v.ilic : srbijom vladaju crnogorci

gradac5

Ističe se
Poruka
2.055
novosti 13.01.2009
v.ilic je kritikovao gradjane valjeva na predizbornom skupu u tom gradu zbog nepreduzimljivosti i mirenja sa stanjem stvari u srbiji.
on je valjevcima,sumadincima, pomoravcima rekao da cute pognutih glava i dozvoljavaju da srbijom vladaju crnogorci.
 
a ministar policije a.k.a. obijach trafika heheh chuo sam da je i on iz crne gore a i kako bi drugachije neko sa dosijeom bio ministar policije pa to nema ni u africi

U Africi mozda i nema, ali na Kosovu od "predsednika" do onoga na cosku ulice, svi valjaju gudru :P ae odpevaj onu "celo selo smrce belo..." ;) Da vas nisu zasuli tolikim uranijumom mozda bi od vas i bila mala Kolumbija, ovako jedno veliko groblje ;)
 
Pa ti sto nisu za Mila su najgori od svih ,oni Milovi bar sada gledaju svoja posla i manuli su se nas, a ovi drugi jos uvek samo cekaju kad ce da nameste guzu u Beograd i zajasu majku Srbiju pod izgovorom kako su oni "srpski spartanci" yebo ih onaj ko ih izmisli
ma razumem ja tebe sta hoces da kazes ali onda tako mozes da mislis i za one iz pirota koji hoce u beograd,svi su oni srbi,beograd je toliki grad u odnosu na njihove sredine gde se oni koji su dosli sa strane drze u klanovima,bas znam primer srba iz sandzaka,takvi su ti i vasojevici,srbi crnogorci sa severa crne gore ili pirotski klan,to se sve po beogradu zna,druzi,kontaktira,pomaze da se dodje do posla i oko svega a mi beogradjani razjedinjeni,ista prica i sa srbima sa kosova koji su dosli u beograd 1999-prodali imovinu siptarima,pre toga dok je bio milosevic svercovali po kosovu sa siptarima,dosli sa parama,otvorili firme i sad se prave gazde,mi beogradjani smo za njih nesposobni,pogledaj samo familiju karic,kompaniji je poceo ogroman uspon od 1991 kada je poceo rat i sankcije,sad su po beogradu gospoda,elitne kuce,stanovi dzipovi od 50000€ pa navise
 
Zasto neko ne posalje ovog ............................. tamo gde mu je i mesto????

zavrshi misao nemoj da se ustruchavash .....

shto neko ne poshalje albance tamo gde im je i mesto?
shto neko ne poshalje muslimane tamo gde im je i mesto?
shto neko ne poshalje palestince tamo gde im je i mesto?

zashto neko ne poshalje epoca u auswitchz, arbeit macht frei, rad oslobadza i ostale poshtapalice?
 
novosti 13.01.2009
v.ilic je kritikovao gradjane valjeva na predizbornom skupu u tom gradu zbog nepreduzimljivosti i mirenja sa stanjem stvari u srbiji.
on je valjevcima,sumadincima, pomoravcima rekao da cute pognutih glava i dozvoljavaju da srbijom vladaju crnogorci.

Ajde, keve ti, posto imas ,,Novosti" iz 2009., daj mi rezultate utakmica da se kladim na siguricu kad dodje vreme. :D
 
novosti 13.01.2009
v.ilic je kritikovao gradjane valjeva na predizbornom skupu u tom gradu zbog nepreduzimljivosti i mirenja sa stanjem stvari u srbiji.
on je valjevcima,sumadincima, pomoravcima rekao da cute pognutih glava i dozvoljavaju da srbijom vladaju crnogorci.

