DEZA VI

Meni se ovo desili hiljadu puta i svi kazu da su to slike iz proslog zivota.Pitam se sta sam ja bio u proslom zivotu:D

ja sam to negde računala na internetu
i sita sam se ismejala kada sam pročitala rezultat
Mada, ima smisla s obzirom na neke stvari koje mi se dešavaju... Dosta toga se poklapa, što se tiče karme koju kao treba da očistim u ovom životu...
 
I ja sam riba u hioroskopu, ako ima veze...

Neko rece da postoji objasnjenje, da to upadne u dugorocnu memoriju....zvuci lepo ali sta kada znas sta ce se desiti u sledeci nekoliko sekundi, to nije ni u kakvoj memoriji jer je u buducnosti... npr. idem ulicom i slusam mp3 i spremim se da pozdravim drugaricu koja ce da dodje iza coska, za koju nemam inace pojma da je tu negde... i podignem glavu i posle sekunde ona izlali iza coska... jeste da se sve desi mnogo brzo ali opet, to je u buducnosti....
 
Hm,nisam sigurna da li sam ovu temu trebala ovde da postavim.Mislim da jesam.U svakom slucaju,da li vam se desavaju ovakve stvari?Imate li neki primer...?Meni se cesto desavaju,i to ne smatram cudnom vec veoma zanimljivom pojavom.
?

Desavam mi se povremeno ali ne volim taj osecaj jer onda pomislim kako je sve vec unapred determinisano...Sto manje svesti to bolje...
 
I ja sam riba u hioroskopu, ako ima veze...

Neko rece da postoji objasnjenje, da to upadne u dugorocnu memoriju....zvuci lepo ali sta kada znas sta ce se desiti u sledeci nekoliko sekundi, to nije ni u kakvoj memoriji jer je u buducnosti... npr. idem ulicom i slusam mp3 i spremim se da pozdravim drugaricu koja ce da dodje iza coska, za koju nemam inace pojma da je tu negde... i podignem glavu i posle sekunde ona izlali iza coska... jeste da se sve desi mnogo brzo ali opet, to je u buducnosti....

Cekaj, onda si ti videla u buducnost, nisi iskusila deza vi. deza vi je kada vidis nesto pa se onda pitas gde si to pre videla, ali ne razmisljas o tome pre nego sto se desi.
 
Cekaj, onda si ti videla u buducnost, nisi iskusila deza vi. deza vi je kada vidis nesto pa se onda pitas gde si to pre videla, ali ne razmisljas o tome pre nego sto se desi.

Pa da... desava mi se i deza vi a ovo retko kad, ali imam otprilike isti neki osecaj. Inace nisam videla nego video (pomislila si podsvesno zbog 'ja sam riba u horoskopu' i 'drugarica') :)
 
ja sam cak predvideo da ce moj brat slomiti ruku.
e ovako ja ti sanjam i sanjam mog brata i mene kako skacemo po krevetu i on skoci pored i slomi ruku.
tako da sutradan skakao je po krevetu a ja sam mu govorio neskaci slomices lakat
on je skakao i posle 2 sekunde padne on i slomi lakat.
tako da sad sto ja sanjam desi se vrlo cesto.ostale slucajeve samo ako me neko zamoli.:shock:
 
au te stvari mi se desavaju cesto...meni je to ok
nekad me podseti na nesto sto bi trebalo da uradim a nisam...
sva se uzvrpoljim kad mi se pojave "vec vidjene" slike u glavi..
:)
 
Meni se to pre bas cesto desavalo, a negde su rekli da je to cak blag oblik epilepsije. Desava mi se i sada, ali manje. Pre je bilo, ono, skoro svaki dan.
P.S. Sinister, izvini sto sam te pomesala za muskarca...
 
............. a . "G"de si to rachunala XD ???

NE znam, u pitanju je neki srpski sajt, ako uspem da ga iskopam, postaviću link. Anyway, računanjem gomile cifara na tom sajtu, došla sam do rešenja da sam živela na Javi ili Sumatri 1300. i neke godine, da sam bila poglavica, muški poglavica, koji je imao kao neko 6. čulo, i kojeg su svi mnogo voleli zbog dobronamerne ćudi, i spremnosti da pomogne svima (moja glavna osobina). E, on je sve prokockao zbog novca, koji ga je iskvario skroz, i u ovom životu, odn. sada u mom, mora da popravi karmu i da nauči da ne ceni materijalne vrednosti, i ako uspe u tome, odn. ako ja uspem u tome u sledećem životu ću dobiti ponovo to 6. čulo i moć da predvidim sve i svašta.
Zato izgleda ja redovno pucam na Lotou :lol:
 
Au, bilo je to u mom cetvrtom razredu osnovne skole( sad sam cetvrti ekonomske- pricam ovaj dozivljaj jer je najupecatljiviji), ne znam kako ja sam predvidela da ce me a casu fizickom, dok budemo igrali izmedju dve vatre drug napucati u prst, i tako je bilo, ama bas sve, svaki pokret, svaka izgvorena rec... sve sve sve... a i skoro pre neko vece desi mi se da sedim sa majkom ipogledam u tv i shvatim da se sve isto desilo cak je ista reklamana tv-u bila... Kako objasniti? E da, bas pre neki dan kupila ja flomastere( da ne mislite da sam debil, treba mi za neki pano), i dolazim kuci i majka pocinje da mi prica sta je sve sanjala, izmedju ostalog i da sam ja kupila flomastere... A nisam ni sama znala da cu taj dan da ih kupim a kamoli ona...
 
a i skoro pre neko vece desi mi se da sedim sa majkom ipogledam u tv i shvatim da se sve isto desilo cak je ista reklamana tv-u bila... Kako objasniti? E da, bas pre neki dan kupila ja flomastere( da ne mislite da sam debil, treba mi za neki pano), i dolazim kuci i majka pocinje da mi prica sta je sve sanjala, izmedju ostalog i da sam ja kupila flomastere... A nisam ni sama znala da cu taj dan da ih kupim a kamoli ona...

Deža vi i ništa više;)!
čista slučajnost, tako je moja drugarica sanjala ceo jedan dan i sve se isto dešavalo!
 

Back
Top