Najave izložbi pasa!

Slovenska Dusha

Početnik
Poruka
20
Kinoloski Savez Srbije (KSS)
Beogradsko Kinolosko Drustvo (BKD)
Klub Ruskih rasa

VI Specijalizovana izlozba
KAVKASKIH OVCARA
SREDNJEAZIJSKIH OVCARA
CRNIH TERIJERA

30.03.2008.
Sportsko-rekreativni centar "Surcin", Beograd

Sudija:
g-dja Swec Irina Ljvovna, Moskva.
Medjunarodni ekspert FCI,
potpredsednik MK SAO

TITULE I NAIMENOVANJA:

INTERNACIONALNI KLUB KAVKASKIH OVCARA ICKO dodeljuje titule : Kandidat za sampiona Inter Kluba "Kavkaskaja ovcarka" ICKO
INTERNACIONALNI KLUB SREDNJEAZIJSKIH OVCARA MK SAO dodeljuje titule :
- Kandidat za sampiona Inter Kluba "Srednjeazijski ovcar"
INTERNACIONALNI KLUB CRNIH TERIJERA dodeljuje titule :
- Kandidat za sampiona Inter Kluba "Crni terijer"

KSS i BKD dodeljuje titulu "Sampion Srbije"
- psima, koji u dva dana osvoje dva CAC
(na specijalki i na CACIB Jagodina 29.03.2008.)
- psima, koji su sampioni svoje zemlje, a
osvoje CAC u razredu sampiona na specijlaki

KLUB RUSKIH RASA dodeljuje titule:
- Najlepsa beba
- Najlepse stene
- Mladi klupski prvak i Mlada klupska prvakinja (Prvak razreda mladih)
- CAC i R.CAC u razredima: intermedia, zrelih, šampiona, veterana
- Klupski prvak i Klupska prvakinja (CAC / Prvak rase)
- Najbolja odgajivacka grupa
- Najbolji odgajivacki par
- Najbolji veteran
- Najbolji/lja na testu karaktera

PROGRAM IZLOZBE :

Uvodjenje pasa - 7.00 do 9.00
Otvaranje izlozbe - 9.30
Ocenjivanje pasa - 10.00
Test karaktera - 14.00
Dodela nagrada i proglasenje pobednika (Best-in-Show) - 15.00

Test karaktera. Test ce biti sproveden od strane vrhunskih dresera i sudija za rad sluzbenih pasa. Test je dobrovoljan i ne utice na ocenu psa na specijalki. Test ce biti odrzan po zavrsetku ocenjivanja pasa u posebnom ringu.

Merenje pasa. Na izlozbi ce biti obavljeno merenje pasa od strane saradnika veterenarskog fakulteta iz Beograda. Merenje je dobrovoljno i ne utice na ocenu psa. Merenje pasa ce biti obavljeno u posebnom ringu u toku izlozbe (od 11.00 do 14.00)

Sponzor specijalke - "PURINA" dodeljuje hranu i opremu za pse.

RAZREDI PASA:

1. Razred bebi (3-6 meseci)
2. Razred stenaca (6-9 meseci)
3. Razred mladih (9-18 meseci)
4. Razred intermedia (15-24 meseci)
5. Razred zrelih (preko 18 meseci)
6. Razred radnih (preko 15 meseci uz potvrdu o polozenim ispitima)
7. Razred sampiona (preko 15 meseci uz potvrdu o sampionatu)
8. Razred veterana (od 7 godina)
9. Parovi (dva psa razlicitog pola iste pasmine i varijeteta koji su vlasnistvo istog vlasnika)
10. Odgajivacke grupe (najmanje tri psa iz istog legla ili pet i vise pasa od iste majke, prijavu podnosi odgajivac)

PRAVILA ODRZAVANJA BEST - IN - SOU
VI Specijalizovane izlozbe Kluba ruskih rasa

Best-in-Show ce biti odrzan na kraju izlozbe. Na Best-in-Show ucestvuju svi prvaci po razredima u sve tri pasmine. Nagradjivanje pobednika takodje se vrsi iskljucivo na Best-in-Show.