Seljober Ilić je ovde skroz u pravu. Decenijama unazad, Srbijiom vladaju crnogorci. Toliko vremena mi gledamo svađu crnogoraca s Dedinja i onih iz Montenegra. I trpimo posledice.
Decenijama su u ovoj Srbiji, na najvećim državnim funkcijama Srbije - crnogorci. Preko 80% direktora su takođe oni. Uvek su njihovi rođaci i zemljaci imali prioritet u zapošljavanju u odnosu na nas domoroce.
Vidim, ovde mnogi pišu kako su crnogorci u Srbiji zapravo srbi. Pa ne bih baš rekao. Svih ovih godina, nisam video naše ''važne crnogorce'' da potenciraju da su srbi, da se time diče. Uvek samo suprotno. U Srbiji se crnogorci oduvek *****. Na kilometar da se vidi i čuje kako su oni dični crnogorci. A kad odeš kod njih na more, počni ti da se kurčiš da si srbin - uši će da ti oberu.
Dosta više oni da upravljaju. Ovo je Srbija. Kada će konačno ovom zemljom da upravlja autentični SRBIJANAC !!!
U MOJOJ kući može samnom da živi i moj rođeni brat. Ali u njoj sam JA domaćin, gazda.
 
ma razumem ja tebe sta hoces da kazes ali onda tako mozes da mislis i za one iz pirota koji hoce u beograd,svi su oni srbi,beograd je toliki grad u odnosu na njihove sredine gde se oni koji su dosli sa strane drze u klanovima,bas znam primer srba iz sandzaka,takvi su ti i vasojevici,srbi crnogorci sa severa crne gore ili pirotski klan,to se sve po beogradu zna,druzi,kontaktira,pomaze da se dodje do posla i oko svega a mi beogradjani razjedinjeni,ista prica i sa srbima sa kosova koji su dosli u beograd 1999-prodali imovinu siptarima,pre toga dok je bio milosevic svercovali po kosovu sa siptarima,dosli sa parama,otvorili firme i sad se prave gazde,mi beogradjani smo za njih nesposobni,pogledaj samo familiju karic,kompaniji je poceo ogroman uspon od 1991 kada je poceo rat i sankcije,sad su po beogradu gospoda,elitne kuce,stanovi dzipovi od 50000€ pa navise

Potpisujem sto se vecine stvari tice, ali ovo za klanove razumem donekle, jer nije retkost da se u velegradu naidje na stav tipa, koji ces bre ti q... ovde da nam otimas od usta... Cenim Srbe koji su koliko toliko slozni, posto sam slogunu svom kraju video samo za vreme bombardovanja.

A to za Srbe sa Kosova... Cast izuzecima, ali meni mnogi od njih (zavisno od enklave) vise vuku na albansku nego na srpsku stranu, sto po govoru, sto po mentalitetu.

Gomila njih je napravila kuce po jugu Srbije i podelila porodice, pa muzu i na Kosovu i u Srbiji.

Da ne pricam o srpskim politicarima na Kosovu, koji menjaju stranu ko god da im ubaci evro u fishek, al' ko se vozi na dva chamca, taj na kraju nakvasi doope! :D
 
gradac5:
srbijom vladaju crnogorci

Па кад су Шумадинци неспособни да се наметну као власт у сопственој земљи. Да су способни колико их има, требали би да владају не само Србијом, Црном Гором и целом Босном, него и Бугарском и Румунијом...

Мислим, ајмо логично. Колико има људи у Србији? Око 7,5 милиона? А колико има у Црној Гори? Око 600 хиљада. Па и од тих 600 хиљада кад издвојимо Шиптаре, Бошњаке/Муслимане и мањине, нема ни 500 хиљада Црногораца, од којих је мање од половине заинтересовано за Србију и види је као своју државу. Ако од 200-300 хиљада људи који живе по којекаквим брдима и планинама нон-стоп долазе људи који владају државом од 7 милиона људи, шта то говори о тих 7 милиона?
 
