Kog igraca nikada niste ''oplakali''?

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Kog igraca nikada niste ''oplakali'' kad je napustio vas klub?I zasto ga niste mogli ''preboljeti''.Evo,moj prijatelj se i dalje najezi kad cuje da je Henry dao gol u Barci a lice mu se rastuzi kad gleda njegove golove u dresu Arsenala na YouTubeu...Takodje,kad god ga pomenemo ,prica ispod glasa...Nikada ga nece preboljeti.
Evo ja cu prva.
Gallas i samo prokleti Gallas.Mourinho ga je unistio sa njegovim Portugalcima ...bolji je i od Ricarda Carvalha,a da ne pricam od Ferreire.I jos ne mogu da prebolim to sto je prodat Arsenalu...:shock: i sto je sad njihov kapiten(iako mi je Arsenal simpa)...Nikada nece biti bolji odbrambeni od njega(sem Terryja ofcourse)da je zakoracio na prag Chelsea i nikada nece biti neko ko je bolje funkcionisao sa njim nego Terry.
Number 2 bi bio Robben nekad, ali se ne snalazi u Real Madridu , pljuvao Chelsea i nikom ne dobaca pa mi se zgadio.Mogao je da ima fantasticnu karijeru ali...
Da cujem vas?
 
Kog igraca nikada niste ''oplakali'' kad je napustio vas klub?I zasto ga niste mogli ''preboljeti''.Evo,moj prijatelj se i dalje najezi kad cuje da je Henry dao gol u Barci a lice mu se rastuzi kad gleda njegove golove u dresu Arsenala na YouTubeu...Takodje,kad god ga pomenemo ,prica ispod glasa...Nikada ga nece preboljeti.
Evo ja cu prva.
Gallas i samo prokleti Gallas.Mourinho ga je unistio sa njegovim Portugalcima ...bolji je i od Ricarda Carvalha,a da ne pricam od Ferreire.I jos ne mogu da prebolim to sto je prodat Arsenalu...:shock: i sto je sad njihov kapiten(iako mi je Arsenal simpa)...Nikada nece biti bolji odbrambeni od njega(sem Terryja ofcourse)da je zakoracio na prag Chelsea i nikada nece biti neko ko je bolje funkcionisao sa njim nego Terry.
Number 2 bi bio Robben nekad, ali se ne snalazi u Real Madridu , pljuvao Chelsea i nikom ne dobaca pa mi se zgadio.Mogao je da ima fantasticnu karijeru ali...
Da cujem vas?

Shevchenko, Anri....a verovatno najteze mi je pao prelazak Ronalda u Milan...

Pa za koliko ti to klubova navijaš? :lol:
 
Mnogo mi je bilo zao kad je Sheva napustio Milan...i jos uvek patim zbog toga...tako ce biti sve dok ne nadjemo dostojnu zamenu. Evo vec po ko zna koji put pominjem da bi se Benzema savrseno uklopio! Bio bih zadovoljan i Drogbom mada je on dosta stariji.

P.S. Shevu cu nekako i preboleti...ali ako Kaka napusti AC MILAN...ne znam sta ce biti sa mnom :(
 
Šta znam... prvi odlazak Saše Ilića... Alberta Nađa... Predraga Mijatovića... Milka Đurovskog... Zlatka Zahovića... Danka Lazovića i Mateje Kežmana, jer su otišli kao jako mladi, a mogli su mnogo više da daju Partizanu. Među tim igračima može da se svrsta i sadašnji trener Partizana Slaviša Jokanović koga se itekako sećam dok je nosio sveti crno-beli dres. Ma boli svaki odlazak igrača koji vrede i koji daju nešto klubu koji se voli.
U suštini najviše me boli "odlazak" Dragana Mancea!!! :-( Otišao, a ostao zauvek tu u srcima svih Grobara! :cry: :cry: :cry:
 
Bilo mi je zao kad je Chivu napustio Romu i preshao u Inter!:-(:-x
Ali ipak bi me najwishe pogodilo kad bi (ne daj Boze) Ronaldinho otishao iz Barce ili Totti iz Rome!:cry:

Cekaj...ti navijas za Barcu...
Ja li ti zao sto Chivu, recimo, nise dosao u Barcu ili si to onako bezveze naisala kao "zao ti je".
I ovo za Ronaldinja te razumem, razumem te i za Totija, donekle. Covek je najveca legenda Rome i ne boj se za njega, nikad je nece napustiti. Ako je ista u danasnjem fudbalu 100% posto sigurno to je onda cinjenica da Toti nikad nece napustiti Romu kao ni Maldini Milan :)
 
Cekaj...ti navijas za Barcu...
Ja li ti zao sto Chivu, recimo, nise dosao u Barcu ili si to onako bezveze naisala kao "zao ti je".
I ovo za Ronaldinja te razumem, razumem te i za Totija, donekle. Covek je najveca legenda Rome i ne boj se za njega, nikad je nece napustiti. Ako je ista u danasnjem fudbalu 100% posto sigurno to je onda cinjenica da Toti nikad nece napustiti Romu kao ni Maldini Milan :)
Ma navija za Romu i Barsu

Maldini napušta fudbal(po drugi put ako ne laže, naravno), a ne Milan, tako da ti to ne stoji :lol:
 
Ma navija za Romu i Barsu

Maldini napušta fudbal(po drugi put ako ne laže, naravno), a ne Milan, tako da ti to ne stoji :lol:

Pa da brate napusta fudbal na kraju sezone ali znas i sam da je celu karijeru proveo u Milanu. Zato sam njega naveo kao primer.
Licno bih voleo da njegovim stopama krenu Totti (u sta ne sumnjam), Dzerard, Fabregas (malo teze) itd... ne mogu sad nikoga vise da se setim...mozda recimo Xavi ili Messi.
 
Cekaj...ti navijas za Barcu...
Ja li ti zao sto Chivu, recimo, nise dosao u Barcu ili si to onako bezveze naisala kao "zao ti je".
I ovo za Ronaldinja te razumem, razumem te i za Totija, donekle. Covek je najveca legenda Rome i ne boj se za njega, nikad je nece napustiti. Ako je ista u danasnjem fudbalu 100% posto sigurno to je onda cinjenica da Toti nikad nece napustiti Romu kao ni Maldini Milan :)

Nawijam za Barcu i Romu....Zato sam rekla za Chivua da mi je zao shto je otishao u Inter.
Ni ja za Tottija ne werujem da ce preci u neki drugi klub dok za Ronaldinha ne znam bash...:?

Takodje bi mi bilo zao da Eto`o i Messi napuste Barcu...
 
Ja bih umrla kad bi Shevchenko ostao u Chelseau jos 2-3 godine.A takodje bi se onesvijestila kad ne bi nikada doveli Villu vec neki od ''komsija''(kao sto ce se desiti).
A STO PLAVCI NE KUPE BENZEMU!!Cim ssam ga vidjela protiv Rangersa znala sam da je on 100 posto dobar ulog.ali cvrc...oce anelku.
 
Alex jel tebe pogodio odlazak Henry-ja???
_________________________________________


Fluid jbg izvini sto sam napis`o dvije poruke...nemogu izbrisati....

Pa i jeste, naravno, ali ne baš kao onog što je Sara opisala
Evo,moj prijatelj se i dalje najezi kad cuje da je Henry dao gol u Barci a lice mu se rastuzi kad gleda njegove golove u dresu Arsenala na YouTubeu...Takodje,kad god ga pomenemo ,prica ispod glasa...Nikada ga nece preboljeti.
Koga nema bez njega se može/mora.
 

Back
Top