Linux-Ubuntu

sremacc

Početnik
Poruka
5
Pozdrav! Imam jedan problem imam instaliran Linux ubuntu ali me muci zvuk na njemu.prilikom podizanja sistema cujem njegov zvuk ali mi se ne cuje muzika,prijavljuje mi neku gresku neki totem i neki plugins koji mi je potreban.Muzicku m i je prepoznao koliko sam video ali kako da podesim ovo da cujem mp3.Svaka pomoc je dobrodosla posto sam pocetnik sto se Linuxa tice.Unapred zahvalan.:(
 
Hm, e jesi mu pomogao...:lol: Vidiš da je još jedan početnik u pitanju...;)
@TEMA
Hm, sinak... škrt si sa detaljima... Bači nam ovde malo više podataka... pa da vidimo... Pošto nisam baš načisto koji to problem imaš... probaj sledeće... za štelovanje zvuka... System-Preferences-Sound

Sad, dalje... instaliraj i automatix a tamo ćeš naći i potrebne kodeke i pluginove... za svoj distro...

Pogledaj malo i u synaptic-u...
 
Sto mu nisam pomogo :? Ako ne zna ono da copy/past u konzolu nek odradi drag and drop racunara kroz prozor :)
Daj coveku ribu i imace da jede jedan dan... Nauci ga da peca nece nikad gladovati :p
 
E sazvakano nece dobiti od mene nikad... I ja kad sam pocinjao s linuxom niko mi nista nije sazvakao... cak mi nisu hteli ni reci xorgconf vec su me ebavali pa sam morao sve sam :D A s rduge strane mozda je i bolje tako...
 
Hm, ma ćuti... i ja sam... tek kasnije provalim da postoji podrška kod nas... Milion puta instalirao... nešto ukenyam... pa ponovo... i sve tako... a sad već razmišljam da probam gentoo...
 

Back
Top