Ko vise prica o sexu?

Kuguar

Zainteresovan član
Poruka
277
Ne znam da li je bilo (ako jeste sorry), ali mi se ucinilo zanimljivim, pa pitam.

Ko vise prica o sexu, muskarci, ili devojke??
Naravno, znam, kad se skupi musko drustvo, uglavnom se provuce tema sex! Naravno, prepricavaju se neka iskustva, svezija, ali se ne ide uvek u detalje! Za devojke: Da li vi, uze drustvo (najbolje drugarice....), pricate o ovoj temi, i na koji nacin?
Pozdrav
 
Ja ne volim da pricam o tome (najcesce se prica o duzini, vestini...), zaista je samo nasa stvar cime se mi bavimo u nekim trenucima.
Ali, neke bas vole da se hvale. Ne razumem to...
Kao sto ja ne bih volela da On o meni prica detalje svojim drugovima, tako ni ja ne zelim da pricam o njemu. To su intimne stvari.
I to je, ja bar mislim, ponizavajuce... Ipak, ne treba sve pricati.
 
8) Devojke definitivno ! i to sve 'u sitna crevca', jedino sto kad ti je zaista stalo do nekog, onda zelis sve to da zadrzis samo za sebe (izgubilo bi svaku draz kada bi nekom 'prepricao' neki tako drag , nezan i poseban trenutak :wink: )
 
Iako sam ceo zivot mislio suprotno, zaposljavanje u preduzecu u kome i danas radim ucinilo je da svoje stavove vrlo korigujem. Naime, sta se desava kad kancelariju delis sa 4 dAME, sa vrlo malim d na pocetku?
Desi se to da protiv svoje volje postanes ekspert za oriflame i avon, da ti postanu poznati svi postojeci kulinarski recepti, da postanes poznavalac svih zenskih bolesti(posebno verziran za miome, polipe i ciste, koje mislim da vec mogu uspesno da lecim), naucis da pravis jasnu razliku izmedju bony i always ulozaka i prosto moras da znas da su always sa 4 suzice ubedljivo najbolji...etc. Takodje, naucis da zene jednostavno ne prestaju da pricaju o sexu. To uglavnom bude direktno...uz ogavne komentare na temu "jaoj sta bih mu radila" i sa tog sexy puta jednostavno ne mozes da ih skrenes. Znaci, otpocni najbanalniju mogucu konverzaciju...npr "Ja mislim da ovaj sto vise ne treba da stoji ovde". Neobuzdana cinjenicom da lako moze da ti bude majka, doticna dama (bilo koja od 4 pomenute) vrlo spremno ce ti odgovoriti : "A gde bi ga ti, s oprostenjem stavio?".
Sve u svemu, sex je apsolutni lajtmotiv svake price, a "s oprostenjem" verovatno najizgovaranije reci u nasoj kancelariji.
Iz svega navedenog, apsolutno glasam za zene.
 
PrincRima:
Iako sam ceo zivot mislio suprotno, zaposljavanje u preduzecu u kome i danas radim ucinilo je da svoje stavove vrlo korigujem. Naime, sta se desava kad kancelariju delis sa 4 dAME, sa vrlo malim d na pocetku?
Desi se to da protiv svoje volje postanes ekspert za oriflame i avon, da ti postanu poznati svi postojeci kulinarski recepti, da postanes poznavalac svih zenskih bolesti(posebno verziran za miome, polipe i ciste, koje mislim da vec mogu uspesno da lecim), naucis da pravis jasnu razliku izmedju bony i always ulozaka i prosto moras da znas da su always sa 4 suzice ubedljivo najbolji...etc. Takodje, naucis da zene jednostavno ne prestaju da pricaju o sexu. To uglavnom bude direktno...uz ogavne komentare na temu "jaoj sta bih mu radila" i sa tog sexy puta jednostavno ne mozes da ih skrenes. Znaci, otpocni najbanalniju mogucu konverzaciju...npr "Ja mislim da ovaj sto vise ne treba da stoji ovde". Neobuzdana cinjenicom da lako moze da ti bude majka, doticna dama (bilo koja od 4 pomenute) vrlo spremno ce ti odgovoriti : "A gde bi ga ti, s oprostenjem stavio?".
Sve u svemu, sex je apsolutni lajtmotiv svake price, a "s oprostenjem" verovatno najizgovaranije reci u nasoj kancelariji.
Iz svega navedenog, apsolutno glasam za zene.
Zanimljiva prica... :wink:
Ali, to je najcesce dokaz neprosvecenosti ili ne znam vec cega... kako mogu tako u prisustvu muskarca? Ipak, neke stvari su samo za zenske usi...
Da, pogotovo po kancelarijama zene vole da pricaju tako...
jos ako se nadje i neki muskarac... kao namerno, one samo o tome...
Takodje, zene psuju vise od vecine muskaraca. bar ovi koje ja poznajem.
 
