Gospodo radikali, da li ste znali...

a ti si tu da mi objasniš šta i kako da kažem?
icon10.gif

oni za kampanju daju DOLARE! Nikom drugom do omraženim im amerikancima:-D
i tebi je to signal da saradjuju sa zapadom:lol:
jesi toliko glup ili se samo praviš?:-D

kako odgovoriti nekome kome je iq srazmeran kolicini smajlija koje postavi u post?
ukoliko bi mogao da izbacis te floskule o "omrazenim" ili vec ovakvim i onakvim parama, nacijama i cime sve ne, pa da prodiskutujemo....
btw, pretpostavljam da se ne pravim, pretpostavljam da je u pitanju cista glupost kada odgovaram na tvoj post ali dobro, ide vreme a ja placen...
 
kako odgovoriti nekome kome je iq srazmeran kolicini smajlija koje postavi u post?
ukoliko bi mogao da izbacis te floskule o "omrazenim" ili vec ovakvim i onakvim parama, nacijama i cime sve ne, pa da prodiskutujemo....
btw, pretpostavljam da se ne pravim, pretpostavljam da je u pitanju cista glupost kada odgovaram na tvoj post ali dobro, ide vreme a ja placen...

eh, da se tebi IQ povećao bar za jedan na svaki smajli koji sam postavio gde bi ti bio kraj:-D
pa ubiste ovde po forumu o omraženim vam amerikancima, a sad se sve bijete nogama u dupe što im grobar puni džepove dolarima:lol:
a ti to, posebno, tumačiš kao saradnju radikala sa zapadom:shock::lol:
 
pa jeste licemerstvo kad daju pare koje prikupe od one svoje gologuzije bas amerikancima i to onim koji saradjuju sa Klintonom ,Busom i siptarima ,a ovam se usrase od verbalnog partriotizma i pljuvanja po istima. Mada ne vidim u cemu je tu frka nekome, radikali jos od kada je Seselj otisao koriste usluge americkih agencija ,oni su im radili i Vucicevu kampanju za gradonacelnika 2004. a mislim i prosle izbore .

Nista tu nije licemerno. Tu mark.agenc. kao i svaku drugu koja je profesionalna zabole ko je i sta taj koji ih angazuje vec ih samo novac zanima.Druga bi bila prica da je radikalsku kampanju platio ili placa neko iz Amerike ili neke druge strane zemlje.Ako cemo po vasem onda su radikali i licemeri ako na primer koriste motorola mobilne telefone koji su americki,ili sto u kompjuterima imaju Microsoft Windows....itd.Obicne gluposti. Nego je izgleda DS i ekipu velika frka uhvatila pa sada se hvataju za svaku grancicu ali su se hvatanjem za ovu mislim samo zajebali.
 
eh, da se tebi IQ povećao bar za jedan na svaki smajli koji sam postavio gde bi ti bio kraj:-D
pa ubiste ovde po forumu o omraženim vam amerikancima, a sad se sve bijete nogama u dupe što im grobar puni džepove dolarima:lol:
a ti to, posebno, tumačiš kao saradnju radikala sa zapadom:shock::lol:
Prvo, ko to "mi"??? Ako mislis da pripadam radikalima i da cu glasati za Nikolica, onda si se grdno prevario...da su oni dali izborne slogane kao "demokratske snage" i njih bih kritikovao.
Znas li ti sta je blam? To je ono kada se isprovaljujes u drustvu pa umesto da zacutis i pustis da se slegne prasina, ti nastavis da se branis, sve vise se zakopavajuci...e, to je blam (nema veze sa Misom)!
 
Nista tu nije licemerno. Tu mark.agenc. kao i svaku drugu koja je profesionalna zabole ko je i sta taj koji ih angazuje vec ih samo novac zanima.Druga bi bila prica da je radikalsku kampanju platio ili placa neko iz Amerike ili neke druge strane zemlje.Ako cemo po vasem onda su radikali i licemeri ako na primer koriste motorola mobilne telefone koji su americki,ili sto u kompjuterima imaju Microsoft Windows....itd.Obicne gluposti. Nego je izgleda DS i ekipu velika frka uhvatila pa sada se hvataju za svaku grancicu ali su se hvatanjem za ovu mislim samo zajebali.
Pa tacno je da je ovo plasirano pred izbore kao deo kampanje , mada i jeste licemerno sto bas amerikancima daju pare ,sto nisu rusku agenciju nasli ?
 
Nista tu nije licemerno. Tu mark.agenc. kao i svaku drugu koja je profesionalna zabole ko je i sta taj koji ih angazuje vec ih samo novac zanima.Druga bi bila prica da je radikalsku kampanju platio ili placa neko iz Amerike ili neke druge strane zemlje.Ako cemo po vasem onda su radikali i licemeri ako na primer koriste motorola mobilne telefone koji su americki,ili sto u kompjuterima imaju Microsoft Windows....itd.Obicne gluposti. Nego je izgleda DS i ekipu velika frka uhvatila pa sada se hvataju za svaku grancicu ali su se hvatanjem za ovu mislim samo zajebali.

pogodio si poentu. najobicnije demokratske gluposti i trabunjanja.

