"živjeti u natalnoj karti partnera"

Prvi od pokazatelja je moje sunce u njegovoj 7 kuci, plus Venera kao dupli vladar mog horoskopa takodje u njegovoj 7 kuci i to u konjukciji sa DSC i sto je jako bitno, a ovde se ne vidi, Venera je bas na njegovom Juznom mesecevom cvoru, sto oznacava sudbinske partnere koji se "ne daju zaobici". Sledece je moj Mars koji mi vlada 7 poljem, pada tacno na njegov Mesec i moj merkur koji pada tacno na njegov Mars. Kod mene, u horoskopu, Mars mi je vladar 7 polja i otisao u 9 polje, drugi partner, oznacava time sto je u Blizancima da je mladji od mene i da je s obzirom da je Merkur u sedistu u mom horoskopu jako naglasenih Blizanaca ili da je vazduh jako prisutan u njegovom horoskopu. On je maldji, sa saturnom u mom 7 polju, pravi se razlika ili do 7 ili izmedju 7-14 godina, vidi se da ima Mesec i Mars u Blizancima i Plus sto ima Urana na asc (iz Vodolije), takodje ima Pluton, vladar asc u Vagi (vazduh), a sunce mu je u Vodoliji ( vazduh). Na primer, moj je Mars ukljucen sa Mesecom u vodoliji i asc u vagi, u veliki vazdusni trigon a ako se bolje pogleda, ON u svom horoskopu IMA veliki vazdusni trigon i to Mars,Pluton,Sunce..Ono sto je on kod sebe, to je on preko mog Marsa koji je drugi partner bas i kod mene.To se zove ogledanje jednog u drugom i samo je pocetak u analizi, jer ako se krene dalje, preko tog meseca, polozaja polja, toga da je kod njega druga partnerka Saturn u 9 i Mesec u Blizancima kao vladar 9 polja, em sto sam starija, to sam i mladolika i mozda, za njega, ipak ona koja je u stvari njegova zena za brak, kakvu je trebao da ima (drugi brak se vraca u polje prvog). plus sto je Mesec u trigonu sa Plutonom, vladarem njegovog asc u polju je prijatelja i - po tom sledu nastrojena jako prijateljski prema njemu...
Ima jos ovde stvari koje se daju analizirati, odn koje pokazuju oslikavanje direktno, pa htela ja ili ne, bilo nam dobro ili ne, jedno od drugog da pobegnemo NISMO mogli.. :)...evo ti pomoci malo, bila si na dobrom putu malla-malla
 
otkako si objavila ovaj post gledam vaše karte i vidim sve ovo što si navela i sad mi je jasno da živiti u nečijoj karti traži jako puno aspekata i upotpunjavanje...Ustvari mi to i tražimo u stvarnom životu, a astrologija je samo ogledala, ne znam zašto sam ja mislila da to može biti jednostavno:oops:Muči me što ne znam gdje sad dalje...probala sam malo sama ali stalno nailazim na stvari koje si ti napisala...
 
otkako si objavila ovaj post gledam vaše karte i vidim sve ovo što si navela i sad mi je jasno da živiti u nečijoj karti traži jako puno aspekata i upotpunjavanje...Ustvari mi to i tražimo u stvarnom životu, a astrologija je samo ogledala, ne znam zašto sam ja mislila da to može biti jednostavno:oops:Muči me što ne znam gdje sad dalje...probala sam malo sama ali stalno nailazim na stvari koje si ti napisala...

mislis na moju kartu!? ja sad ne mogu da nastavim, kasnije,za nekih pola do sat vremena bih mogla
 
Mislila sam općenito na slaganje. daj mi neki savjet za čim da krenem...ako može

Meni je tesko da pocnem da sricem sad sta bi to bilo i kako bi se videlo jer ova tema nije nesto sto moze da se napise ovako u trenu, samo njeno ime govori o takvom preklapanju i oslikavanju da ja samo mogu da ti pisem ono sto vidim u kartama koje spadaju u tu kategoriju..jer svaki slucaj je za sebe. Normalno, mora da se gleda jedna i druga kao natal i kao derivani horoskop, kod mene je jedno a kod njega je to isto i vidis sta..ili obratno..trazis direktne opise kao sto sam ih navodila i to za sve, pocevsi normalno preko poklapanja 5,7,2, polja pa i ostatka horoskopa. Jer ono sto se vidi u jednom mora derivatno to isto da se nadje u drugom. Ovo nema veze sa kompozitom ili drugim vrstama uporednih horoskopa jer se oni rade za vezu koja postoji, zajednicki jedan horoskop za njih dvoje i kako se onda krecu planete u odnosu na to..gde su im krize, u kojim poljima, ali oni zajedno, bilo da uspeju da ih prevazidju ili da se rastave. To drugo sluzi za pracenje i razumevanje veze, mogucnost opstanka i nema veze sa tim sto pokazuje oslikavanje jednog u drugom....Ja samo mogu, jos uvek, da pricam kako e neko vidi kod nekog ako imam takav par i da navodim sta se to vidi isto za svakog u suprotnim horoskopima
 
