Da li pazite gde gazite?

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
Često sam slušao od starih drugara kako se hvale,ja sam ovo,ja sam ono..i par dana posle toga su ''pucale'' duge veze i brakovi...da li potcenjujete žene i njihovu intuiciju i inteligenciju,i dovodite kući kad vam je žena odsutna drugarice,komšinice,prijateljice i ostale ''ptičice''?Mislite li da je to pametno raditi kući?:)
Kad malo bolje razmislite,shvatićete da posle ovakvih avantura mora ostati neki trag koji ste propustili,a vaša žena(devojka)sigurno neće...,a pogledajte malo i članak sa ovog linka:http://www.serbianyellowpages.ch/magazin/index.php?hh=11&id=707&ru=5&s=12,
pa recite šta mislite...:D
 
Ma zene je lako zeznuti.
Ja u gajbu dovodim redovno razlicite ribe a moja devojka i dalje tripuje da je ne varam.
Fazon je da kad vas napadne devojka ili zena odmah je optuzite da tripuje i pokusava da nesto kod sebe sakrije, jer je sigurno nesto skrivila pa sad pokusava sa nekom kontrom....:)
Ja je odmah optuzim da me sigurno vara:):):) i ona pocne da se pravda.

Ja pocnem da se dernjam i na kraju sve bude ok.
Izmirimo se i ja sve po starom.
 
Ma zene je lako zeznuti.
Ja u gajbu dovodim redovno razlicite ribe a moja devojka i dalje tripuje da je ne varam.
Fazon je da kad vas napadne devojka ili zena odmah je optuzite da tripuje i pokusava da nesto kod sebe sakrije, jer je sigurno nesto skrivila pa sad pokusava sa nekom kontrom....:)
Ja je odmah optuzim da me sigurno vara:):):) i ona pocne da se pravda.

Ja pocnem da se dernjam i na kraju sve bude ok.
Izmirimo se i ja sve po starom.
:shock: Cica ti nije dovoljno inteligentna. Kod mene ti ne bi prošla zamena teza.
 
Često sam slušao od starih drugara kako se hvale,ja sam ovo,ja sam ono..i par dana posle toga su ''pucale'' duge veze i brakovi...da li potcenjujete žene i njihovu intuiciju i inteligenciju,i dovodite kući kad vam je žena odsutna drugarice,komšinice,prijateljice i ostale ''ptičice''?Mislite li da je to pametno raditi kući?:)
Evo da se oglasim, ali kao žena koja bi eventualno dovodila švalera kući.:lol:
Dakle, ne bih nikad.
Karlo, kako iskopaš ovakve tekstove?:lol:
 
Ma zene je lako zeznuti.
Ja u gajbu dovodim redovno razlicite ribe a moja devojka i dalje tripuje da je ne varam.
Fazon je da kad vas napadne devojka ili zena odmah je optuzite da tripuje i pokusava da nesto kod sebe sakrije, jer je sigurno nesto skrivila pa sad pokusava sa nekom kontrom....:)
Ja je odmah optuzim da me sigurno vara:):):) i ona pocne da se pravda.

Ja pocnem da se dernjam i na kraju sve bude ok.
Izmirimo se i ja sve po starom.


Napad je najbolja odbrana.
 

Back
Top