Jedno malo objasnjenje.

The Last Unicorn

Zainteresovan član
Poruka
250
Danas sam saznala ko je u stvari "bitch slayer".Evo ovako:u pitanju je moja bivsa najbolja drugarica(samo se pretvarala da je musko)koja nazalost zna da posecujem ovaj forum.Rekla je da bas i nije imala nameru da mi napakosti ali eto bilo joj je dosadno.Inace ona OBOZAVA da se svadja i zato je krenula da vredja ostale clanove ovog foruma.Ja njoj nikada nisam ucinila nista lose,ona je ta koja je mene iskoriscavala.

OVOM PRILIKOM SE IZVINJAVAM SVIMA KOJE JE DOTICNA NA BILO KOJI NACIN UVREDILA.
 
The Last Unicorn:
Danas sam saznala ko je u stvari "bitch slayer".Evo ovako:u pitanju je moja bivsa najbolja drugarica(samo se pretvarala da je musko)koja nazalost zna da posecujem ovaj forum.Rekla je da bas i nije imala nameru da mi napakosti ali eto bilo joj je dosadno.Inace ona OBOZAVA da se svadja i zato je krenula da vredja ostale clanove ovog foruma.Ja njoj nikada nisam ucinila nista lose,ona je ta koja je mene iskoriscavala.

OVOM PRILIKOM SE IZVINJAVAM SVIMA KOJE JE DOTICNA NA BILO KOJI NACIN UVREDILA.

e, gotivna ti je drugarica... :D mora da je luda ko struja...
meni nemoras da se izvinjavas....
pozdravi je puuuno... 8)
 
pa kad vec pricamo o *finim drugaricama onda da pomenem da je jedna *K iz moje skole na pricaonici jednom korislila moj nik i tada me posvadjala sa svima...takvo je sra*e napravila nemate pojma...
mada je tu bila jedna dobra stvar svatila sam ko mi je prijatelj na chatu a ko je jednostavno glup... :arrow: :idea: :arrow: :roll:
 
mario80:
The Last Unicorn:
Danas sam saznala ko je u stvari "bitch slayer".Evo ovako:u pitanju je moja bivsa najbolja drugarica(samo se pretvarala da je musko)koja nazalost zna da posecujem ovaj forum.Rekla je da bas i nije imala nameru da mi napakosti ali eto bilo joj je dosadno.Inace ona OBOZAVA da se svadja i zato je krenula da vredja ostale clanove ovog foruma.Ja njoj nikada nisam ucinila nista lose,ona je ta koja je mene iskoriscavala.

OVOM PRILIKOM SE IZVINJAVAM SVIMA KOJE JE DOTICNA NA BILO KOJI NACIN UVREDILA.

e, gotivna ti je drugarica... :D mora da je luda ko struja...
meni nemoras da se izvinjavas....
pozdravi je puuuno... 8)
A ni meni, slažem se sa ovim kraljem...
U potpunosti mi je svejedno da li se neko uvredio ili iznervirao, a ako i jeste...pošto baš i nisam u toku... ko ga ..be
 
LPhoklica:
lolla:
Trebalo bi da izvuces jedno naravoucenije..a to je da NIKAD NIKAD NIKAD ne mozes znati ko se stvarno krije s druge strane monitora.
Ja sam to naucila na tezi nacin.
volela bih da to iskustvo podelis sa nama
oces?

Jedno od mnogobrojnih iskustava.. ex decko sa brojnim nickovima.. i ja naivna, dok nisam provalila ko je u pitanju:))..Duga prica!
 

Back
Top