Moj muski zakljucak je........

Snezna_kraljica:
bgrdr:
........zene samo treba redovno maziti i ljubiti i sve je uredu! :wink:
NARAVNO! Ali, dodala bih jos koju sitnicu - postovati je, uciniti da oseti da je jedina, posebna, poveravati joj se i biti joj veran. SAMO toliko je meni dovoljno da budem srecna. I jesam srecna.
Ali, tu vec nema sta "treba", to se ne radi da bi zena cutala, to se radi iz istinske ljubavi.

:lol: :lol: simpaticno :wink: malo li je?ili se to tebi samo tako cini :?: :lol:
 
Hate:
Snezna_kraljica:
bgrdr:
........zene samo treba redovno maziti i ljubiti i sve je uredu! :wink:
NARAVNO! Ali, dodala bih jos koju sitnicu - postovati je, uciniti da oseti da je jedina, posebna, poveravati joj se i biti joj veran. SAMO toliko je meni dovoljno da budem srecna. I jesam srecna.
Ali, tu vec nema sta "treba", to se ne radi da bi zena cutala, to se radi iz istinske ljubavi.

:lol: :lol: simpaticno :wink: malo li je?ili se to tebi samo tako cini :?: :lol:
:lol: Znam da nije malo. Ali, ako je prava ljubav u pitanju, onda to dolazi samo sa sobom.
 
bgrdr:
........zene samo treba redovno maziti i ljubiti i sve je uredu! :wink:
DA, U PRAVU SI,ALI NAJNEOPHODNIJA STVAR U SVEMU TOME JE DA TU ZENU KOJU MAZIS I LJUBIS ZAISTA I VOLIS ... NIKAKO UPOTREBLJAVATI TO KAO TAKTIKU ; A NARAVNO,IZNAD SVEGA: POTREBNO JE JEDNO RAZUMEVANJE JER ZENE SU JAKO CUDNA,SENZITIVNA I KOMPLIKOVANA STVORENJA. :wink: [/b]
 
goodday:
delphin:
Devilishgirl:
Decko, BELIEVE ME, kod mene JEste tacno :D :wink:

J*bote kako to moze biti dovoljno :lol:
Rekla sam da je dovoljno devojku samo maziti pa da bude sve ok,ali nisam mislila bukvalno.Slazem se sa Devilishgirl,za jednu dobru vezu je potrebno mnooogo vise!
-dobro,onda nishta od mazenja i ljubljenja...plez :lol:
E pa sad... Nemoj tako... Veza se ne moze zasnivati samo na mazenju i ljubljenju ali je ono preko potrebno... :oops: :wink:
 
Devilishgirl:
Decko, BELIEVE ME, kod mene JEste tacno :D :wink:

J*bote kako to moze biti dovoljno :lol:

Devilishgirl ::
Kako se mi zene razumemo

Ma idi,jos kada bi nas muskarci razumeli gde bi nam kraj bio,VLADALE BI SVETOM!

Drage moje dame, možemo mi vama zvezde sa neba da skinemo sve je džaba, ako nema keksa svaki dan :!: :!: :!: 8) :lol: 8) :lol: :lol: :lol:
Ma opušteno bre ljudi


:wink: :lol: 8) :wink: :lol: 8) :wink: :lol: 8) :wink: :lol: 8) :wink: :lol: 8)
 

Back
Top