Nikada vise da mi nisi rekao tako nesto….

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Da li ste ikada u svadji ili ljutnji nazvali svoju devojku/zenu,k.urvom,ili nekim drugim ruznim epitetom.Kako ste se osecali posle toga?Da li vam je bilo zao.?Pokajali ste se ili mrtvi hladni joj okrenuli ledja… A ona..kako je ona reagovala, suzama,svadjom,sutnula vas u jaja ili je to prihvatila cutke sa osecajem krivice..Bice zanimljivo ako budete iskreni dragi muskarci..
 
Ne vidim razloga zasto ne bi..odrasli smo i svesni svojih postupaka..zar je tesko reci ..da uradio sam to i kajem se ili bilo mi je zao..sve sam uradio da poravim posle toga nas odnos..ja kada bi skenjala tako nesto ..priznala bih i ucinila sve da mi oprosti..
 
Ja ne praktikujem takve epitete...ali ima nešto drugo,ako ponavlja greške koje se tiču svakodnevnih stvari,neće da nauči nešto svakodnevno i trivijalno,desi se da je nazovem glupačom...a ona je prilično eksplozivna.:)Dešavalo se da zaradim udarac po glavi,čak i jedan šut jednom prilikom...šta mogu,nervira me kad me neko stalno pita stvari koje su činjenice.Nekad sam pamtio brojeve telefona,imena,ulice,sve što je neko u zadnjih par meseci rekao o sebi,a sadrži neki broj,i onda sam samo zbog nje namerno i istog trenutka počeo da zaboravljam sve...i sad je maltene uvek moj odgovor na takva pitanja ''ne znam''...nekad se izvinim,nekad ne...:-?
 
Nikada ne znas zasto to moze da bude dobro..na primer..ne pamtis koje kakve gluposti ili sitnice ili manje bitne stvari..samo zenin rodjendan ..:p
Hahah...:DNekad sam pamtio ženska imena,i detalje vezane za takva poznanstva,pa je ona počela da drami i histeriše,i pravi nekakve konstrukcije vezane za te osobe,pa sam počeo i ženska imena da zaboravljam,što ne valja.Dobra strana toga je što sam automatski počeo da zaboravljam i kako joj se zovu drugarice,prijateljice i sve ženske osobe koje je ona upoznala skorijeg datuma,pa je i ona počela da gubi živce.:lol:
Kad ne mogu da pamtim žene koje mi se dopadaju,one druge pogotovo neću,neka crkne od muke!
 
besmislen post? lol

ja moram da se pohvalim da iako nisam mushkarac, nikada nikoga nisam nazvala nekim pogrdim imenom a da to pritom nisam mislila..

(e smejem se tvom besmislenom postu vecj danima.. danas onako excluzivno padam na algebri i samo se setim "besmislen post".. lol da sam mogla mislim da bih to uqcala namesto odgovora)
 
Zao mi je sto pre 10-ak godina...u 2-3 slucaja..nisam odreagovao pomenutim epitetima..uglavnom ravnodusno..

Meni je oduvek bilo zanimljivo stanje..ravnodusnosti..u odnosima.to je ono kada bas ali bas bukvalno receno "ne primecujes" osobu..grozno..kazes da ti je zao i ocigledno ima tu neoprostenosti..Zanima me da li bi ili ste u takvim stanjima udarili zenu..
 
Meni je oduvek bilo zanimljivo stanje..ravnodusnosti..u odnosima.to je ono kada bas ali bas bukvalno receno "ne primecujes" osobu..grozno..kazes da ti je zao i ocigledno ima tu neoprostenosti..Zanima me da li bi ili ste u takvim stanjima udarili zenu..

Ne primecujem..ako osoba ima potrebu da me posle svega na neki nacin povredi..napravi ljubomornim itd..nemam sta oprostiti ili pamtiti po zlu..davno je bilo i nezrelo..sada bi odreagovao na pravi nacin,sto nije udarac..vec prava rec..;)
 
"gospodo ja ne podlezem animalnim instiktima!"
auuuu....ja sam bio jadan i nenacitan kad sam davno u nedostatku DOBRIH RECI zapalio jedan ali muski samar...posle sam se izvestio i nikada nisam dozvolio da me moja draga izvede iz takta da bih reagovao kako netreba. sto bi se reklo MUSKARAC KAD POTPISE KAPITULACIJU PRED ZENOM ILI UDARA ILI PSUJE....
 
Svako zna sta ce osobu sa kojom je najgore povrediti, to je neminovno kada se dobro poznaju.

Mislim da je bitno ne posegnuti za tim, najbolnijim epitetima, ma koji da su - glupa, debela, corava, celava, sta bilo - jer se to zauvek pamti. Bolje je opsovati ili reci nesto uopsteno pezorativno, ako se vec mora - zivotinjo!
:shock:
Zgrožena sam.

Bolje ono 'glupa', 'debela', 'ćorava' itd.;)
 

Back
Top