Geografija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Shta mi napricha...:)
Pa jel si po starom ili po novom? Teshko da mozesh da budesh na oba sistema...i to sve sa diplomom u rukama...

Na fakultetu primenjuju Bolonju tek kad im neko poturi pod nos neki pravilnik kao obavezan da ga primene u odredjenom roku a koji se odnosi konkretno na odredjenu administrativnu stvar, na primer "Upis studenata druge godine u skolsku 2007. / 2008. godinu". U ostalom oni rade po starom. Znamo kakva je nasa administracija. Potrebno je angazovanje citava armije izvrsne vlasti koja ce da napravi niz konkretnih uputa i da ih preda administraciji na fakultetima da postupe po njima.
 
Na fakultetu primenjuju Bolonju tek kad im neko poturi pod nos neki pravilnik kao obavezan da ga primene u odredjenom roku a koji se odnosi konkretno na odredjenu administrativnu stvar, na primer "Upis studenata druge godine u skolsku 2007. / 2008. godinu". U ostalom oni rade po starom. Znamo kakva je nasa administracija. Potrebno je angazovanje citava armije izvrsne vlasti koja ce da napravi niz konkretnih uputa i da ih preda administraciji na fakultetima da postupe po njima.

Ok, ali meni nije jasna jedna stvar. rekla si da si apsolvent na geografskom. Skapirala sam da si upisala po starom sistemu. Tebe bolonja ne zahvata, ukoliko nemash niz godina apsolventskog staza (a rekla bih da nisi starija od mene), i samim tim nemash veze sa novim sistemom?
Ako je geografski prihvatio novi zakon, (kao npr. moj fax) imash verovatno 3 godine od pochetka apsolventskog roka da diplomirash. Ukoliko ne zavrshish za to vreme, zahvata te novi sistem, dobijash nove predmete itd...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top