Povezivanje žične i bežične mreže

ivan88se

Obećava
Banovan
Poruka
82

IMA LI NEGDE DA SE NADJE NESTO NA OVU TEMU ILI VEC NESTO POSTOJI NA FORUMU

Znam ja kako se ovo izvodi ali dzaba meni od znanja kada ne umem da ga prenesem na papir .Ovo mi treba za skolu odnosno za seminarski rad preko koga branim ispit pa ako i dalje postoji dobrih ljudi koji ce da pomognu samo napred.

Ako postoji neko ko zna link na ovu problematiku ili poseduje mozda seminarski rad ili nesto slicno neka pise na forumu.


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
UNAPRED HVALA ONIMA KOJI SE TRUDE DA MI POMOGNU U VEZI OVE PROBLEMATIKE
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
 

IMA LI NEGDE DA SE NADJE NESTO NA OVU TEMU ILI VEC NESTO POSTOJI NA FORUMU

Znam ja kako se ovo izvodi ali dzaba meni od znanja kada ne umem da ga prenesem na papir .Ovo mi treba za skolu odnosno za seminarski rad preko koga branim ispit pa ako i dalje postoji dobrih ljudi koji ce da pomognu samo napred.

Ako postoji neko ko zna link na ovu problematiku ili poseduje mozda seminarski rad ili nesto slicno neka pise na forumu.


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
UNAPRED HVALA ONIMA KOJI SE TRUDE DA MI POMOGNU U VEZI OVE PROBLEMATIKE
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ako zelis da crtas onda Visio definitivno, ne znam za bolji program od njega. A za sve ostalo moras malo da googlas...
Ili si dosao sa idejom da ti neko to vec ispise pa da udaris copy/paste, sto mi i deluje kao prava ideja sa kojom si otvorio temu.
A drugo... mnogo je skakljiva tema, znaci... moras da znas koji standard koristis za Wireless, da li imas neki NAT izmednju te dve mreze, ili se radi o istom adresnom opsegu... ima tu dosta zavrzlama, sedi razmisli, napisis sta znas, pa gde zabodes javi se... ovako je jako tesko da neko sedne i razmislja o svemu tome umesto tebe.
 

Back
Top