softver za zdravstvene ustanove

Ja nemam instalirana makedonska slova i ne mogu da vidim nista.
Jedino sto znam da je program radjen u Delphi 6 ili 7 ostalo nista ne mogu da procitam.:shock:


Skini njihovo uputstvo za rukovanje i vidi sta je potrebno za pokretanje programa... ne razumem bas sta pise. Cini mi se da se po registrovanju ili kupovini programa dobija Lozinka i pass za pristup. Bar sam tako razumeo da pise.
 
Njemu je definitivno stalo do toga da dodje do podataka baze tog softvera jer sam primetio da baza nije prazna cim ima dodatno zakljucavanje same baze i pored toga sto je program trial verzija.
E sad, mislim da se password nalazi negde u uputstvu za koriscenje ili se dobija prilikom registracije... ne razumem makedonski pa samo nagadjam.:|
 
Ma nije do toga malo ovako. kad instaliram softver ja se mogu logovat na njemu i da radim na tom softveru. Problem se javlja sto moram ubacivati pacijente jedan po jedan a ja ih imam 1000, pa zelim nekako direkno ubaciti sve odjednom jer su mi napisani u exel programi. Da bi to uradio potrebno je da udzem u bazi tog softvera i da na neki nacin sve to odjejednom ubacim u softveru.
Samo problem je sto ti fajlovi i mehanizmi su autorizovani i nemogu ih probiti pa pokusavamna vise nacina pomocu nekih alataka i drugih softvera da to nekako izvedem, ama ide dosta tesko pa zato dali postoi neko resenje za to?
 
Ma nije do toga malo ovako. kad instaliram softver ja se mogu logovat na njemu i da radim na tom softveru. Problem se javlja sto moram ubacivati pacijente jedan po jedan a ja ih imam 1000, pa zelim nekako direkno ubaciti sve odjednom jer su mi napisani u exel programi. Da bi to uradio potrebno je da udzem u bazi tog softvera i da na neki nacin sve to odjejednom ubacim u softveru.
Samo problem je sto ti fajlovi i mehanizmi su autorizovani i nemogu ih probiti pa pokusavamna vise nacina pomocu nekih alataka i drugih softvera da to nekako izvedem, ama ide dosta tesko pa zato dali postoi neko resenje za to?


Da se poseti web strana stoltabosoft.webng.com za kompletna pomos za medicinski softver
 

Back
Top