PrincRima:
Iako sam ceo zivot mislio suprotno, zaposljavanje u preduzecu u kome i danas radim ucinilo je da svoje stavove vrlo korigujem. Naime, sta se desava kad kancelariju delis sa 4 dAME, sa vrlo malim d na pocetku?
Desi se to da protiv svoje volje postanes ekspert za oriflame i avon, da ti postanu poznati svi postojeci kulinarski recepti, da postanes poznavalac svih zenskih bolesti(posebno verziran za miome, polipe i ciste, koje mislim da vec mogu uspesno da lecim), naucis da pravis jasnu razliku izmedju bony i always ulozaka i prosto moras da znas da su always sa 4 suzice ubedljivo najbolji...etc. Takodje, naucis da zene jednostavno ne prestaju da pricaju o sexu. To uglavnom bude direktno...uz ogavne komentare na temu "jaoj sta bih mu radila" i sa tog sexy puta jednostavno ne mozes da ih skrenes. Znaci, otpocni najbanalniju mogucu konverzaciju...npr "Ja mislim da ovaj sto vise ne treba da stoji ovde". Neobuzdana cinjenicom da lako moze da ti bude majka, doticna dama (bilo koja od 4 pomenute) vrlo spremno ce ti odgovoriti : "A gde bi ga ti, s oprostenjem stavio?".
Sve u svemu, sex je apsolutni lajtmotiv svake price, a "s oprostenjem" verovatno najizgovaranije reci u nasoj kancelariji.
Iz svega navedenog, apsolutno glasam za zene.

Princ, da mi slucajno ne radimo zajedno?? :D .... joj priznajem - sve je ovako kako je napisao :D
 
Vrlo diskutabilno,
muskarci nece cekati prvu priliku da se pohvale,vec ce to pomenuti onda kada se budu dodirnuli te teme ali zato ribe uvek svojim drugaricama prepricavaju sta je to i kako bilo,seti se pa to je uradila svaka,posle tvog muvanja sta si joj sve rekao,uradio,sta si pio,kao si se obukao,pa posle,ako prodjes kriterijume drugarica i mame i kada odes na prvi sastanak sa njom i kada ona ode kuci,ciji ce broj ona okrenuti,nece tvoj sigurno,pa onda i prvi put kada si je vodio autom na neko lepo mesto a do sex-a nije doslo jer je morala u jedan kuci,pa kada su se zvezde naklonile da ona konacno svuce gace,ili da joj ti svuces,ili da je bilo toplo pa ih uopste niije nosila i onda svaki tvoj pokret,kako si je sve tuc..,poze i sve to.i onda to pomnozi sa brojem frajera i eto ti jasne slike,
pa one nas 'ne vade iz usta' :lol:
ma brate uzasnuo bi se da prisustvujes tako jednom 'zesnkom razgovoru'
 
goodday:
jedinica:
Zene, definitivno i to prilicno detaljno. Ali, muskarci nemaju narativnu moc po tom pitanju i njihova prica o sexu se uglavnom svodi na "razvalio sam je od k*..." i slicno.
-nama to znaci celih 5 sati vase price....divno pojednostavljene....a vi i dalje otkidate :lol:
imam samo jednu primedbu...

