Terminator - The Sarah Connor Chronicles

pa sam skreces sa teme, niko nije pitao sta je to pilot epizoda, to zna i moja baba. Ovde je serija snimljana kad i pilot, samo je odlozeno prokazivanje a u medjuvremenu prva epizoda je procurela, a covek je naveo datum kada je bilo najbolje vreme da je pocne da se prikazuje

Zasto ne citas detaljno postove? sta sad oces sam sebe da banujes??
 
Ama ljudi radi se o tome da zele da se vrate u proslost i sprece nastanak terminatora, ali kako to obicno biva nesto podje lose i zavrse u sadashnjosti 23. septembra 2007. I to je ocigledno bila planirana fora da se tada prikaze ta epizoda, a onda redom svake nedelje sledeca i da se tako napravi utisak da se radnja desava u sadashnjosti. Shteta shto to nije uspelo, ali nije ni posebno bitno jer ovo je stvarno besna serija koju ne bi trebalo propustiti. Besna u smislu produkcije, novca, efekata, kakvi do sada ni priblizno nisu korisceni u tv serijama. Ima i solidnu pricu, dobre glumice, e sad da li ce imati i dusu to ostaje da se vidi.
 
terminatorica
kako to glupo zvuci
i to je naravno neka dobra riba
tako predvidljivo.
Nema,nema sad je u holivudu popularno recikliranje
uspjesnih blokbastera,vrlo brzo ce i serija izgubiti na kvalitetu
i to ce naravno obesmisliti svaku pricu koja bi mogla da posluzi za 4 dio to jes kraj
Terminatora.Nece valjda na ovome da ostane
svaki dio je vodio neminovnom ratu ljudi i masina kad od toga ni korova,pih.
 
gleda li ko ovo osim mene...?
U ponedeljak bila 7. epizoda...
navodno sledece nedelje dupla i kraj polusezone...
vasi utisci i komentari....
evo ja za pocetak> ocekivao sam vise jer je serija vrhunski startovala, posle dok su razradili pricu aj' dali smo im fore, pa 2 dobre epizode, ova sedma tunjava.....videcemo kako ce zavrsiti ...delimicno zadovoljan ocena 7.5/10
 

Back
Top