JOS VECA.....

  • Začetnik teme bitch slayer
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
miki m._je_car:
Yeah we all know Sasha is a b*tch ali sta ti je ona druga uradila?
nemojte da me tervirate!!!!!!! koliko puta treba nesto da vam se ponovi da bi zapmtili vise!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
okanite ih se!!!!! :x To sto ti je sasha zakljucala temu, imala je pravo.. ti ne mas pravo tako da pljujes .. i jos se pojavljujes kao gost!!!!!
 
britgirl:
ta dva sto to "potvrdjuju"su niko vise nego ti sa drugim imenom :? :? :?

jes nemam pametnija posla nego da potvrdjujem samog sebe....

alo klinka odje*i i idi slusaj britney!!!

(ne)draga unicorn imam ja hrabrosti i ne boj se samnom je sve uredu
 
mortishaaa:
nemojte da me tervirate!!!!!!! koliko puta treba nesto da vam se ponovi da bi zapmtili vise!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
okanite ih se!!!!! :x To sto ti je sasha zakljucala temu, imala je pravo.. ti ne mas pravo tako da pljujes .. i jos se pojavljujes kao gost!!!!!

mortisha koji si ti slucaj

je*ote koje sve k.u.c.k.e.t.i.n.e. posecuju ovaj forum ali zato sam ja tu BITCH SLAYER :twisted:
 
BITCH SLAYER:
mortishaaa:
nemojte da me tervirate!!!!!!! koliko puta treba nesto da vam se ponovi da bi zapmtili vise!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
okanite ih se!!!!! :x To sto ti je sasha zakljucala temu, imala je pravo.. ti ne mas pravo tako da pljujes .. i jos se pojavljujes kao gost!!!!!

mortisha koji si ti slucaj

je*ote koje sve k.u.c.k.e.t.i.n.e. posecuju ovaj forum ali zato sam ja tu BITCH SLAYER :twisted:
i sta ti si mene sad procenila po jednom mom postu.. OK, misli sta hoces.. vidim da jedino tako umes da procenjujes ljude.. zato su ti svi *
 
mortishaaa:
BITCH SLAYER:
mortishaaa:
nemojte da me tervirate!!!!!!! koliko puta treba nesto da vam se ponovi da bi zapmtili vise!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
okanite ih se!!!!! :x To sto ti je sasha zakljucala temu, imala je pravo.. ti ne mas pravo tako da pljujes .. i jos se pojavljujes kao gost!!!!!

mortisha koji si ti slucaj

je*ote koje sve k.u.c.k.e.t.i.n.e. posecuju ovaj forum ali zato sam ja tu BITCH SLAYER :twisted:
i sta ti si mene sad procenila po jednom mom postu.. OK, misli sta hoces.. vidim da jedino tako umes da procenjujes ljude.. zato su ti svi *

mortisha IDIOTKINJO- ja sam MUSKO!!!!!
 
Anonymous:
pozdrav svima.....
jesam li nesto propustio?
pa ovde je totalna anarhija?
uauuuuuuuuuu
ovo sam sanjao!
pa ljudi....FORUM JE PRSAO PO SVIM SAVOVIMA!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

e ovo sam ja napisao...mislim na text gore...
a sto se tice sase85...ona je na mestu...mozda ce neko da pomisli da joj se uvlacim u buljson zato sto mi se svidja? e pa svidja mi se! moze da mi brise sve sta pozeli...i da zakljucava koliko voli...mislim da vrlo profi obavlja svoj posao...ali me malo brine gde je sada...
kako samo zna da naredi...eh ta mala golubica....kada drekne na mene...kada kaze DOSTA a meni sve nesto toplo oko srca...kakav machak...nadam se da ce procitati moje redove pre nego sto ih zbrise...pisani su srcem i razumom...
sasa....sanjam da me zakljucas u svom strcu kao temu ili da me prosto obrises za sva vremena... :roll:
 
Cccc... Nema me jedno popodne samo zato sto mi obaveze nisu dozvoljavale... A ovde odmah haos...

Ne znam kako si tako glup kad mislis da ne znam ko si... Provajder verat.net... Iz BG-a si... Nadam se da je dovoljno da pazis od sad sta radis...

The Last Unicorn,mozda te zna... Imate slicne IP adrese...

Inace,kao sto sam ti rekla,ti ne mozes da otvoris teme koliko ja mogu da ih zakljucam i da izbrisem....
Ovu temu necu dirati dok ne vidis... Da mi ne mozes nista... A da ja tebe mogu da zakopam...

Hvala ostalima na podrsci,obrisacu one smiley-je i neke gadne psovke... Ostalo ostavljam da nas uvazeni gospodin pogleda...

Lock!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top