vizualizacija između obe priče je sasvim drugačija iako se radi o istom činu... 8)
 
blondi:
goodday:
jedinica:
Zene, definitivno i to prilicno detaljno. Ali, muskarci nemaju narativnu moc po tom pitanju i njihova prica o sexu se uglavnom svodi na "razvalio sam je od k*..." i slicno.
-nama to znaci celih 5 sati vase price....divno pojednostavljene....a vi i dalje otkidate :lol:
imam samo jednu primedbu...

vizualizacija između obe priče je sasvim drugačija iako se radi o istom činu... 8)
-mda,stvar je percepcije...znamo shta da radimo...to je to
 
ne razumem zasto bih ja svoju intimu delila sa bilo kim,pogotovo sa nekom poznanicom?Samo zato sto je zensko?
Nikada,ali nikada i niko osim moje ljubavi nema pristup mom intimnom zivotu u bilo kom smislu,jer za razliku od drugih ja umem da sacuvam svoj licni zivot samo za sebe ogradjujuci se od drugih.Cak ni moja sestra bliznakinja ne zna apsolutno nista.
I stvarno ne razumem one ljude koji se tako idiotski otvaraju,totalno se razgolicavaju svojom pricom,pri tom nimalo ne postujuci sebe,stavljaju svoju intimu u drugi plan,i time je naravno ubijaju,objektivizuju, vade se na gluposti "To mi je najbolja drugarica,ona mora znati" To je laz i obmana.
Svoju ljubav drage moje (a vi ste ipak te koje zalaze u detalje),ucutite i prepustite se drazima ljubavi,sexa,intimnosti,ne rasipajte je okolo.
Vec ste dovoljno niske u mojim ocima.

Norwegian Lady
lesbian.
 
Northern_Lady:
ne razumem zasto bih ja svoju intimu delila sa bilo kim,pogotovo sa nekom poznanicom?Samo zato sto je zensko?
Nikada,ali nikada i niko osim moje ljubavi nema pristup mom intimnom zivotu u bilo kom smislu,jer za razliku od drugih ja umem da sacuvam svoj licni zivot samo za sebe ogradjujuci se od drugih.Cak ni moja sestra bliznakinja ne zna apsolutno nista.
I stvarno ne razumem one ljude koji se tako idiotski otvaraju,totalno se razgolicavaju svojom pricom,pri tom nimalo ne postujuci sebe,stavljaju svoju intimu u drugi plan,i time je naravno ubijaju,objektivizuju, vade se na gluposti "To mi je najbolja drugarica,ona mora znati" To je laz i obmana.
Svoju ljubav drage moje (a vi ste ipak te koje zalaze u detalje),ucutite i prepustite se drazima ljubavi,sexa,intimnosti,ne rasipajte je okolo.
Vec ste dovoljno niske u mojim ocima.

Norwegian Lady
lesbian.[/
quote]


je li , jer ti to ime ili prezime, ili nadimak?
:lol: :lol: :lol:
 
Northern_Lady:
Norwegian Lady
lesbian.
Danski fazon:
- Koja je najtanja knjiga na svijetu?
- Zbirka norveskog humora.

ps:
Nismo mi krivi sto se sva muskadija razbjezala po naftnim platformama i ribarskim kuterima, pa je izbor spao na sobove i zenske :P :D

pps:
Izvinjavam se zbog lokal-sovinizma :)

ppps: (ovaj malo ozbiljniji)
Je li ti ikada palo na pamet da si strahovito poprimila nordijski nacin razmisljanja? Sto u kombinaciji sa balkanskim daje prilicno specificnu kombinaciju.
 
Ova djevojka palamoodi o sexu non - stop, bez da je i probala...ove iskusnije, opet, apstiniraju ko zna koliko, ali Pricha ide - konstantno...Zamisli situaciju sutra kad pocnu upraznjavati sex...forum ce im biti mali...
Odgovor je jasan... 8)
 

Back
Top