Konzole PS4/Xbox One novosti

Pa davne 1993. meni su moji kupili Video game system,koji predpostavljam barem po svom izgledu pripada porodici NES.Jedini problem su mi bili dzojstici koje je moj nervozni brat stalno kvario.Uvek smo igrali zajedno Kontru 1,koju smo uspeli i da obrnemo.Ima dosta igrica koje su urezane u njega,pa daklem nije potrebno da se ubacuju diskete.Primao je male diskete (najcesce su bile zute) koje smo zvali piratskim posto su mogle da se nadju na svakom buvljaku,pijaci,vasaru i pasovali su Super nintendu i Segi koji nisu bili originali i koje ste mogli kupiti takodje na tim mestima,ali je imao i svoje originalne diskete one velike,ali te diskete nisam nikada imao,niti sam imao gde da ih kupim.Moj kum je imao jednu takvu,Bart vs space mutants i nije bilo lose.Kasnije sam kupio Super nintendo,da bi pratio kretanja u razvoju tehnologije,ali mi se on brzo pokvario,posle njega Segu megu drajv 2 takodje neorginal i ona mi brzo crkla,i konacno sam se na kraju vratio na svoj stari,dobri VGS iz '93 koji je i dan danas u funkciji,te ga cuvam kao zasluzni antikvitet u kutiji u jednom ormaru.Inace konzole sam prestao da igram u 5.razredu...
 
Od ujaka sam dobio za Novu Godinu playstation one. Igrao poshto sam bio mali , igrao sam puno tabachina i platformi od kojih mi je Crash Bandicoot Serijal bio najomiljeniji. Voleo sam i igru Brave fencer Musashi koja je bila neshto poput RPG-a sa zanimljivom prichom ali je nikad nisam okrenuo:(
 
Prva konzolu koju sam dobio je bila ona stara obichna dobra sega,na njoj sam pikao tetris i neke mini trke, a kasnije sam uzeo nintedo, i tu pikao super mario, i posle sam uzo sp1 i na njemu sam piko oko 100 igrica(imam ih i dalje lol) i posle sam to batalio i uzo sp2 , na njemu sam piko jedno 50 igara koje i dan danas imam, i posle uzo jedan krsh komp , pa evo dan danas sad imam ovi neki NOVI shit-maded komp. lol
 
Ja sam imao onu Segu(klasicnu,jer neznam kako se zvala i nije ona najstarija).Kakve su to bile igre:Nindza Kornjace(one na 2 kad ides i ubijas..),Super Mario,oni Kauboji sto si imao onaj pistolj i tako kokao...... To su bile extra igre
 
PSX, Dreamcast, NES. :mrgreen:
Sve tri su extra konzole, i sve tri su poluispravne.
Inače sam ljubitelj konzola tj. igara sa istih, dosta su bolje
(bile u to vreme PSXa NESa i DCa) od onih sa pc-a.
Sada praktično ne igram ništa sem ponekad' (kao sada) kada
iz nostalgije ponovo zaigram neko staro remek delo. :D
 
ja sam josh 1993 igrao Commodore 64 kod jednog druga,pla igara nije htelo da radi,ali one shto su radile bile su ok u ono vreme,igrali uglavnom nekog Rick Dangersa.
Onda sam 1997 prvi put dobio svoju konzolu,Super Nintendo,imao tri igre,Lion King,Sub Zero i Super Mario all star.Mario je bio ekstra.
Danas imam X-box i X-box 360,kupio sam X-box zbog Halo igrica i zbog Forzamotorsport.Imam i Playstation 1PS1,njega samo upalim kad mi se igra Grand Tourismo 4 ako se ne varam.
 
Meni je PS 2 zakon. Kupio bih PS 3 aliBAKI SINE SKUP JE DjAVO!!!!! NIntendo Wii je poprilicno dobra konzola ali nema para :D. Iskreno nikad nisam bio ljubitelj X Box-a.

E jel ima neko one rucne konzole. Ja sam imao GameBoy Colour. Ovaj novi Nintendo DS deluje dobro *pogledati komentar kod Nintendo Wii-a*
 

Back
Top