Gasprom/Lukoil imaju u americi preko 1000 pumpi na kojima prodaju svoje gorivo, i sad su amerikanci izdajnici ako kupuju rusko gorivo? :)

smesno
 
...ovo je super vest...
...jer ispade da se o imidzu kandidata srs, Nikolica brine ozbiljna agencija...
...a ja bio ubedjen da je to njegova zena, nakon njegove izjave da kad mu zena spremi ujutru sta da obuce, obavezno stavi seseljev bedz na vrh, a onda on porazmisli malo i odlozi ga sa strane...
...i onda verovatno vikne zeno ocisti mi cipele... :lol:
 
Ma vise se ne zna ko je ko, i sta je sta, i za sta se zalaze. Sramota. Kao da se tzv. imidz pravi samo u kampanji, a ne dugogodisnjim radom i stavovima. Gluposti, ne znam sta je to potrebno bilo kome, a ovde ljudi umrli od gladi, a da to NIKO nije znao. Kolike se pare samo trose za takve gluposti!
 
Radikali polako ali sigurno ruše sve stereotipe, šale, dosetke i "epitete" koje im lepe DOSmanlije počev od '99 godine.
Sasvim je razložno što se "demokrate" brinu za svoj primat. Toma ne preskače ni jedan cilj koji je bitan građanima ili-ti radnicima-seljacima. Ni Boris više nema ničega u programu što nemaju radikali. Ali, jad je veći time što nam potrošiše 7 godina praznim "buuu-radikali" a nijedne nove ideje. Doduše, ostaće im ono : krezubi, prljavi, masne kose. To će uvek moći da kažu i neće slagati jer, ovde u Srbiji je toliko mnogo potlačene sirotinje o kojoj niko ne brine. Kad neko s malim primanjima, ili nezaposlen ima porodicu o kojoj brine, onda se usteže da sebi ugrađuje keramiku, preskoči neko kupanje ili odloži pranje veša. Rađe nek ostane deci za knjige, hranu, poneki doručak ...

Smejte se demokrate i gledajte svoje lične interese jer se naučilo već do sada da ste samo sebi važni.
 
i za ulazak u EU! Svim srcem!:-D

Nikolić: Šalio sam se za guberniju14. januar 2008. | 07:12 -> 15:30 | Izvor: B92, FoNet, Beta Beograd -- Tomislav Nikolić je u “Utisku nedelje” izjavio da želi da Srbija što pre postane članica Evropske unije



Meni se čini da su radikali, od silne želje da konačnu postanu vrhovna vlast, došli u situaciju da se šizofreno podele kad je u pitanju saradnja sa EU i Amerikom.:-D

Biće tu još ljubavi izmedju njih, samo toliko...Ali jednostrane. Radikali će obožavati EU i Ameriku, ali ovi im neće uzvratiti ljubav.

Biće tu još muka za njih.:lol:
 
Kakav cirkus, kakva blamaža... Kakvo licemerstvo na kraju krajeva...
Onako da polivaju po Americi, a onda baš nijedna druga agencija sa planete da im bude ''saradnik'' na izborima... Ima li sramote ovde? :D I kako su krili tokom cele kampanje... :lol:
Dno dna.

Plaćaju im za bombe koje će finansirati američka država od poreza američkih firmi koje pored ostalog rade i kampanje za one koji su protiv američke administracije...
 
pogodio si poentu. najobicnije demokratske gluposti i trabunjanja.

Gasprom/Lukoil imaju u americi preko 1000 pumpi na kojima prodaju svoje gorivo, i sad su amerikanci izdajnici ako kupuju rusko gorivo? :)

smesno

Kako ono beše za ''kupujmo domaće'' i '' ne želim da imam u kući ništa nji'ovo''? :razz:
Zar u Rusiji nema stručnjaka koji bi im rekli (pazi, treba da im se kaže) da je neumesno da nise bedževe sa nekim ko se krivično goni? Hej?!?
 
Није ту ништа чудно Томица је познат по томе да лупета једно, а ради друго. Прво је провалио глупост о руској губернији, затим идиотизам да ће свирати руска химна у министарству одбране Србије, па ондак да би било добро да се поново убацимо међу несврстане, а најновији бисер му је ово са руским и америчким базама по Србији. Лупета човек о мрским американцима, а онда скине беџ са вољеним шешељевим ликом по америчком диктату. Шта ли ћемо још од овог кандидата чути до другог круга ццц.
 
Danas se Vucic zahvalio penzionerima koji ce "svima srcem glasati za radikale" :shock::shock::shock:
...samo sto ova zemlja ne ostaje na penzionerima(nemam nista protiv penzionera, ali mislim da se prednost daje radno sposobnom stanovnistvu) :!:

Radikali su jos jednom dokazali da nemaju svoj stav, nego kako vetar duva...prvo sve najgore protiv Amerike, EU, a sada saradnja sa njihovim agencijama:!::?: ...ako imas svoj stav brani ga do poslednje kapi krvi(sto cesto od "njih" mozemo i da cujemo) :mrgreen:
 

Back
Top