Lepak za srce ?

Insolitus

Aktivan član
Poruka
1.310
srce410ot3.jpg


Ima li neko super lepka da si zalepim srce ?
 
Hoces li iskreno? Nema. (to je ono bukvalno)
Sa druge strane - ima. A znas li koji je lek? Nova ljubav.
A da, znam. Pomislices koja "crna" nova ljubav. Sta ce mi nova ljubav kada ne mogu da prezalim staru? A cini mi se da svako pominje kao staru ljubav onu koja mu se tek zavrsila. Niko ili retko ko pominje sve svoje stare ljubavi. Sve se zavrsava na tome da je prisutna samo bol, ceznja, patnja, depresija za onim ko je tek otisao od nas. I onda patimo...ali do kog trenutka? Do onog trenutka kada u nas zivot useta, sasvim neko nov. Nova ljubav. Onda nam se vracaju svi osecaji, tj. oni osecaji koji su nam nedostajali, da smo zaljubljeni, srecni i voljeni. Kada je neko pored nas, kada smo u vezi, zaljubljeni do usiju i nazad, nikada ne razmisljamo o stvarima kao kada smo sami, ostavljeni i depresivni.
Znam da je tesko i da se poveruje u to. I meni samom to deluje kao nemoguca misija ali jeste tako. Pogotovo sada jer sam prolazim kroz tu fazu pa mi je sve crno ali znam da ce biti bolje. Mozda vec sutra, zar ne?! Verovatno kada se to desi, necu se ni setiti ili mozda kao kroz maglu da sam patio. A i kada se setim, to ce verovatno biti samo secanje na neku proslu, staru ljubav i pamticu samo lepe uspomene.

Eto tako...
 
Ubija? Neeeee.
Kako nesto najlepse na svetu moze da ubija? Ili si citala na Romantici samo depresivne teme, sto je pogresno.
Recimo, zar ubija ako se opise kako vidis najromanticnije vece sa voljenom osobom?
Kako izgleda setnja, takodje sa voljenom osobom, kroz park? Ili pored reke? Nocu kroz tihe i mirne ulice dok je jedina svetlost mesec i ulicne svetiljke? Ili setnja dok pada sneg? Pa kako i sta uraditi za voljenu osobu? Sta joj pokloniti? Najlepse ljubavne i romanticne izjave? I tako dalje...

To sigurno ne ubija. :)
Malo skrenuh sa teme...nadam se da mi niko nece zameriti, pa cak ni moderator. :) :p
 
Buntovnik....donkle bi se slozio sa tobom..ali mislim da sad..iz ovog ugla...da se pojavi ne znam kakva ljubav...ne znam da li bih je uopste i prihvatio.Sve je to jako jako zamrsheno...izgubis deo sebe...jbm li ga...A ta nova ? Pa zao mi je ali...morace da izigrava flaster....ma sta znam...mozda i lupetam..

"Ne postoji ljubav za ceo zivot. To je bilo moguce nekada, kada su ljudi ziveli po 35 godina".
"Kad se kunemo u ljubav do groba, mi, naravno, uvek mislimo na tudj grob".
J. Stojanovic, antropolog
 
Pazi, to sto si rekao sada, garantujem ti da ni sam ne verujes. Znam da zvuci nemoguce ali jeste tacno i istinito.
Postaces svetan toga, onog trenutka kada se jednog jutra probudis i pomislis na...(izaberi sam). Jos vise ces se obradovati kada ne budes mogao da se setis njenog broja telefona. A kada upoznas nekoga, pa popricas sa tom osobom, izadjete, prosetate...kada shvatis da te ta osoba interesuje i zanima, neces o bivsoj ni razmisljati a ne da je se setis cim otvoris oci.

Zivi bili pa videli.
Ako nije tako, castim sve prisutne picem. :)
 

Back
Top