mushko-zenski odnosi

uma

Zainteresovan član
Poruka
131
u cemu je stvar sa musko-zenskim odnosima? Ko tu gresi i kako se ponasati odgovarajuce... ili to jednostavno ne postoji? A najvaznije je kako razumeti osobe suprotnog pola meni znane kao muskarce....?
 
CAO UMA-OPA,ZNACI PAMETNA...EM JU....FRISKA TEMICA EM ...PA RED JE DA TI SE PRVI PREDSTAVIM-JA SAM KOJOTE,POZNATIJI KAO LOVAC NA SNOVE...U STVARI ODNOSE...TE ...POZNATIJE TEBI SA OVIM... MENI POZNATIJIM...ZENSKIM. :idea:
 
uma:
heey dreamcatcher-u drago mi je... sad ocekujem odgovore...

...ni da razumes kad si tako hladna.Put do muskog srca nije provokacija...muska zena mi nije narocito interesantan lik za pricu,pa cu te ja ostaviti...
p.s.a nesto mi cudno-uletis na forum,pa tras temica,pa tras na ljubav i sex...ovo mi vise romanticno pitanjce...a mozda se malo poznajemo a?! :wink: :idea:
 
kojote:
uma:
heey dreamcatcher-u drago mi je... sad ocekujem odgovore...

...ni da razumes kad si tako hladna.Put do muskog srca nije provokacija...muska zena mi nije narocito interesantan lik za pricu,pa cu te ja ostaviti...
p.s.a nesto mi cudno-uletis na forum,pa tras temica,pa tras na ljubav i sex...ovo mi vise romanticno pitanjce...a mozda se malo poznajemo a?! :wink: :idea:
kojote a da isprobaš čari privatnih poruka umesto da na svakoj temi privatišeš... hvala
 
...MISLIM DA OVO MOZDA NIJE MOJE VECE...
...NE PRIVATIZUJEM...CARI PRIVATNIH PORUKA...MNOGO JE RANO I BOLI JE GLAVICA...
...JEDNOSTAVNO,PITANJE JE PRESIROKO ZA KRATAK KOMENTAR...PODPITANJA SU BILA UPUCENA SA NAJBOLJOM NAMEROM... :idea:
 
pa da li ti stvarno mislis da se to radi zdravim razumom. nemoguce je razumeti zene , u tvom slucaju ove maljavije. u tome je car tih odnose i igara . pusti samo da te srce vodi sve ostalo ide samo po sebi.........
 
nista nije tako jednostavno.... ili je sve upravo tako... to bi bilo to, mada najlakse je okrenuti se filozofiji.. ali kapiram da mnogi imaju slicne probleme u (ne)razumevanju.. bar jos uvek nisam pozelela da se ubijem, cak mogu i da se nasmejem.. i to jakooooo :lol:
 
U ovom drustvu podjednako patimo svi, i zene i muskarci, samo su uloge podeljene, i to otprilike ovako: Kad mi patimo zbog zena, to je gotovo redovno zbog toga sto zene nisu onakve kakve bi smo mi zeleli da su. Kada zene pate zbog nas, to je uvek stoga sto smo ovakvi kakvi jesmo. Ali, sto je glavno, patimo svi i mucimo se cesto, dugo, svirepo i besmisleno. :roll: :D
 
Blaza:
U ovom drustvu podjednako patimo svi, i zene i muskarci, samo su uloge podeljene, i to otprilike ovako: Kad mi patimo zbog zena, to je gotovo redovno zbog toga sto zene nisu onakve kakve bi smo mi zeleli da su. Kada zene pate zbog nas, to je uvek stoga sto smo ovakvi kakvi jesmo. Ali, sto glavno, patimo svi i mucimo se cesto, dugo, svirepo i besmisleno. :roll: :D
Odlicno receno. mudro. :wink:
 
[quote="blondi"]

kojote a da isprobaš čari privatnih poruka umesto da na svakoj temi privatišeš... hvala[/quote]

- o privatizaciji:ocigledno je da smo k'o NICKovani...

-Postovanoj gospodjici Blondi:

odlomak iz pesme:
ISPOVEST MANGUPA

PEVATI-SVI NE MOGU,
NE MOZE SVAK KO JABUKA
DA PADNE KRAJ TUDJIH NOGU.

OVO JE NAJVECA ISPOVEST MANGUPA
KOJOM SE ISPOVEDIT MOGU

JA NAMERNO IDEM CUPAV I ZANESEN,
S GLAVOM KO GASNA LAMPA,KO PLAM

VASE DUSE-TU GOLU JESEN,
VOLIM U TAMI DA OBASJAM"...