Razumjem, ovdje nije važno da li su oni u vezi ili nisu, važno je samo to da jedno drugo upotpunjuju. Ustvari treba gledati svaki natal odvojeno i u njemu aspekte koji pokazuju kakav mu partner paše a za tim u natalu druge osobe da li ona ima one karakteristiek koje prva traži (teži im). A onda gledamo koje su im dodirne točke...???
 
da li ce da Prezivi...kao i ja u njegovoj:)

Mene zanima da li moj dragi zivi u mojoj karti:) Rodjen je 6.2.1979. 9:00,Beograd
ja sam 26.5.1982 22:40,Beograd
hajde videcemo kad se malo dodje do slobodnog vremena...ovo se lepo vidi u horoskopima "bracnih partnera"..na tome se vezba...........

pa ja probala ovako da tumacim svoju kartu pa se zapetljala :confused:

ko sto rekoh, vezba se to gledanje na horoskopima bracnih partnera..tu se itekako vidi preklapanje..
 
Hvala Vip.. Jedva cekam da cujem misljenje iskusnijih..:)
Inace meni se cini da zivi.. puj puj da nas ne ureknem
Ja sam u podznaku jarac,a on ovan ..moja venera je na njegovom asc u 1.. njegova u 12 i u jarcu kod mene.. 3 planete njegove sunce mars i merkur su u mom 1 polju vodolije koje je ukljesteno mesec njegov u mom 5 polju moj takoddje u njegovom 5.. U mom 7 je njegov saturn u devici..moj saturn je u njegovom 7 cini mi se ili u 6..u mom 8 je njegov pluton.. uran njegov je u mom 9 polju a moj uran je u mom 10..moje sunce u njegovom 2 blizu meseca njegovog...
Razmisljam samo podznaci su nam prave suprotnosti i meseci njemu je mesec u blizancima a meni u raku... U uporednom horoskopu sa astro coma sam zapamtila veliki trigon.. meni je mars u vagi i pada u njegovo 6 polje!
 
a ko bi to mogao da zivi u mojoj karti?cime da se bavi,gde da zivi,kako da izgleda,kako i gde se mozemo upoznati?Da li Vip mozes to da vidis?

ovde se ne radi o tome ko bi mogao ili kako bi trebao da izgleda taj koji je tvoj partner, nego o konkretnoj stvari u uporedjivanju dve natalne karte i planeta i preklapanja koja pokazuju da se jedan oslikava u dugom horoskopu...za to imas naveden primer..ne radi se ni o tome kakva je njihova mogucnost prezivljavanja u odnosu, odnos se gleda u Dejvisonu, susret i privlacnost i pocetak u kompozitu, ali ovde se radi o tome, sto se vec radi i u natalu jedne osobe, a to je da je dokazano da funkcionise sistem derivatnog pogleda, da se tvoja 7 kuca uzima kao prva tvog prvog muza, zvanicnog, tvoja 8 je njegova druga i u krug..pa po tom principu imas kroz svoj horoskop sliku onog ko bi trebao da dodje u tvoj zivot..pa kad neki od partnera dospeju u tvoj zivot, njegova karta znaci mora da se poklopi sa tvojom da bi odmah znala da ce to biti "bas taj" za koga se udajes, koji je tvoj partner..tako se na gornjem primeru, znalo , cim je karta dospela u moje ruke da je TO TAJ, a po cemu, obrazlozeno je u opisu kako se to vidi, onako uporedno..kod mene je to i to..kod njega je to isto to i to...zakljucak je..brak..i jeste brak...doslo se do toga hteli ili ne.8)..
Moj Saturn je u 7njegovom ipak!
videla sam sve ali jos ne mogu da se ukljucim,,cim dete ozdravi da mogu da radim...........
 

Back
Top