Neke traze i pocat na sve (overu dokumenta)

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto zene malo, malo pa traze od decka potvrdu ljubavi?

Svako malo da joj se dokazuje. Da li su to cure koje su ustvari nesigurne u sebe i svoj izgled, pa se konstantno boje za decka i svaki njegov pokret preispituju?
I kod takvog preispitivanja cesto dolazi do tripovanja, pa se decko napada za nesto sto nikad nije uradio, ali neki put te zene daju odlicnu ideju kako ih prevariti sa drugom pa si neka i naprave medvedju uslugu.

Ja sam to uglavnom vidjao kod nasih zena, a kod cura sa zapada bas i ne, i mogu vam reci da sam bio fasciniran kako su opsutene i to bolje funkcionise. Veza im je savrsena.
 
ja ne bih bas povezala te dve stvari...ti mislis na ljubav i neznost uopste...neko je imao stres na poslu pa mu prija svakako da kada ode sa tog posla dozivi nesto lepo,ali to moze i sa drustvom...a proveravanje necije ljubavi prema tebi,traznja za dokazivanjem iste ili ljubomora nemaju bas veze sa stresom na poslu i slicnim stvarima..nesigurnost u sebe je razlog po meni...
 
Zasto zene malo, malo pa traze od decka potvrdu ljubavi?

Svako malo da joj se dokazuje. Da li su to cure koje su ustvari nesigurne u sebe i svoj izgled, pa se konstantno boje za decka i svaki njegov pokret preispituju?
I kod takvog preispitivanja cesto dolazi do tripovanja, pa se decko napada za nesto sto nikad nije uradio, ali neki put te zene daju odlicnu ideju kako ih prevariti sa drugom pa si neka i naprave medvedju uslugu.

Ja sam to uglavnom vidjao kod nasih zena, a kod cura sa zapada bas i ne, i mogu vam reci da sam bio fasciniran kako su opsutene i to bolje funkcionise. Veza im je savrsena.

ljubav je bezrazumna i opcinjavajuca pojava koja nas pogadja u srce i u glavu...sto manje razmisljas,a vise radis to je bolje za tebe
 
traznja za potvrdom ljubavi ali i ljubomora su po meni apsolutni dokazi nesigurnosti u sebe...

po meni su dokaz nesigurnosti u njega...i nedostatka poverenja i bliskosti u vezi...

na zapadu sve veze super funkcionisu, zato sto svako gleda svoja posla...ljudi su otudjeniji,hladniji i odmereniji. Ali njohov nacin komunikacije se bitno razlikuje od naseg. Dok ljudi stignu do ozbiljnog razgovora, normalnog i iskrenog, prodje dosta vremena...sve krece iz zajebancije i sarkazma iz provokacije i flerta..A kod njih toga nema. Oni komuniciriju od pocetka otvorono. POstuju tudje granice i tudju privatnost. Dosadno, zar ne?8-)
 
Zasto zene malo, malo pa traze od decka potvrdu ljubavi?

Svako malo da joj se dokazuje. Da li su to cure koje su ustvari nesigurne u sebe i svoj izgled, pa se konstantno boje za decka i svaki njegov pokret preispituju?
I kod takvog preispitivanja cesto dolazi do tripovanja, pa se decko napada za nesto sto nikad nije uradio, ali neki put te zene daju odlicnu ideju kako ih prevariti sa drugom pa si neka i naprave medvedju uslugu.

Ja sam to uglavnom vidjao kod nasih zena, a kod cura sa zapada bas i ne, i mogu vam reci da sam bio fasciniran kako su opsutene i to bolje funkcionise. Veza im je savrsena.

Zakacio se covek za izgled ko pijan za plot!!!
 
po meni su dokaz nesigurnosti u njega...i nedostatka poverenja i bliskosti u vezi...

na zapadu sve veze super funkcionisu, zato sto svako gleda svoja posla...ljudi su otudjeniji,hladniji i odmereniji. Ali njohov nacin komunikacije se bitno razlikuje od naseg. Dok ljudi stignu do ozbiljnog razgovora, normalnog i iskrenog, prodje dosta vremena...sve krece iz zajebancije i sarkazma iz provokacije i flerta..A kod njih toga nema. Oni komuniciriju od pocetka otvorono. POstuju tudje granice i tudju privatnost. Dosadno, zar ne?8-)

zbog cega ostajes u vezi u kojoj nisi sigurna u njega,u kojoj ti nedostaje poverenje:shock:zbog cega biti nesigurna u njega osim ako nisi sigurna u sebe?
a generalizacija tipa-na zapdu ljudi postuju tudju privatnost i granice i ulaze otvoreno u vezu-je krajnje bez smisla po meni...
 

Back
Top