Zaljubite se lako?

meni se čini black :P... da smo nas dve ponovo prsle ;) ... sreča naša što su to več neki "poznati" ,-) ...ili to nije sreča več potvrda da se teško zaljubimo al onda kad volemo volemo do kraja :))))))
 
mici:
Ja se ne zaljubljujem lako.Pre cetiri godine sam se neznam ni sama kako zianteresovala za jednog tipa i jos uvek sam zaljubljena u njega a da nikada nismo bili u vezi!
Uh, bre! I to tebi nije lako zaljubljivanje!
Ma zaljubiti se je nesto najlepse sto ti se moze desiti. Ja to najvise volim kad se pojavi u obliku gubitka apetita. Em sam zaljubljena i lepo se osecam, em mi je telo vitko jer ne mogu nista da jedem po ceo dan!
 
e ovde bi mogli da izlozite svoje interesantne price
o startovanju curi,ili momaka.

Da li imate nesto sto uvek pali?

i naravno da li ste pri tradicionalnom misljenju da ipak samo momak treba da bude taj koji pocinje ili je ok da to vazi i za curu
 
Anonymous:
e ovde bi mogli da izlozite svoje interesantne price
o startovanju curi,ili momaka.

Da li imate nesto sto uvek pali?

i naravno da li ste pri tradicionalnom misljenju da ipak samo momak treba da bude taj koji pocinje ili je ok da to vazi i za curu

Pa znas kako, ako muskarac pridje to mu je sigurno plus, jer je devojka sigurno razocarana ako ne pridje. Ali mi se cini da je takvih muskaraca sve manje a devojke su sve bezobraznije pa i ono malo odvaznih muskaraca znaju da odbiju (boze, boze, nikome se ne moze ugoditi). Sa druge strane, ako devojka pridje prva muskarci znaju to pogresno da razumeju i da takvu devojku smatraju "lakom", napadnom i verovatno im onda i nije izazov nesto sto im se samo pruza
 
ja ne verujem u ljubav na prvi pogled...verujem da neko moze da ti se dopadne,da ti se svidi...a da je za ljubav potrebno vreme,mislim za onu pravu ljubav,a da se ni malo lako nije zaljubiti...bar meni...
pozdrav svima!!!!!!
 
Vrlo lako se zaljubim,ali isto tako i postanem ravnodusna.Ako se situacija ne odigra malte ne u momentu kada osetim leptirice,feeling je vec prestao.Medjutim,ako se sve poklopi,bivam zaljubljena do samounistenja.
 
Mozda oni koji nisu doziveli ljubav na prvi pogled, ne mogu ni da pricaju o njoj! Dobro, ajde, ne moze se to nazvati bas ljubav, ali meni se vise puta desilo, da me neko osvoji vec prvim pogledom... ono kasnije do duse i nije dugo trajalo...:), ali je osecaj zaista fenomenalan, ceo svet i pogled na zivot ti se promeni u sekundi....
Priznajem da za pravu ljubav ipak treba malo vise vremena!
 

Back
Top