Ko se nocas sexao?

[Bustura]
:? Ma bojkotuju me.Kada bi oni znali kako je meni koji postim.I koliko bih ja bio srecan da cujem ko se nocas krkenzi ali nita. :( Sve to zasiveno i sterilno.
Salim se stide se ljudi gazdarice.Sta ces. :wink:

Ja te potpuno razumem.I ja vec dugooooooooooooooo postim... :cry:A tako bih se..... 8)
 
naughty girl:
[Bustura]
:? Ma bojkotuju me.Kada bi oni znali kako je meni koji postim.I koliko bih ja bio srecan da cujem ko se nocas krkenzi ali nita. :( Sve to zasiveno i sterilno.
Salim se stide se ljudi gazdarice.Sta ces. :wink:

Ja te potpuno razumem.I ja vec dugooooooooooooooo postim... :cry:A tako bih se..... 8)
-nije li to cudno,siguran sam sa ovde ima dosta momcica koji bi ti se rado uvukli u gacice,takodje ima dosta devojcica koje gacice ni ne nose....i svi kukaju a niko nishta ne radi....neradzume :? :shock: :shock:
 
Definitivno, orgazam ne treba da bude cilj u sexu, vec uzivanje u kompletnom sexualnom cinu...
A ponekad sexulani odnos koji nije zavrsen orgazmom, moze predstavljati vece uzivanje, od onog koji jeste tako zavrsen...
Bar se meni desavalo da zaista uzivam u nekim odnosima, ali nikako ne mogu do orgazma, iako mozda stignem i do same njegove granice... Druge strane, desavalo mi se da i ne uzivam nesto u odnosu, a orgazam odjednom dodje...
 

Back
Top