KAKO DA GA ZAVEDEM

vodolija77:
Devilishgirl:
:( Sta sam rekla? :roll: Povlacim rec, recenicu/e :roll: Da, koliko nepismenih debila zavrsava fax :shock: a mogli su da cuvaju ovce na nekoj planini, to je bas cool 8)


Naravno i onako nam je poljoprivreda(i stocarstvo) propala, moraju ljudi da se potrude da je spasu! :lol:
cuvanje ovaca je bas cool,planina,cis vazduh,sta ces lepse :D ja sam CoBaN. Imam laptop sa satelitskom mrezom mogu da pricam sa vama kad hocu :roll: i nikad mi nije dosadno, evo sada sam isao da im dam da piju vodu :lol: :lol: :lol:
 
znate vi ono kad coban lezi na brdu suncan lep dan i razmislja,pa izvadi iz dzepa frulu i pocne da svira,svira on tako pa zastane,uzme malo trave zavije je i popusi , pa mu se nesto prijebalo sta ce on nema devojke u blizini,pa uzme ovcu i izjebe je i tako on posle svega toga legne u seno i razmislja pa kaze dobar je ovaj zivot SEX DROGA I ROKEN ROL :lol: :lol:
 
cicika:
sVIDJA MI SE JEDAN DECKO,ALI NEZNAM KAKO DA BUDEM SA NJIM
JA SE NJEMU NESVIDJAM ALI ON MENI JAKO
Pomozite mi neki kazu da ima nade za nas

DAJTE MI SAVET!!!!
zapitaj se sta zaista zelis-avantura ili veza.Pretpostavljam da je ovo drugo cim ti je toliki problem da nadjes pravi nacin.Pokusaj da mu budes najbolji prijatelj i navedi ga da ti se otvara.Saslusaj ga sa vidnim ali i umerenim interesovanjem,to svima prija.Ako mu se tako priblizis ukazace ti se prilike same po sebi.Pokazuj da ti je stalo ,ali i da nisi glupaca ,da imas i ti svoje stavove koji su u vecini slicni sa njegovim,ali i po neki drugaciji,nemoj biti drcna ali ni krpa budi mazna ali i malo ga pravi ljubomornim-u stilu:JAO KAKO MI JE BILO NEPRIJATNO SINOC SVO VREME ME JE FIKSIRAO POGLEDOM NEKI LIK I NA KRAJU MI PRISAO DA PITA ZA BR.TELEFONA,NA STA SAM SE JA SKROZ SMORILA I REKLA TO STVARNO NE BI MOGLA ZAO MI JE ZDRAVO / Isto dok pricate pokusavaj kao spontano u afektu da uspostavis fizicki kontakt,gestikuliraj i dokaci ga po ruci ili slicno...puno srece P.S.ako zelis samo seks tj. avanturu onda ne vidim problem-pozovi ga na kafu kod tebe kuci, ilise ti pozovi kod njega.....
 

Back
Top