Sergej Jesenjin

p.s.Iskren i veoma srdacan pozdrav :wink: :idea:
 
uma:
nista nije tako jednostavno.... ili je sve upravo tako... to bi bilo to, mada najlakse je okrenuti se filozofiji.. ali kapiram da mnogi imaju slicne probleme u (ne)razumevanju.. bar jos uvek nisam pozelela da se ubijem, cak mogu i da se nasmejem.. i to jakooooo :lol:


DA LI SI ZNALA
DA ZELIM
DA NE PRICAS-TUDJIM TI LJUDIMA
O MENI
DA ON-BIO JE DOBAR.

DA LI SI ZNALA
DA ZELIM
DA SEBI KAZES
U SEBI
DOBAR JE ON MENI.

ZELIM I HOCU DA ZNAS.
DA NE BUDE-POSLE
DA NISI ZNALA!

autor: kojote
:idea:
 
Yebote, proljece jos nije ni izbilo, a hormoni kuvaju...
Muzjaci spopadaju sve sto naleti, pisu pjesme, trude se da se isticu...
Djevojke su naravno tu, posmatraju, hoce-nece, toplo-hladno, imaju svoj stav i kad ga nemaju i sl.
Ako ne razumijes muskarce i zene, prelistaj par prethodnih postova, pa ces skontati bar djelic toga.
Budes li previse razmisljala, sve ces manje znati...
Zato se ogranici na ovih par spoljnih pojava, sve ostalo je ionako filozofija koja nikome nije potrebna...
 
kojote:
- o privatizaciji:ocigledno je da smo k'o NICKovani...

-Postovanoj gospodjici Blondi:

odlomak iz pesme:
ISPOVEST MANGUPA

PEVATI-SVI NE MOGU,
NE MOZE SVAK KO JABUKA
DA PADNE KRAJ TUDJIH NOGU.

OVO JE NAJVECA ISPOVEST MANGUPA
KOJOM SE ISPOVEDIT MOGU

JA NAMERNO IDEM CUPAV I ZANESEN,
S GLAVOM KO GASNA LAMPA,KO PLAM

VASE DUSE-TU GOLU JESEN,
VOLIM U TAMI DA OBASJAM"...

Sergej Jesenjin

p.s.Iskren i veoma srdacan pozdrav :wink: :idea:
radi napomene i kulture... hvala ...

a radi teme:

svi politični, religijski i socialni sistemi na svetu imaju jednu zajedničku liniju: obvlađivati i obvladati čoveka... to je samo dovršno obrađena osnovna čovekova strast, naime, obvlađivati i obvladati so-čoveka... u tom cilju se institucionalizira 'nasilje nadvlade'... koje dandanas nije tako eksplicitno kao nekad, ali je zato mnogo više učinkovito...

čovek, koji je toga svestan, koji se ne poslužuje 'nasilja nadvlade so-čoveka' i to praktikuje, hoda po teškom put (bez kraja, možda i bez cilja), koji vodi u slobodu... treba stvoriti lojalnost do svog so-čoveka to je umetnost, 'zarobljivati' je stvar moči, oslobađati je stvar duha... tu se ističe odnos muški/ženska i ženska/muški... to su dva temeljne ljudska odnosa, gde se čovek uči upoznavanja i poštovanja različnosti so-čoveka tako, da pohrani vlastiti identitet...
 
uma:
u cemu je stvar sa musko-zenskim odnosima? Ko tu gresi i kako se ponasati odgovarajuce... ili to jednostavno ne postoji? A najvaznije je kako razumeti osobe suprotnog pola meni znane kao muskarce....?
to je jedan veliki kompromis..ko gresi-svi,oni,mi to je podjednako,zavisi od odnosa,osoba,stavova,principa..potrebno je razumevanje i obostrano postovanje...
to ti je jedan caroban krug :roll:
kako razumeti muskarce,hm mislim isto kako i oni mogu
nas-iskreno mi smo komplikovanije-jedno mislimo,drugo pricamo(cas izuzecima)i radimo,mislim da je ipak njima gore :wink:
 
tamo sam gde....:
to je jedan veliki kompromis..ko gresi-svi,oni,mi to je podjednako,zavisi od odnosa,osoba,stavova,principa..potrebno je razumevanje i obostrano postovanje...
to ti je jedan caroban krug :roll:
kako razumeti muskarce,hm mislim isto kako i oni mogu
nas-iskreno mi smo komplikovanije-jedno mislimo,drugo pricamo(cas izuzecima)i radimo,mislim da je ipak njima gore :wink:

Mozda samo onima koji se trude oko vas... :)
 
Steffan:
tamo sam gde....:
to je jedan veliki kompromis..ko gresi-svi,oni,mi to je podjednako,zavisi od odnosa,osoba,stavova,principa..potrebno je razumevanje i obostrano postovanje...
to ti je jedan caroban krug :roll:
kako razumeti muskarce,hm mislim isto kako i oni mogu
nas-iskreno mi smo komplikovanije-jedno mislimo,drugo pricamo(cas izuzecima)i radimo,mislim da je ipak njima gore :wink:

Mozda samo onima koji se trude oko vas... :)
trudili ne trudili dodete na isto :wink:
 

Back
Top