MSN - izmena nickova

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
Kad otvorim MSN pojavljuju mi se nickovi koji su dali oni s druge strane :)

kako mogu da promenim te nickove, da stavim ja npr. za nekog ko se potpisao SLAVKO da promenim da pishe SIMA i slicno...

to sam pre mogao sa MSN stuffplug ja mislim,al kad sam instalirao sada te opcije nema. Ima li ko resenje? hvala
 
E ljudi, imam problem sa MSN LIVE-om. Naime, instalirao sam ponovo windows i kada sam upotrebio moju instalaciju nije hteo da me uloguje na msn zato što je izašla nova verzija. Kad sam skinuo installer, na početku instalacije mi traži windows update agent. Da li neko zna kako da instaliram msn live bez update agenta, tj. kako ovo da zaobiđem?
Isto kao na ovoj temi: http://forum.krstarica.com/threads/197046
 
U slucaju da jos nisi resio,trazi negde da skines MSN 8.5 ili 8.1 ali gledaj da fajl bude oko 16-17 MB.Za ove manje ce trebati prilikom inst. da se jos ponesto skine sa neta.Posle toga mozes da instaliras MsnPlusLive i to je to.
A u ostalom mozes da instaliras i matoru sesticu.Kod drugara radi bez problema...
Ja sam se bio ispalio,skinuo sam 9 koja je ubrzo nakon toga povucena,verovatno zbog silnih gresaka.
Nisu mi radile one gluposti winks i jedva sam ih sredio(nikako nije hteo da prihvati inst. flash playera).Posle toga nisam mogao da pricam preko mikrofona sa vise njih istovremeno.A to mi je jedna od bitnijih funkcija.E za to vec nisam imao zivaca da se cimam pa sam inst. 8.5 i sad sve radi.
 

Back
Top