Nikola Kavaja treci na listi terorista

Sonnet

Primećen član
Banovan
Poruka
826
Nesto interesantno!

Канал Хистори означио Кавају као трећег на листи најуспешнијих терориста на целом свету

У разговору за Правду Никола Каваја рекао да он никад не може да буде терориста јер Србин не може да буде терориста.

-Сви знају да је Каваја борац за слободу. Значи нисам терориста, учествовао сам у ратовима у Алжиру. Чаду. Вијетнаму и другим земљама, а све то као амерички човек. Јер, ја сам увек извршавао наређења свог претпостављеног. Подигао сам у ваздух шест југословенских представништава, али ЦИА је за све то знала. Једино сам их понизио кад сам отео боинг 747 да бих спасао из истражног затвора попа Кајевића.

По речима Николе Каваје, највећи зликовци 20.века су они који не виде злочин, већ из својих авиона истресу товар и брзо нестану а не виде расуте мозгове, искомадана тела, откинуте ноге, главе, руке...-Понављам ја сам и данас против те курвине политике коју воде масони, Јевреји и Американци.

Извор-Правда
 
Evo jos interesantno sta covek kaze:

Као младић био сам полазник војне пилотске школе у Панчеву када је осванула резолуција Инфорбироа. Све командно особље из Србије, Црне горе и српске Херцеговине одмах је ухапшено. Истога момента до изражаја долази сва фукара из Словеније и Хрватске, заједно са потурчењацима из Босне. Зато ми Срби можемо да се уздамо само у мајку Русију, а никада у килави Запад - поручује командос Каваја у разговору за лист Правда
 
Eh, da je ovaj Crnogorac uspio ubiti Tita onog dana...zamislite sto bi bilo sa Jugom?

Je li bi dozvolila dva Bloka da se raspadne? :confused: Pitanje je sad...nikako ne zelim da iskazem da mi je zao sto nije uspio Titu ubit, ali zamislite sto bi bilo...stvorila se mirno demokratska Jugoslavija i nije bilo rata, 1995. godine sa Austrijom usla u EU. :shock:
 
eh eh eh kako ne...pa jel znate vi da su ovo osamini piloti,koji su sredili bliznakinje,zapravo cisti kopilatori,koji su ukrali nikolinu ideju,sa tom razlikom da su je ostvarili....omn bi sada mogao ladno da tuzi iladina,za kradju autorskih prava....jer je zapravo nikola,pre mnogo godina,kidnapovao avion u americi,sa namerom da se zakuca u zgradu CK...i ubije tita....doduse,jedan avion,i jedan soliter....ali boze moj...tito vredi za bar deset solitera
 
eh eh eh kako ne...pa jel znate vi da su ovo osamini piloti,koji su sredili bliznakinje,zapravo cisti kopilatori,koji su ukrali nikolinu ideju,sa tom razlikom da su je ostvarili....omn bi sada mogao ladno da tuzi iladina,za kradju autorskih prava....jer je zapravo nikola,pre mnogo godina,kidnapovao avion u americi,sa namerom da se zakuca u zgradu CK...i ubije tita....doduse,jedan avion,i jedan soliter....ali boze moj...tito vredi za bar deset solitera

Баш би било добро када би га тужио за ауторска права. :D:lol::lol:
 
А можда би најпре требало покушати с тачном дефиницијом "терористе"?

Иначе, и ја мислим отприлике тако - Каваја јесте будала.

(И, "амерички човек", дакако, а и ко зна чији још, што све не искључује ово претходно мишљење).
 

Back
Top