Promene

Ma koliko uzitka mi pruzale neke stvari, posle odredjenog vremena jednostavno pocnu da mi smetaju. Verovatno je moj najveci problem sto nikada nisam umeo da nadjem pravu meru u onome sto radim. Zato veoma cesto dolazim u situaciju da preko noci menjam stvari i navike koje su mi do juce bile sastavni deo svakidasnjice.

Konkretno, opet sam se zasitio Krstarice. :) Sve teme su mi postale dosadne i smucio sam se samom sebi sa istim izlisnim pricama i preslikanim interakcijama. Problem nikada nije bio u drugima nego u meni samom i nemogucstvu da nadjem inspiraciju tamo gde je realno i nisam mogao ocekivati. U osnovi glavni problem obicno je vezan za nasa nerealna ocekivanja i nedefinisane motive zbog kojih radimo neke stvari. Dosao sam ovde po inerciji iz dosade, a odlazim planski jer ne vidim nijedan razlog zasto bih ostao.

U svakom slucaju napravicu duzu pauzu, pa se mozda vidimo opet kroz par meseci... :D
 

U stvari, mozda bih i mogla. Ona ima sablon po kome radi. Tako sam i ja radila sablonski neke poslove. Medjutim mene su poceli da unapredjuju, kazam vam u Beogradu svako se trudi da izvuce maksimum od svakoga. To mi nije odgovaralo. Bas me cudi sto ne unaprede Irenu Spasic. Ipak, to sto ona radi, to je posao terenca. Svi terenci znaju kako je raditi na terenu. Verovatno se nije muvala ni sa jednim producentom. :-)
 

Back
Top