Hteo sam da kazem muskarcine!!!

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
zene...

ima nesto sto mi nije jasno . . .sta se to desava. . .
ne privlace vas vise muskarci koji imaju sve kvalitete koje trazite sa ozbiljnim namerama vec takticari sa povrsnom pricom i BB show humorom...
ne prolaze vise samouvereni momci koji pred vas istresu svoje namere, vec misticni momci koji zapravo nemaju sta da kazu...
ne traze se vise momci kojima od viska testosterona opada kosa i raste stomak vec deckici sa izrazenom zenskom stranom jer vas bolje poznaju pa imaju strpljenja da "igraju saha"...

robovanje formi a ne sustina ja bih rekao, sta vi zene kazete na to??
 
hehe poenta price je da je devojkama mnogo vaznije kako ih neko osvaja, sta im prica, kako ih maze, nego kakvog tipa dobiju na kraju......

ti ne znas sta pricas..
pa naravno da im je bitno kako ih neko osvaja,jer na osnovu toga mogu da naslute kakav je taj neko,jer tada,u toj "fazi" kada se upoznaju,ne znaju,niti mogu da znaju kakav je taj neko zapravo,
ista prica je i sa ovima sto ne osvajaju,tj. sto se ne "trude" preterano oko toga,ni za njih ne znaju kakvi su dok ih ne upoznaju,isto je..s' malom razlikom u tome sto ovi sto ne osvajaju nece razocharati jer se od njih takvih mnogo ni ne ochekuje,dok ovi sto osvajaju,mogu eventualno da razocharaju,ako su "preterali" u svom nastupu,sto donekle moze da se razume,jer se radi o kako ti to nazivas...osvajanju.
 
hehe poenta price je da je devojkama mnogo vaznije kako ih neko osvaja, sta im prica, kako ih maze, nego kakvog tipa dobiju na kraju......
Zavisi. Nisu sve devojke pasivne i čekaju da im neko priđe, moli i ganja, smišlja fore i gluposti... OK, ne trebaš da je je prepadaš na ulici, ali bez nekog stiha i osmeha je glupo prići. I u ostalom, zar je njima zabranjeno da biraju? Neke padaju samo kad te vide da im prilaziš, a neke te neće pogledati i da nosiš milion ojra... Valjda su i emocije ukuljučene u sve to...
 
Ako mogu da primetim..devojke-zene vole ''jakog'' muskarca u drustvu i recimo smisao za humor..?
A pitanje za njih bi bilo..da li oni i koliko cesto pokazuju te ''vrline'' u svakodnevnim situacijama kada su zajedno..krevet,
shetnja,bioskop,za vreme rucka..?
 
Ako mogu da primetim..devojke-zene vole ''jakog'' muskarca u drustvu i recimo smisao za humor..?
A pitanje za njih bi bilo..da li oni i koliko cesto pokazuju te ''vrline'' u svakodnevnim situacijama kada su zajedno..krevet,
shetnja,bioskop,za vreme rucka..?
osobi koja ima smisao za humor to dodje prirodno...ne dokazuje se i ne glumi humor po potrebi :?
a to da li je jak u drustvu zabole me.
 
ti ne znas sta pricas..
pa naravno da im je bitno kako ih neko osvaja,jer na osnovu toga mogu da naslute kakav je taj neko,jer tada,u toj "fazi" kada se upoznaju,ne znaju,niti mogu da znaju kakav je taj neko zapravo,

ne, ne rode , sve si pomesao ili prosto ne mozes da me shvatis. ja zameram zenama sto nisu pragmaticnije, sto ne boduju muske vec se vode tom cuvenom zenskom intuicijom koja je po pravilu pogresna (naucno dokazano)!

priznao sam da ih ne poznajem, i to sam shavtio bas onda kad sam bio ubedjen da za mene nema nepoznanica u vezi zenskog pola...
 

Back
Top