Star Wars JK - Jedi Academy

Ja sam igrao Jedi Knight ''98. i do danas igru pamtim kao odličan shooter za to vrijeme, vrlo različit, puno profinjenijeg level dizajna i šmeka od ostalih, poput kvejka itd. Demo sam odigrao stoput dok nisam nabavio celu igru...

Pogotovo zbog korišćenja Sile i svetlosnog mača u kombinaciji sa izvanjskom kamerom! :)
 
Pazi, ima ih oko 600-700+, a 70% njih koriste makermod ili JA+ v2.3 mod. Strava je. Makermod je glupost koja vam ni ne treba.
Mape koje ce vam viti obavezne za online igranje su Jedi Home JLII, Jedi Council GCX, The Academy v2 i v3, te su najpopularnije. Sve sto sam naveo gore mozete skinuti sa www.jk3files.com
BTW, ako mnogo vidjate model Kyle Katarna na drugim igracima, to je zato sto nemate skin koji on koristi...

Ako nadjete dobar server, ostavite IP, iscimajte me pa da vas sve pojedem :D
Igru cu instalirati sutra.

Ako nameravate ozbiljno da pocnete da igrate na netu, onda se za sve obratite meni, imam vise od godinu dana i stotine sati igranja. Mozemo zajedno da udjemo u neki klan, ali znanje Engleskog jezika je vitalno. Srpskih igraca je toliko malo da se mogu izbrojati na prste...
Bilo bi pozeljno da imamo TeamSpeak ili Ventrilo server, necemo uvek moci da kucamo.

Ime teme je promenjeno u Star Wars JK - Jedi Academy.
 
јел Jedy Academy беше део у коме може да одлучиш да ли си добар или зао...има нека мисија кад можеш да бираш оћеш да убијеш неког лика па си зао, или ћеш да га оставш па наставиш да будеш добар...јел то тај део?
 
јел Jedy Academy беше део у коме може да одлучиш да ли си добар или зао...има нека мисија кад можеш да бираш оћеш да убијеш неког лика па си зао, или ћеш да га оставш па наставиш да будеш добар...јел то тај део?

Da to je taj deo:)
 

Back
Top