Seljober Ilić je ovde skroz u pravu. Decenijama unazad, Srbijiom vladaju crnogorci. Toliko vremena mi gledamo svađu crnogoraca s Dedinja i onih iz Montenegra. I trpimo posledice.
Decenijama su u ovoj Srbiji, na najvećim državnim funkcijama Srbije - crnogorci. Preko 80% direktora su takođe oni. Uvek su njihovi rođaci i zemljaci imali prioritet u zapošljavanju u odnosu na nas domoroce.
Vidim, ovde mnogi pišu kako su crnogorci u Srbiji zapravo srbi. Pa ne bih baš rekao. Svih ovih godina, nisam video naše ''važne crnogorce'' da potenciraju da su srbi, da se time diče. Uvek samo suprotno. U Srbiji se crnogorci oduvek *****. Na kilometar da se vidi i čuje kako su oni dični crnogorci. A kad odeš kod njih na more, počni ti da se kurčiš da si srbin - uši će da ti oberu.
Dosta više oni da upravljaju. Ovo je Srbija. Kada će konačno ovom zemljom da upravlja autentični SRBIJANAC !!!
U MOJOJ kući može samnom da živi i moj rođeni brat. Ali u njoj sam JA domaćin, gazda.

Sacekaj samo da Crnogorci na srpskim foteljama do kraja upropaste Srbiju,pa ces videti kad i ostali Crnogorci po Srbiji pocnu da se izjasnjavaju kao Crnogorci,i da gledaju da beze ka istoj. 2002. : 70 000 Crnogoraca. 2011: 300 000 Crnogoraca u Srbiji?
 
A to za Srbe sa Kosova... Cast izuzecima, ali meni mnogi od njih (zavisno od enklave) vise vuku na albansku nego na srpsku stranu, sto po govoru, sto po mentalitetu.

Gomila njih je napravila kuce po jugu Srbije i podelila porodice, pa muzu i na Kosovu i u Srbiji.

Da ne pricam o srpskim politicarima na Kosovu, koji menjaju stranu ko god da im ubaci evro u fishek, al' ko se vozi na dva chamca, taj na kraju nakvasi doope! :D

E to je tek posebna tema za priču. Svaka čast izbeglicama iz Hrvatske koje su pobegle samo sa najosnovnijim stvarima, spašavajući živu glavu i onoj sirotinji s KiM.
Mnogo, mnogo ima onih s KiM koji su prodali sve što su imali i došli puni ko brod. Kupili kuće, stanove, lokale, otvorili firme....ili kupili radna mesta u jakim državnim firmama (nis, eps, telekom, banke....) I onda i za njih kažu da su izbeglice (čak imaju sva prava i privilegije kao takvi). To za mene nisu izbeglice. To su ljudi koji su samo promenili mesto boraka i ništa više. Prodam ja kod mene sve što imama uzmem dobru kintu i preselim se da živim u Beograd, Kragujevac....Znači ja sam izbeglica, meni pripadaju određene privilegije.
 
Seljober Ilić je ovde skroz u pravu. Decenijama unazad, Srbijiom vladaju crnogorci. Toliko vremena mi gledamo svađu crnogoraca s Dedinja i onih iz Montenegra. I trpimo posledice.
Decenijama su u ovoj Srbiji, na najvećim državnim funkcijama Srbije - crnogorci. Preko 80% direktora su takođe oni. Uvek su njihovi rođaci i zemljaci imali prioritet u zapošljavanju u odnosu na nas domoroce.
Vidim, ovde mnogi pišu kako su crnogorci u Srbiji zapravo srbi. Pa ne bih baš rekao. Svih ovih godina, nisam video naše ''važne crnogorce'' da potenciraju da su srbi, da se time diče. Uvek samo suprotno. U Srbiji se crnogorci oduvek *****. Na kilometar da se vidi i čuje kako su oni dični crnogorci. A kad odeš kod njih na more, počni ti da se kurčiš da si srbin - uši će da ti oberu.
Dosta više oni da upravljaju. Ovo je Srbija. Kada će konačno ovom zemljom da upravlja autentični SRBIJANAC !!!
U MOJOJ kući može samnom da živi i moj rođeni brat. Ali u njoj sam JA domaćin, gazda.

Uglavnom se slazem sa tobom, ali batali ovaj izraz ,,domoroci" posto mi je to uvek zvucalo kao ,,urodjenik". Takodje to ,,Srbijanac" je kovanica dragih nam bosanskih i bosnjackih sto komsija sto sugradjana, koju su nam nakitili onako toboze ,,od miloste".