PRIJAVA ZA PSA:

Krajni rok za prijavu: 20.03.2008 (postanski zig) i 25.03.2008 - fax, e-mail ili licno
Cena prijavljivanja:
- za izlagace iz Srbije : 1200 din prvi pas, 1000 din drugi pas
- za clanove kluba : 1000 din (priloziti kopiju uplatnice o izmirenoj clanarini za 2008.)
- za strane izlagace : 25 eura

Za upis u razred odgajivackih parova i grupa prijava je besplatna i podnosi se u kancelariji na dan izlozbe do 12 sati.

Popunjenu prijavu, fotokopiju rodovnika, kopije o sampionatu (za upisivanje u razred sampiona) ili o polozenom radnom ispitu (za razred radnih), kao i kopiju ulpatnice slati na adresu BKD: Alekse Nenadovica 19/21, 11000 Beograd sa oznakom "Za specijalku Kluba ruskih rasa"
Iznos uplatiti na ziro-racun BKD: 180-0185720101000-02 poziv na broj 75 000

Tel. i fax za informacije: 011/ 243-64-33 (BKD), 011/ 8467-211, 3940-997 (Klub ruskih rasa)
e-mail : klub_ko_sao@ptt.yu
Inform: www.geocities.com/klub_ruskih_rasa

Napomena: Psi koji ne poseduju potvrdu o vazecoj vakcinaciji protiv besnila nece biti pusteni u izlozbeni prostor. Agresivni psi moraju nositi zastitnu korpu. Za stetu koju nacini pas odgovornost snosi vlasnik.
Zalbe se podnose komisiji za zalbe odmah po ocenjivanju psa i to samo ako pas negativno ocenjen ili je ucinjena formalna greska od strane sudije. Svaki izlagac koji u bilo kom vidu ispolji nezadovoljstvo na izrecenu ocenu sudije na nedolican nacin, odmah ce se kazniti zabranom ucesca na kinoloskim manifestacijama u periodu od dve do pet godina.

OTKAZIVANJE IZLOZBE:

Ako izlozba usled vise sile ne bude mogla da bude odrzana, organizator je ovlascen da eventuelne nastale troskove pokrije od sredstava uplacenih na ime prijava.

_________________

KLUB RUSKIH RASA
 
IZLOŽBA PASA SVIH RASA 2008


Dobrotvorna izložba pasa mešanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnika, Beograd 2008.


Poštovani prijatelji,

.
U subotu, 20.09.2008. godine, s početkom u 15 sati, na parkingu Pet centra na Novom Beogradu (adresa: Bulevar Milutina Milankovića 1v) održaće se dobrotvorna izložba pasa mešanaca i čistokrvnih pasa bez rodovnika, u organizaciji udruženja za zaštitu životinja ARC (Animal Rescue Centar) i Pet centra.

Kotizacija za učestvovanje iznosi simboličnih 200 din., i sav prikupljeni novac se donira za rad udruženja ARC (Animal Rescue Center)

Pored osnovne kategorije koja će biti podeljena prema starosnoj granici pasa,postojaće i kategorije zabavnog tipa kao što su: najveselie štene, najšarmantniji veteran,pokaži šta znaš, najsimpatičniji par i tako dalje.

Odabrani žiri će ocenjivati pse,a pored diplomai pehara Pet centar će obezbediti nagrade u hrani i opremi.

U slučaju kiše ili vremenske nepogode izložba se odlaže.

Više o predstojećoj izložbi i možete pogledati na web sajtovima :

www.arc.rs i www.pet-centar.rs


... Prijavite Vašeg ljubimca na izložbu i dobro se zabavite!
 
Poslednja izmena:
Ели и ја долазимо!

Мushu, 21. пада у недељу а ти си написала у суботу, 21-ог - да ли је онда изложба у суботу, 20-ог или недељу 21-ог? И где може да се пријави за изложбу? Ишла сам на оба сајта али нигде нисам нашла текстове о горепоменутој изложби.

