Zlatibor

Za Zlatibor su oni najsuncaniji dani, jer je gore malo svezije, taman, a svih ostalih dana kad se u Uzicu ide u kratkim rukavima i u papucama i bez carapa, gore na Zlatiboru moras da obuces jaknicu i da obujes patike ili neke cipelice, ili baletnke, nesto zatvoreno.
 
Tačnije od 1997 pa do sada...neverovatno velikom brzinom Kraljeve Vode polako postaje grad.
Ali zato,Zlatibor ne čine samo Kraljeve Vode,Čajetina i njihova bliža okolina već ima tamo predivnih predela koja su još tako reći netaknuta i koje treba obići.
 
Tačnije od 1997 pa do sada...neverovatno velikom brzinom Kraljeve Vode polako postaje grad.
Ali zato,Zlatibor ne čine samo Kraljeve Vode,Čajetina i njihova bliža okolina već ima tamo predivnih predela koja su još tako reći netaknuta i koje treba obići.

Nemoj mi reći da su prekrstili Partizanske vode?????:-(:-(:-(:-(:-(
Tamo sam prije petnaestak godina jeo tako dobru lepinju sa kajmakom.....
 
Nemoj mi reći da su prekrstili Partizanske vode?????:-(:-(:-(:-(:-(
Tamo sam prije petnaestak godina jeo tako dobru lepinju sa kajmakom.....
Tako kažu...ali ne brini,i dalje imaju tako dobre lepinje sa kajmakom...lepše ih prave po onim restoranima na Borovoj Glavi (konkretno-Zorina Krčma) ;)
malo se strpi .....:0

Promena plana:Idem 29.03. i ostajem 7 dana :wink:
 
Cigota je zakon najlepsi dio Zlatibora, mislim da ce brzo postati ekskluzivno naselje. Tamo vec postoji vikend naselje Smiljanski Zakosi , a nalazi se izmedju centra i Tornika . Vrlo diskretno smesteno
 
joj ja sam bila na Zlatibory chini mi se y 6-om razredy sa odeljenjem...tadashnja razredna je organizovala zimovanja tamo...bilo je skroz prelepo...bili smo y apartmanima bigenex tako neshto oO josh chyvam neki drveni tzvet i mini mays :lol: shto sam tamo qpila...
verovatno se Zlatibor dosta izmenio,izgradio pa bi bilo dobro da okachi neko neke slike da nam kaze neshto vishe o mestima za izlaske,mozda chak i tzene za letnjy sezony...meni sy planine leti mnoooogo lepe...chak lepshe nego zimi (:
 

Back
Top