Let's talk

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.783
E posto svi na ovom forumu chatuju na raznim temama ....ja i Saha smo odlucile da otvorimo ovu temu da pricate o cemu god hocete,a ne na drugim temama da sirite price....pa izvolite,slobodni ste da pricate sta zelite...
 
Da evo ja da pocnem jednu temu. Koliko ste iskreni u svojim temama i odgovorima i da li nekad ovde pod svojim skrivenim identitetom govorite ili pitate ono sto ne biste svoje poznanike. Dakle...
 
The Last Unicorn:
Da li se ikada osecate depresivno,kao da vam ni do cega nije stalo?

Naravno... Iako sam veoma pozitivna osoba,desi mi se ponekad da mi se ne zivi... I da ne mogu da se iz depresije izvucem dosta dugo...
Ali ipak mora da se ide dalje... I ne smes sebi dozvoliti tako nesto...
Depresija je jako losa...
 
RAKOVICA:
Da evo ja da pocnem jednu temu. Koliko ste iskreni u svojim temama i odgovorima i da li nekad ovde pod svojim skrivenim identitetom govorite ili pitate ono sto ne biste svoje poznanike. Dakle...
Cesto ovde komentarisem teme o kojima sam pricala sa prijateljima,ali sa poznanicima ne.Nemam razloga da foliram,uvek sam iskrena.Nadam se da do sada nikoga nisam uvredila,ako jesam sorry :oops: .
 
The Last Unicorn:
Sasha85:
The Last Unicorn:
Da li se ikada osecate depresivno,kao da vam ni do cega nije stalo?

Naravno... Iako sam veoma pozitivna osoba,desi mi se ponekad da mi se ne zivi... I da ne mogu da se iz depresije izvucem dosta dugo...
Ali ipak mora da se ide dalje... I ne smes sebi dozvoliti tako nesto...
Depresija je jako losa...

Da...znam... :(

Raduj se sitnicama.... :wink:
 
Sasha85:
The Last Unicorn:
Da li se ikada osecate depresivno,kao da vam ni do cega nije stalo?

Naravno... Iako sam veoma pozitivna osoba,desi mi se ponekad da mi se ne zivi... I da ne mogu da se iz depresije izvucem dosta dugo...
Ali ipak mora da se ide dalje... I ne smes sebi dozvoliti tako nesto...
Depresija je jako losa...
Sta mislite zasto se depresija uopste i pojavljuje, ako ne postoje neki razlozi logicni koji bi je izazvali? Kad bolje porazmislis skontas da je ustvari biti ponekad depresivan skroz nelogicno.Bar ja tako kontam.Mozda je dosada, i monotonija prikriven razlog. Ali takodje i nezadovoljstvo zivotnom situacijom, u tom slucaju skromni ljudi imaju prednost, oni koji mogu da uzivaju u nekim "normalnim" stvarima...eh taj zivot... :)
 
RAKOVICA:
Da evo ja da pocnem jednu temu. Koliko ste iskreni u svojim temama i odgovorima i da li nekad ovde pod svojim skrivenim identitetom govorite ili pitate ono sto ne biste svoje poznanike. Dakle...
Pa zasto bi se drugacije predstavljala kad me ionako niko ne zna?Ali verujem da ima nekih koji i to rade...
 
mario80:
omilos:
Sasha85:
Tacno...
Posto sad postoji jedna takva tema,na svim ostalim temama brisacemo poruke...
Ama brishi... 8)
A da te ja ipak negde vodim!? 8)

ajmo u SD da je cekamo ispred skole sa ruzama...imam ja ortaka tamo pa ce on da iskopa... 8)
Druze kladim se da je neka losha riba, chim je izaberu za mod! 4.60!
Poziv otpada sad i da hocesh necu da te vodim! :evil:
 
omilos:
mario80:
omilos:
Sasha85:
Tacno...
Posto sad postoji jedna takva tema,na svim ostalim temama brisacemo poruke...
Ama brishi... 8)
A da te ja ipak negde vodim!? 8)

ajmo u SD da je cekamo ispred skole sa ruzama...imam ja ortaka tamo pa ce on da iskopa... 8)
Druze kladim se da je neka losha riba, chim je izaberu za mod! 4.60!
Poziv otpada sad i da hocesh necu da te vodim! :evil:

Ccccc.. Cim te neka odbije ti krenes da je vredjas... Kako si prost... Bruka...
 

Back
Top