Zasto ljudi kad raskidaju lazu

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto ljudi kad raskidaju patetisu i lazu?

Ona kaze vise te ne volim, a misli ne zelim da me vise torbas

On kaze, ne bi da raskinemo jos uvek te volim, a misli tako bi te jos lupkao kitom po licu, guzi, svrsavao bi ti po sisama i torbao do prekosutra - bas mi je zao sto cu sad spermu trosit na drugu ili na ruku.

I tako samo sve kontra, jer uvek neko nekog ostavlja.
 
Ja sam rekla , znash... ovo-ono bla bla...vishe ne ide...i ne zelim vishe da budemo zajedno...
...pa je on trazio josh jednu shansu...ja sam rekla da ne moze...pa sam se josh ja rasplakala...pa je on mene teshio sto ga ja ostavljam...a precutala sam drugog u tom trenutku...

Cist blam i patetika , drugim recima.Najlepshe bi bilo kad raskidi ne bi postojali.
 
Ja sam rekla , znash... ovo-ono bla bla...vishe ne ide...i ne zelim vishe da budemo zajedno...
...pa je on trazio josh jednu shansu...ja sam rekla da ne moze...pa sam se josh ja rasplakala...pa je on mene teshio sto ga ja ostavljam...a precutala sam drugog u tom trenutku...

Cist blam i patetika , drugim recima.Najlepshe bi bilo kad raskidi ne bi postojali.

Bolje da ti je ponudio da ti bude rezerva kad te ovaj ne torba, da svratis do njega. Sta ionako se vec poznajete.
 
Jbg , josh vishe da ga sredim.Ionako sam se samo poljubila s drugim dan pre.
Mada, ipak, imali smo onaj raskidni sex , pa nije proshlo bash toliko pateticno.:lol:
Tako da sam i prevarila obojicu.I bila s obojicom u isto vreme u vezi , cirka jedan dan.
Najgora sam. 8)
 
Jbg , josh vishe da ga sredim.Ionako sam se samo poljubila s drugim dan pre.
Mada, ipak, imali smo onaj raskidni sex , pa nije proshlo bash toliko pateticno.:lol:
Tako da sam i prevarila obojicu.I bila s oboicom u isto vreme u vezi , cirka jedan dan.
Najgora sam. 8)


E takve su mi uvek bile uzas, jer su ljige bas zbog toga. Mi muski to nikad ne radimo, nego raskinemo pa onda muvamo drugu. Svaka nam cast, ali zato smo mi muski i zasluzni da nam perete i cistite, vi nama zavidite jer ne mozete biti tako cvrsti kao mi.
 

Back
Top