Psiholoija,pomozite ;)

mikica_

Zainteresovan član
Poruka
493
-Potpuno sam se informisala sto se tice TOI-a,ali nemam nikakvu predstavu kakva pitanja daju iz same knjige(psihologije) .Ako neko zna,ili pak ima sajt gde to postoji,molim da mi se javi.U najskorijem roku.
 
-Potpuno sam se informisala sto se tice TOI-a,ali nemam nikakvu predstavu kakva pitanja daju iz same knjige(psihologije) .Ako neko zna,ili pak ima sajt gde to postoji,molim da mi se javi.U najskorijem roku.


Ne znam da li planiras da polazes u NS ili BG. U NS su do sada bila pitanja visestrukog izbora (ponudjene alternative, jedna tacna) i pitanja T/N formata. Kakva god da su, uvek budu detaljna, ili sa "zackoljicama" ovog ili onog tipa. Vazno je da se Radonjiceva knjiga dobro nauci (i test znanja uradi dobro), jer je to jedini test za koji znas sta spremas...
 
Ne znam da li planiras da polazes u NS ili BG. U NS su do sada bila pitanja visestrukog izbora (ponudjene alternative, jedna tacna) i pitanja T/N formata. Kakva god da su, uvek budu detaljna, ili sa "zackoljicama" ovog ili onog tipa. Vazno je da se Radonjiceva knjiga dobro nauci (i test znanja uradi dobro), jer je to jedini test za koji znas sta spremas...

A ne Rotova knjiga???
 
Odsek za psihologiju Filozofskog fakulteta u Novom Sadu u okviru Centra za primenjenu psihologiju (CPP) organizuje pripremnu nastavu za prijemni ispit za studije psihologije i pedagogije.

Predviđena su dva termina nastave (polaznik bira jedan koji mu više odgovara):
I termin - od 5.04. do 10.05. 2008.
II termin - od 17. 05. do 21.06. 2008.

• Rok za prijavu za pripremnu nastavu za je 1.04.2008. godine.
• Naknada za pohađanje pripremne nastave po polazniku iznosi 6.000 dinara.
• Nastava će se odvijati svake subote, na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu. Ukupno je planirano 24 časa po ciklusu.
• Sve detaljnije informacije možete dobiti na telefone 021 458-948, 063 1865 249 ili na e-mail: mihic@ff.ns.ac.yu


Dodatne informacije možete dobiti na i na našem web sajtu Http://www.psihologija.edu.yu
 
Ehem,u pitanju je psihologija u Bg,bar sto se mene tice.
Zanima me,posto i na Filozofskom u Bg pocinju sa pripremama psihologije,koliko je zapravo to korisno?
Mislim,posto je u pitanju jedna knjiga,koja se da nauciti(jer nije preterano teska,a bogme ni obimna) ,zanima me ,ko ima iskustva sa ovih priprema da me uputi malo detaljnije.
O ovakvoj opciji razmisljam samo iz razloga sto sam cula da daju jako nebulozna pitanja.Tacnije,vrlo neprecizno formulisana,kako bi zbunili sve nas koji polazemo,a pritom,ako pogresis,sledi negativan bod.
Posto je opsta informisanost poprilicno nepredvidiva,mislila sam da se iz psihologije potrudim i odnosem dosta bodova iz toga,tako da..
Ko god ima vise informacija od mene,molim za pomoc!
P.S.Ja i dalje ne pronadjoh nikakva pitanja iz psihologije,takodje,ako ima ikoga da me uputi na pravi put,bicu zahvalna.
 
Ja sam cula da je vecina pitanja iz testa iz psihologije iz zadnje oblasti,ona se ne radi u skoli.Ako ima ko da to studira nek nas malo informise da znamo kako je sa ucenjem,praksom itd...:?:Mene najvise interesuje da li se sve svodi na bubanje?:confused:
 
Ovo tvoje poslednje pitanje: "da li se sve svodi na bubanje" je preterano nebulozno i ocito proizilazi iz neinformisanosti.Dakle,knjigu od 300 stranica htela-ne htela ne mozes NAUCITI "bubanjem" ,a pritom ako znas da su pitanja postavljena sistemom a , b , c ,d ..Etc..Nemoguce je spremiti nesto u toj formi preko bubanja.
 
Ovo tvoje poslednje pitanje: "da li se sve svodi na bubanje" je preterano nebulozno i ocito proizilazi iz neinformisanosti.Dakle,knjigu od 300 stranica htela-ne htela ne mozes NAUCITI "bubanjem" ,a pritom ako znas da su pitanja postavljena sistemom a , b , c ,d ..Etc..Nemoguce je spremiti nesto u toj formi preko bubanja.

Nisi me razumela,mislila sam na fax....:p Dovoljno sam informisana da znam kako se knjiga polaze...:lol:
 

Back
Top