ALjASKA

Aljaska? Interesantno...totalno drugi kraj sveta, pa ajde objasni mi kako je organizovan put? Cene? neke turisticki korisne informacije o destinaciji?
 
Ja sam pre neki dan gledao sta turisticke agencije nude za Alasku jer imam veliku zelju da odem tamo na leto umesto u Srbiju.

U svakom slucaju, imaju od $1,100 za 7 dana i obilazak najpopularnijih mesta do $2,700 za 11 dana i kompletan obilazak Alaske od obale do obale.

I naravno kombinacija izmedju.
 
main_alaska.jpg
 
Do Alaske i nazad sama moras da se snadjes za put. Za tih $1,100 je uracunato samo ono agencije nude na Alaski (hotel, obilazenje mesta ...).

Juce mi je bas stigla mala knjizica od njih sa informacijama. Agencija se zove Alaska Travel.
 
@Marauder
Odavde (Seattle, WA) ima krstarenja do Aljaske... treba jos da se raspitam za cenu, jer ima mnogo opcija za krstarenje, ali znam da su ljudi isli na krstarenja od 2 do 7 dana i kazu da im je bilo super... Eto, ja gledam na http://www.cruisealaska.com i vidim da ima dosta ponuda ispod $700 po osobi za 7 dana...

$1,100 po osobi je malo skupo... jos kad dodam avion... sta je uracunato u tu cenu osim hotela? Kakvi obilasci? Mozes li mi dati link agencije ili nesto tome slicno pa da pogledam?
 
Sajt je alaskatravel.com

Meni se najvise dopao jedan paket od $2,700. 11 dana, coast to coast, obidjes celu Alasku.

Ja ozbiljno planiram da otkazem put za Srbiju na leto i da te pare potrosim na put na Alasku. Alaska mi je neostvarena zelja.
 
‘Ajmo curice, ‘ajmo djecaci,
Studenti i djaci, milicajci,
Da, da, da

Jedva cekam da se svrsi ljeto,
Dosta mi je vrele klime
Zbogom more, zbogom more,
Odoh u planine
...
:D
 

Back
Top