mi objasni kako mogu da je stavim pa da je svi vidite

axa uspeo sam al sam pametan

Ovo je prva slika na kojoj se vidi nesi neznam kad je objavljena znam samo da su tada svi verovali toj slici a ja mislim 91 godine je dokazano ja je to u stvari balon....
Znaci za tu sliku je sto posto dokazano da je falsifikat.
 
svako ko se bar malo bavi kriptozologijom,poput mene,zna da Nesi ne postoji.
gotovo svaka slika je nameštaljka ili prikaz nečeg potpuno drugog...postoje podvodne slike koje su prilično čudne,ali šta god da je u tom jezeru,siguran sam da je odavno uginulo...
 
Nessie se opisuje kao životinja tela dugog cak 10 metara i cetiri peraje te dugim vratom s malenom glavom. Lokalni stanovnici oduvijek su vjerovali u Nessie, a to je bice postalo popularno i svijetu nakon 1933, kada je Nessie navodno imala trenutak loše volje i živcano repom šamarala po površini vode, i to pred ocima vlasnika hotela Johna Mackaya i njegove žene.

Neki naucnici smatraju da možda zaista postoje neke takve životinje, starudije iz porodice plesiosaura koji su izumrli pre sedam milijona godina, no koji su možda nekim slucajem ostali i preživjeli u jezeru nakon što je ono odseceno od mora na kraju ledenog doba. Medutim, možda je zanimljivija cinjenica da je, kad je John Mackay prvi put vidio Nessie, pre toga minirano podrucje s kamenjem koje je palo u jezero i na bujnu višegodišnju vegetaciju pored jezera, što je mnoge životinje ucinilo nesretnim beskucnicima.

Ziv primerak ribe iz roda sakoperki koje su izumerle davno pre pojave dinosaurusa.
celakant.jpg


Tako da nije nista cudno ako je preziveo i neki plesiosaurus u jezeru Loh Nes.

Plesiosaurus
plesiosaurus.jpg


A ono sto je zanimljivo za ovu temu jesu novi snimci sa Loh Nesa gde je dinosaurus snimljen i jasno se vidi.

 
Ima neka suplja po kojoj je Loh podzemnim kanalima povezan sa morem...(tako su u filmu "Amerikanizovali" Nesi.. :) elem, sa monster ima izlaz na more...pa mozda dise kisik negde na otvorenom moru, a u Loh se vraca da ispostuje ugovor sa turist biroom, iz sentimentalno-patriotskih razloga, ili mu se vise dopada nacionalna klopa od morske....
Ko ce znati sta se monsteru u glavi vrti.... :(.
 
Poslednja izmena:
Salu na stranu,svasta je prikazivano za nesi,ima milion slika,svega,mozda je to opet neki mutant kao ona covecija ribica u sloveniji,tamo samo zivi i to je to nigde je nema,tako moze i sa ovim da bude.ali dok neko to ne pokrene detaljnu istragu mozemo da caskamo i budalimo do mile volje
 
na Discovery-ju je bila emisija , neki tim strucnjaka je doveo 30-setak turista na to jezero. I sad ti strucnjaci su u daljini privezali komad drveta i pustili da ispluta za tren...
Normalno turisti su svi uzbudjeni bili , i kad su im dali da nacrtaju sta su videli svi su crtali peraja , glave i neka cuda a ustvari to je bio potpuno ravan komad drveta....a opis toga im je bio jos jaci, neki lik je tvrdio da je pola cudovista izletelo na povrsinu :S ....

Inace strucnjaci su bili psiholozi :mrgreen:
 

Back
Top