Dodik: Radikali zla kob srpskog naroda!

"Politički gledano, ako Srbija izabere radikale, potrošiće bespotrebno još nekoliko godina i daće priliku mnogima u svetu da ne moraju ništa da objašnjavaju već samo da kažu 'to vam je onaj što je bio s Miloševićem'", rekao je Dodik.

zar ovo nisu vec odavno izlizane fraze?
koje su se pokazale kako su se pokazale
pa ko god da je predsednik mnogi u svetu nece nista da objasnjavaju kada bi da rasparcavaju Srbiju nezavisno od vlasti
nije problem ko je vlast u Srbiji vec im je jedina prepreka Rusija
 
da, secam se onih naslova iz mnogih novina:
"ako na izborima pobedi Toma u srpsko-albanskom teritorijalnom sporu zapad ce podrzati Albance, ali ukoliko pobedi Tadic u srpsko-albanskom teritorijalnom sporu zapad ce podrzati Srbiju" :lol:
mislim takve price su se izlizale odavno. ne pale vise. :roll:
 
Ako to kaže Dodik, koji u Beogradu ima 7 stambenih jedinica, što stanova što vila, onda je tako....da mu verujemo na reč.
Možda ga je ta zla kob od radikala otkrila pa nije mogao da obezbedi sebi još neko stanče, još neku kućicu....
Ne valjaju ni radikali, ali sve ovakve ''demokrate'' ko što je Dodik treba govnjivom motkom.
 
Ma Dodik je star covek senilan sta on zna

daj link?

On je premijer koji je osvojio 50%, i nesumnjivo je "izabran" od strane naroda za Premijera (kao predsjednici). Sta on zna? Prosao je kroz rat kao poslanik Srpske skupstine u Bosni i Hercegovini, mnogo to zna, i kazu da pamti sve. :wink:

Pa pogledaj izborni skup Borisa Tadica u Novom Sadu. On je tu gostovao i ovo pricao.

Inace hvalio se kod nas radikala samo tri posto. Eh kada bi tako bilo u Srbiji...i politicari ujedinjeni pred jednim novim vodjom kao sto RS ima Dodika. Ko je to za Srbiju? Je li Tadic? Nije. Jeli Kostunica mozda? Njet. Seselj? Ni on. Srbija to nema, i to jedina je od bivsih zemalja Juge tako rascepkana uznutra i svakako...a cak i Crnogorci imaju - Mila. :cry:
 
zar ovo nisu vec odavno izlizane fraze?
koje su se pokazale kako su se pokazale
pa ko god da je predsednik mnogi u svetu nece nista da objasnjavaju kada bi da rasparcavaju Srbiju nezavisno od vlasti
nije problem ko je vlast u Srbiji vec im je jedina prepreka Rusija
Bravo Dimce objasnio si nam sve , aj sad jos napeci 20 deka leblebija pa da idemo kucama :mrgreen::mrgreen:,mani se ti Rusije :-?:-?
 
On je premijer koji je osvojio 50%, i nesumnjivo je "izabran" od strane naroda za Premijera (kao predsjednici). Sta on zna? Prosao je kroz rat kao poslanik Srpske skupstine u Bosni i Hercegovini, mnogo to zna, i kazu da pamti sve. :wink:

Pa pogledaj izborni skup Borisa Tadica u Novom Sadu. On je tu gostovao i ovo pricao.

Inace hvalio se kod nas radikala samo tri posto. Eh kada bi tako bilo u Srbiji...i politicari ujedinjeni pred jednim novim vodjom kao sto RS ima Dodika. Ko je to za Srbiju? Je li Tadic? Nije. Jeli Kostunica mozda? Njet. Seselj? Ni on. Srbija to nema, i to jedina je od bivsih zemalja Juge tako rascepkana uznutra i svakako...a cak i Crnogorci imaju - Mila. :cry:
da, ali samo Srbija ima radikale:oops::oops::cry:
imaju svoju ciljnu grupu, preko čijih ledja se tako umnožavaju, koristeći se najpoganijim metodama. prostaklukom i lažima, primitivizmom koji predstavljaju kao GOVOR OBIČNOG ČOVEKA
manipulišu neukom sirotinjom koja je sklona idolopoklonstvu
strašni su kao zarazna bolest
pothranjuju mržnju kod nesrećnog i napaćenog sveta, pa su za rad svojih niskih pobuda, od ljudi napravili MAZOHISTE
 
da, ali samo Srbija ima radikale:oops::oops::cry:
imaju svoju ciljnu grupu, preko čijih ledja se tako umnožavaju, koristeći se najpoganijim metodama. prostaklukom i lažima, primitivizmom koji predstavljaju kao GOVOR OBIČNOG ČOVEKA
manipulišu neukom sirotinjom koja je sklona idolopoklonstvu
strašni su kao zarazna bolest
pothranjuju mržnju kod nesrećnog i napaćenog sveta, pa su za rad svojih niskih pobuda, od ljudi napravili MAZOHISTE

leci se
 
bas se secam teme kada ga je bas ta "ciljna grupa" hvalila do neba:oops:

nemoj po starom pravilu opet izvrtati cinjenice,mislim vidim da laganjem moze svasta da se dobije al to ne moze da traje doveka i da ima srecan kraj:D...uostalom,ako nastavis necu da se druzim sa tobom;-)...znas ti vrlo dobro da sam se na toj temi isto iscudjavao tom njegovom potezu i da sam isto tada rekao da mi je inace ok politicar,za RS, ali mi nije bilo pravo to mesanje...
 
nemoj po starom pravilu opet izvrtati cinjenice,mislim vidim da laganjem moze svasta da se dobije al to ne moze da traje doveka i da ima srecan kraj:D...uostalom,ako nastavis necu da se druzim sa tobom;-)...znas ti vrlo dobro da sam se na toj temi isto iscudjavao tom njegovom potezu i da sam isto tada rekao da mi je inace ok politicar,za RS, ali mi nije bilo pravo to mesanje...

nisam mislio da si ga ti licno branio, niti se secam nekog imena konkretno, ali znam da ga je vecina bas onako navijacki branila, zapamtio sam jednu recenicu u stilu " eh da ima srbija jednog politicara kao dodik onda..." a tebe sam citirao jer si rako da ti je bio simpatican, a ja se samo nadovezao na tvoj post. i nemoj mi nikada reci da lazem, jer to ne radim niti volim lazove
 
nisam mislio da si ga ti licno branio, niti se secam nekog imena konkretno, ali znam da ga je vecina bas onako navijacki branila, zapamtio sam jednu recenicu u stilu " eh da ima srbija jednog politicara kao dodik onda..." a tebe sam citirao jer si rako da ti je bio simpatican, a ja se samo nadovezao na tvoj post. i nemoj mi nikada reci da lazem, jer to ne radim niti volim lazove
e jeste bas je tako bilo a sad im dodik najgori neprijatelj :)
 
ja vec postavljao ovakvu temu al je ovdasnja "vlast" zabranila.ma ko sljivi Dodika..bio mi je simpatican i cini mi se da radi dobar posao u RS ali ovakvo uplitanje u glasanje za predsednika Srbije je van pameti...

Nije ni meni jasno što se meša, ali sve što kaže je gola istina, iz moje perspektive naravno.

Tačno je i to da su Dodika radikali obožavali dok nije počeo da pljuje po SRS. Još malo pa će ga optužiti da je najveći izdajnik posle Đinđića.
 

Back
Top