Prebacivanje u druge skole

Uh... Nesigurnost, nesigurnost..
Pa, ovako: prvi dan nas je bilo 32oje, drugi dan 31. Naime, jedna devojka je otishla, nashla je vezu u III gimn... I bilo nas je 31 do pochetka druge godine, kada je doshla nova uchenica, pa nas ima 32...
A bilo je mnogo pricha o prebacivanju, samo ne znam zashto... :/
 
Moguce je...ja sam isto sad prwa god. ja sam se iz Gradjevinske na Zwezdari prebacila u Medicinsku,al odma u septembru,prvi dan...zato sto nisam htela gradjevinsku...
Moja drugarica sad na polugodistu rekla ide u TURISTICKU ,pa cu da vidim sad jel se prebaciLa...neke otisle na laksi smer u skoli...
 
Kod mene je bilo mnogo prebacivanja... Prvog dana nas je bilo 33, pa je jedna devojka otishla u hemijsku :roll: sledecjeg dana, a za mesec dana josh jedna je otishla, koja je jedva i ovu turistichku u Kikindi upisala, a iz NBG je... :shock: Za 2 meseca stigao je novi uchenik, a na kraju prve godine je otishlo njih 3, pa je u drugoj doshla josh jedna iz tehnichke... ;) Eto, uh...
 
Ja idem u elektrotehnicku............Relativno je teska skola.....Sad sam druga god....U prvoj je bilo dosta prica da ce se prebaciti ali nista od toga....Samo su pricali......Meni je takodje padalo na pamet da se prebacim u gimnaziju,ekonomsku i sl. ali ne zato sto mi je tesko........ustvari zato sto mi je ipak bilo tesko, a tesko mi je bilo zato sto nema riba.....;)
I jbg. nisam se prebacio.....ponekad mi je malo krivo......al nema veze.....
 
Ja sam se na pochetku shkolske prebacila - samo u drugi smer(ali ostala je ista shkola)...I ja sam prvi razred ali se kod mene bash puno prebacuju. Neki dolaze ,drugi odlaze i tako...Sve zavisi koliko je neko reshen da se prebaci,i koliko ce mu keva i cale udovoljiti u tome. Da li ce hteti da mu/joj ispune zelju ili ne!
 
Kod mene u odeljenje se prebacilo njih petoro (i to pre 1. septembra)... dve devojke sto su se prebacile (inace su iz moje osnovne; jedna je imala 62, a druga 90 poena na prijemnom) jedine u celom odeljenju prolaze nedovoljne, a preostalo troje nemaju keceve, ali je samo jedna odlicna a ostali imaju najlosiji prosek (jedva vrlo dobri)... tako da msm da se ne treba prebacivati u neke dobre skole ako nisi taj kalibar... 8)
 
Mene interesuje da li ja iz Subotice mogu(posto treba da se preselim)da se prebacim u prvu gimn u Bg??Inace sam odlican ucenik i nemam nikakvih problema sa vladanjem tako da ne postoji takav prob..

mozes... kod mene se u odeljenje pre 1. sept. prebacila jedna devojcica iz drugog grada, a nije ni imala dovoljno poena, tako da msm da ti verovatno ne bi imao problema da se prebacis u Prvu... :)
 
cao zovem se nikola i idem u elektrotehnicku skolu u nisu...Interesujeme da li mogu da se prebacim u neku drugu skolu zato stomi se u ovoj skole ne svidja drustvo a narocito predmeti i program koji radimo...Mislim da sam pogresio skolu definitivno ali nista nisam preuzeo po tom pitanju, i mislim da vise ne mogu da izdrzim u ovoj skoli pa bih da pitam da li je moguce da se prebacim u neku drugu skolu sobzirom a zavrsavam ove godine drugu godinu?????????
 
najpre ne znam sta si cekao do sad :eek: (posto zavrsavas drugu godinu)
raspitaj se u toj svojoj skoli u pepsi sluzbi ili kod sekretara i tako nekog kako bi islo to prebacivanje, ja licno ne znam kak ose to radi s obzirom da zavrsavas drugu godinu u srednjoj strucnoj skoli, verovatno bi mogao da se prebacis u neku drugu elektro skolu ili neki slican smer
mada ti je moj savet da se sad ne prebacujes, ne verujem da ce ti bilo gde biti mnogo bolje, a i kad si izdrzao 2 god, izdrzaces i jos 2 :lol:
 
Ja bih da se prebacim iz tehnicke na novom beogradu u 10.gimnaziju,bio sam danas u desetoj i rekli su mi da bi polagao razlikku predmeta..da li neko zna u cemu je razlika prebaciti se na polugodistu ili na kraju..inace sad sam druga godina .hvala unapred..imam oko 73 boda :D
 

Back
Top