Savet za ugradnju auto audio sistema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

UltraZvuk

Domaćin
Poruka
3.673
Uzeo sam auto, i posto mi je bilo bezveze da uzimam original audio sistem (bio je no name u ponudi) a mnogo skup, resio sam da to uradim u sopstvenoj reziji i ne prave mi problem oko garancije.
U pitanju je Astra G (Classic).

Znaci, imam prostora za vece zvucnike (170mm) u prednjim vratima, isto tolike u zadnjim i prostor za one male visokotonce u kucistu retrovizora napred i u zadnjim vratima isto. Za te male ne znam koje su dimenzije, verovatno potsoji neki standard. Bio bih zahvalan ako bi neko mogao da me posavetuje sta da uzmem a da to bude mnogo dobro. Da li ce da kosta 2-3 hiljade din vise-manje, nije sad tema, jer to svakako ne ugradjujem svaki dan, a planiram auto da vozim narednih 5-6 godina.
Bio bih zahvalan za sugestiju mp3 plejer i zvucnici. Hvala.
 
Pa dobro .... fabrička muzika je naravno uvek bila mnogo skuplja.

Ali ja sam ipak , da kad uzimam novo auto da ide fabrička muzika ....

Stave ti originalne zvučnike , tj.zvučnike originalnih dimenzija , niskotonce dolje u vratima , visokotonce gore u vratima .... u gepek mogu da ti sakriju neki vufer ...

To je moje mišljenje :D naravno , ti kupuješ auto pa ti odluči ;)
 
Dobro. Moja preporuka što se tiče cd.a je definitivno pioneer.Obavezno 4x50w min. U onim kucistima u vratima kupi 4 zvučnika ali ih spoji da budu niskotonci. A one u gornjim kućištima , verovatno kod kvakice za otvaranje , stavi one male i priključi ih da budu visokotonci. Najvažnija stvar ti je da sve to dobro zadihtujes i povezes. I radiće ti perfektno bez pojačala ;) Samo ako nadjes kvalitetne zvučnike.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top