Позз!
 
ispravih :rumenko:primetila ja pogresan datum ali sam samo pastovala ovde a nisam imala vremena da izmenim...u svakom slucaju subota je u pitanju...mozete prijave uplatiti na ziro racun ili tamo na licu mesta...prijave su u subotu od 13.30 do 14.30,izlozba pocinje od 15.00
takodje na samoj izlozbi mogu se i usvojiti novi kucni ljubimci....

zalim Mina ali ne moze dvoje za 300,ali ako usvojis treceg onda ces dobiti besplatnu hranu i svasta nesto:whistling::whistling:

a bre Mili ti si mnogo brza za nas :) bice sutra detalji postavljeni na oba sajta pa pogledajte....i naravno da ocekujemo Eli
pozzz
 
a kako cu ja da dovedem unu cak na nbg? :sad2:

daj neku kintu za benzin pa da mucim bojana da nas vozi...:)
auu bre mushu sto ste neki..dacu vam 400 dinara eto vam,nbeka vas neka..a ne budem li pobedila videcete!:mrgreen::hahaha:
da usvojim trece?kuku..veruj mi da mi niko ne bi dao da usvojim kera..:)
aj vidimo se valjda..prepoznacete me kako budem tugaljivo davala 400 dinara..
 
daj neku kintu za benzin pa da mucim bojana da nas vozi...:)
auu bre mushu sto ste neki..dacu vam 400 dinara eto vam,nbeka vas neka..a ne budem li pobedila videcete!:mrgreen::hahaha:
da usvojim trece?kuku..veruj mi da mi niko ne bi dao da usvojim kera..:)
aj vidimo se valjda..prepoznacete me kako budem tugaljivo davala 400 dinara..

kakvu bre kintu....
ja sam veri important person bre!!!!
ja ne placam benzin :mrgreen:
P.S. prepoznacete jovanu...ona je ona sa chupavom kosom i krvavim ochima,sto drzi sataru u ruci i kidise na ljude koji ne vole zivotinje :lol:
 
Nema nikakvih informacija o izložbi na sajtovima. Ako sam dobro razumela, ja mugu da dovedem kuce da izložbu i ako se neko zainteresuje da ih udomim?

nazalost ne funkcionise tako...sto se tice dela za udomljavanje to organizuje ARC,ili ako je lakse bice ARC-ove zivotinje...(nemojte opet drvlje i kamenje na nas molim Vas zbog ovoga) ;) deo za udomljavanje ce biti poput onoga sto smo organizovali 05.07.2008 samo sto ce biti dodato takmicenje i bina i ozvucenje i poznati gosti i jedno veeeeliko druzenje sa nasim dragim ljubimcima...
Mina nemoj da si stekara,zamisli da si kuce izvela na sladoled a za to si jos i nahranila neke kuce sa istim parama :cool:
 
jooj nisam stek nego nemam kesa tolko..ja za 400 din kupim 10 kg hrane za ulicare..
znam da ce i te pare otici na vase kuce..tako da je isto..
nego sad nemam prevoz..
aaa

ma bojan poludeo vise s kerovima samo razvozi..
njega blam od ovih mojih:)
zato sto su nevaspitane i prave problem..
 
nazalost ne funkcionise tako...sto se tice dela za udomljavanje to organizuje ARC,ili ako je lakse bice ARC-ove zivotinje...(nemojte opet drvlje i kamenje na nas molim Vas zbog ovoga) ;) deo za udomljavanje ce biti poput onoga sto smo organizovali 05.07.2008 samo sto ce biti dodato takmicenje i bina i ozvucenje i poznati gosti i jedno veeeeliko druzenje sa nasim dragim ljubimcima...
Mina nemoj da si stekara,zamisli da si kuce izvela na sladoled a za to si jos i nahranila neke kuce sa istim parama :cool:


Ok! Hvala
 

Back
Top