Koliko je tesko upisati prava u NSu..?

Koliko je tesko upisati prava u NSu..?
I jos upasti na budzet..?
Koliko je poena potrebno???
Ne mogu da nadjem ove informacije sada na internetu...
Pa reko da probam ovako, jer mi trebaju ranije...

E ako ne mozes upisati pravni fakultet i to jos u Novom Sadu u kojem je malo lakse u Beogradu onda stvarno ne znam. Pa jel znas ko sve moze da upise taj fakultet primaju mnogo studenata jos su se kriterijumi smanjili nego kad je moj brat upisivao pravni fakultet dolaze losiji djaci pa samim tim i rang lista je malo losija po bodovima. Pravni fakultet je tezak kao i svaki fakultet ali je zato za upis mnogo laksi. Predlazem ti da upises u Beogradu dobro je i u Novom Sadu ali ipak strucniji je kadar u Beogradu.
 
Ako budes puno ucila bice i rezultata. Zato se sad potrudi da imas odlican uspeh u drugom polugodistu i da sto vise ucis za prijemni. Moj brat je bio 51 na rang listi kad je upisivao pravni univerzitet u Beogradu i upao je na budzet ali i da je isao i na samofinansiranje roditelji bi mu glat platili. Sad je cetvrta godina ostalo mu jos 5 ispita a u septembru planira da ide na master studije. 84 je godiste. Uspeh ti je solidan i ako budes ucila moci ces i da upadnes na budzet. Cini mi se i da je sad losija rang lista odnosno moze se lakse upasti na budzet nego pre par godina. Srecno!
 

Back
Top