najveci antitalenti

FCRS

Gost
Poruka
21
antitalenti,koji su vam najvise zivaca pokidali

Sastavite vasih top 10 najvecih antitalenata koje ste imali prilike da gledate u sportu,a da su dosli do nekog ozbiljnijeg nivoa.Ja sam ih mnoge gledao,tako da cu staviti one koji su mi najsveziji,ako se setim ostalih u medjuvremenu dodacu ih.

1.Darko Spalevic
2.Filip Djordjevic
3.Vuk Radivojevic
4.Dusan Andjelkovic
5.Goran Jeretin
6.Goran Djukanovic
7.Milko Bjelica
8.Mirko Kovac
9.Dragan Mrdja
10.Nikola Brankovic
 
Kako mozete da kazete da su ti igraci antitalenti,da li ste vi normalni...Pa svi oni su prolili krv da bi stigli dotle,prosli OGROMNU konkurenciju,i jos pored toga dobijaju velike pare za taj posao kojim se bave,a vi ih nazivate antitalentima.Hajde da kazete da su losiji od ostalih,nego ovako to zvuci izuzetno glupo.Sto je najgore,99% vas sa foruma je probalo da se bavi sportom,ali nijedan nije uspeo bas zbog tih antitalenata koji su bili bolji od vas,a kojima se vi sada podsmevate...
 
Kako mozete da kazete da su ti igraci antitalenti,da li ste vi normalni...Pa svi oni su prolili krv da bi stigli dotle,prosli OGROMNU konkurenciju,i jos pored toga dobijaju velike pare za taj posao kojim se bave,a vi ih nazivate antitalentima.Hajde da kazete da su losiji od ostalih,nego ovako to zvuci izuzetno glupo.Sto je najgore,99% vas sa foruma je probalo da se bavi sportom,ali nijedan nije uspeo bas zbog tih antitalenata koji su bili bolji od vas,a kojima se vi sada podsmevate...

moze mi se
Pjer Boja je najveci fudbalski antitalenat koga je svet ikada video
 
Zato sto je Boja profesionalac,a ti ocigledno ne vidis razliku izmedju profesionalca i antitalenta,a razlika je ogromna.Decko je imao period u kojem nije bio efikasan,posebno u napadu,ali da je bio antitalenat ne bi ni stigao do Partizana.Ti nisi trenirao fudbal,ali garant imas nekog ortaka koji igra "extra",sve vas razvaljuje na malom fudbalu,ali nije uspeo zbog povrede trepavice ili zato sto su ispred njega igrali tatini sinovi,pa sad prodaje kokice.I da tebe neko pita ko je talentovaniji,drug ili Boja,ti bi bez razmisljanja rekao drug,a to veruj mi,nema smisla...Dajem ti samo jedan prost primer,posto vidim da ne shvatas da u profesionalnom sportu nema mesta za antitalente
 
najveci antitalenat u fudbalu je bio i ostao nikad prezaljeni Pjer Boja

Ja mogu reci da je Pjer Boja jedan od boljih igraca partizana u poslednje vreme! Igrao je dobro, a sta se posle desilo sa njim, to ne znam. Cinjenica da godinu i po nije dao gol, ali to ne pokazuje da je antitalenat. Ako se secas, dosao je kada je tim vec oformljen i malo po malo je Delibasica izbacio iz tima. Da ne pominjem 2 gola protiv Lacija u Rimu. To sve pokazuje da je zapao u zescu krizu ko zna zbog cega, ali da je antitalenat ne bi uopste igrao dobro u pocetku.

Za mene je u sportu najveci antitalenat onaj maljavi trometras, Spanac Duenjas!
 

Back
Top