Mislim da smo mi Srbi uvek bili prilicno naivan narod i primali se na ta bratimljenja. Od onog jugoslovenskog bratstva i jedinstva, preko jos uvek aktuelnog srpsko-ruskog prijateljstva (koje u Rusiji pamte samo penzioneri, a mladje generacije misle da je Srbija negde u Aziji), pa do tih famoznih crnogorskih Srba, cija se je otadzbina zvala Crnom Gorom cisto onako, da se ne zaboravi da nisu BAS Srbi.

Svi su se s nama ortacili i bratimili, kad god je trebalo da nas izmuzu. Tako nam je i mili Prvoslav Davinic ostavio dugove za cuveni satelit kojim je verovatno nameravao da navodi pracke kojim ce se Srbija braniti kada je sledeci put budu rokali, ali je naravno zaboravio da rascisti imovinsko-pravne odnose Vojske Srbije i Vojske Crne Gore. ;)
 
E to je tek posebna tema za priču. Svaka čast izbeglicama iz Hrvatske koje su pobegle samo sa najosnovnijim stvarima, spašavajući živu glavu i onoj sirotinji s KiM.
Mnogo, mnogo ima onih s KiM koji su prodali sve što su imali i došli puni ko brod. Kupili kuće, stanove, lokale, otvorili firme....ili kupili radna mesta u jakim državnim firmama (nis, eps, telekom, banke....) I onda i za njih kažu da su izbeglice (čak imaju sva prava i privilegije kao takvi). To za mene nisu izbeglice. To su ljudi koji su samo promenili mesto boraka i ništa više. Prodam ja kod mene sve što imama uzmem dobru kintu i preselim se da živim u Beograd, Kragujevac....Znači ja sam izbeglica, meni pripadaju određene privilegije.

Pa bilo je gomile takvih koji su Albancima prodali imovinu, dosli u Srbiju, pa kad su vojska i policija proterali Albance, oni opet zapucali nazad na ,,svoja" ognjista. Takve bih i ja o'ladio da sam ih zatekao na pragu, pa i da su mi rod-rodjeni.
 
E to je tek posebna tema za priču. Svaka čast izbeglicama iz Hrvatske koje su pobegle samo sa najosnovnijim stvarima, spašavajući živu glavu i onoj sirotinji s KiM.
Mnogo, mnogo ima onih s KiM koji su prodali sve što su imali i došli puni ko brod. Kupili kuće, stanove, lokale, otvorili firme....ili kupili radna mesta u jakim državnim firmama (nis, eps, telekom, banke....) I onda i za njih kažu da su izbeglice (čak imaju sva prava i privilegije kao takvi). To za mene nisu izbeglice. To su ljudi koji su samo promenili mesto boraka i ništa više. Prodam ja kod mene sve što imama uzmem dobru kintu i preselim se da živim u Beograd, Kragujevac....Znači ja sam izbeglica, meni pripadaju određene privilegije.

Pogotovo ako ti isti dobiju pomoc od drzave i raznih NVO,pa je posle prodaju starosedeocima po pijaci. Za takve su i starosedeoci jad i beda,a takvi i najvise kukaju da im ne valja. Krijuci se pod statusom raseljeni dobijaju poslove po bolnicama,MUP-u po privilegovanom polozaju nego ljudi koji su se rodili i ziveli ceo zivot u gradu (a posebno kad cujes ono njihovo : Ali znate,ja sam sa Kosova.). I to je neka vrsta diskriminacije prema starosedeocima. Zato treba poostriti taj status raseljenih lica,jer onaj ko donese novac od prodate imovine i kupi kucu u Srbiji vise ne moze biti ni izbeglica ni raseljeni,a cesto to nije tako. Ako im nesto i kazes,ne mozes jer te je sramota,a oni zato bez imalo srama meni kace pusku na rame i salju me da im oslobodim ono sto su prodali po Podujevu,Urosevcu i slicnim mestima.

Na stranu,naravno,ljudi koji su sa par zavezljaja dosli u Srbiju,noseci tek nesto vise od zive glave na ramenima. Takvima je preko potrebna pomoc. A ovima drugima treba oduzeti privilegije
 

Back
Top