Prskanje po faci?

ok, ovo je za neke visha matematika hihi..evo 'vako, da vam probijem led..
ja sebi zameram nepromishljenost u nekim situacijama i nekonsultovanje sa voljenom osobom da otvorim ovu temu npr. i nervira me shto od sitnica napravim sranje, ali to valjda tako ide kod zena..shta josh..
zameram sebi..pa kad hocu neshto, ne umem da stanem, da npr. da radimo ono ili da mu ja neshto znate vec shta..e tako..to jednostavno, tu svoju stranu zelim da iskorenim..(help me :lol:)
a zashto bash pitam shta sebi zamerate u vezi?
prvo, valjda sebi zamerite neshto pobogu, niste valjda zivotinje
drugo, kad smo u vezi, valjda smo totalno drugachiji nego kad nismo, ja nisam totalno drugachija ali ok..manje se lozim kad sam sama..stvarno manje,..drastichno :lol:
 
do yaya, sad kad mogu da visim na netu, nema nikog :? ili su svi banovani :? ili samo ja imam pristup ljisu :? ili sam ja novi admin i sad dok ne napishem pravila niko ne moze da postuje :?
wow :)
 
Najvishe zameram neuvidjajnost.

Ja tako smorana,zeljna zagrljaja,sva treperim hoce li shvatiti i pipnuti me.A on zavaljen na krevetu sa rukom ispod glave,gleda u neki film i boole ga ona stvar.

Ili npr.ne pridrzi mi vrata...ali opet to spada u domen ne uvidjajnosti.

U stvari izludjuju me te sitne stvari koje oni ne uvidjaju :evil:
 
Zameram sebi jer postajem suvise meka, hocu da ugodim, da mu bude great i najcesce zazalim :D...Ali, s godinama sam naucila da se kanalisem i sad sam malko prefriganije stvorenje...Ne delim svoju energiju i ljubav i optimizam tako lako...
 

Back
Top