sex

  • Začetnik teme radoznala021
  • Datum pokretanja
radoznala021:
sta mislite da li se na prvom sastanku treba uzdrzavati od sexa,a posebno me interesuje na oralni sex?

Definitivno. Ne radi se tu o staromodnosti vec ipak o tome sto muskarac kako god okrenes gleda na tebe na pocetku kao na lovinu tako da mu je uvek sladje da malo ceka pre nego te totalno dobije. Ako zelis da se zaljubi u tebe onda mu dopusti da te upozna psihicki, ne mesaj odmah fizicki kontakt u to.
 
jedinica:
Ja bas nisam za oralni. Zapravo, nisam ni za kakav na prvom sastanku. Staromodno, a?

Imas ljudi koji se opuste i mogu to da urade na prvom sastanku, ti verovatno nisi taj karakter, zato to ne mora biti staromodno, vec samo da se ti tako vise prija! :wink:
 
Lilith_:
radoznala021:
sta mislite da li se na prvom sastanku treba uzdrzavati od sexa,a posebno me interesuje na oralni sex?

Definitivno. Ne radi se tu o staromodnosti vec ipak o tome sto muskarac kako god okrenes gleda na tebe na pocetku kao na lovinu tako da mu je uvek sladje da malo ceka pre nego te totalno dobije. Ako zelis da se zaljubi u tebe onda mu dopusti da te upozna psihicki, ne mesaj odmah fizicki kontakt u to.


Mislim da nisi u pravu, stvarno se desi da to moze da prija cak i kada je prvi sastanak u pitanju, i ja sam muskarac, koji nebi gledao devojku pogresnim ocima, ako bi se to desilo!
 
bgrdr:
Lilith_:
radoznala021:
sta mislite da li se na prvom sastanku treba uzdrzavati od sexa,a posebno me interesuje na oralni sex?

Definitivno. Ne radi se tu o staromodnosti vec ipak o tome sto muskarac kako god okrenes gleda na tebe na pocetku kao na lovinu tako da mu je uvek sladje da malo ceka pre nego te totalno dobije. Ako zelis da se zaljubi u tebe onda mu dopusti da te upozna psihicki, ne mesaj odmah fizicki kontakt u to.


Mislim da nisi u pravu, stvarno se desi da to moze da prija cak i kada je prvi sastanak u pitanju, i ja sam muskarac, koji nebi gledao devojku pogresnim ocima, ako bi se to desilo!


Da, naravno 8)
 
Lilith_:
bgrdr:
Lilith_:
radoznala021:
sta mislite da li se na prvom sastanku treba uzdrzavati od sexa,a posebno me interesuje na oralni sex?

Definitivno. Ne radi se tu o staromodnosti vec ipak o tome sto muskarac kako god okrenes gleda na tebe na pocetku kao na lovinu tako da mu je uvek sladje da malo ceka pre nego te totalno dobije. Ako zelis da se zaljubi u tebe onda mu dopusti da te upozna psihicki, ne mesaj odmah fizicki kontakt u to.


Mislim da nisi u pravu, stvarno se desi da to moze da prija cak i kada je prvi sastanak u pitanju, i ja sam muskarac, koji nebi gledao devojku pogresnim ocima, ako bi se to desilo!


Da, naravno 8)



Ja to ozbiljno bez foliranja :!: 8)
 
Ne moze se generalizovati... Nekad je ok, nekad ne...
Uostalom, ne ponasate se valjda potpuno isto na pocetku svake veze, i sa svakom osobom...
Ponekad se nadju dvije prirode, koje se savrseno uklapaju i cemu onda cekanje...
U nekim drugim slucajevima, pak, zaista treba sacekati, dok se situacija bar malo ne iskristalise...
Stavise, ponekad to cekanje dovede i do toga, da sexa uopste ni ne bude, jer shvate da nisu jedno za drugo...
Dakle, sve zavisi od toga s kim si i kako se, odnosno kako se oboje osjecate...
Robovati nekim pravilima, po meni, potpuno je pogresno...
 
hm, meni se nekako cini da posle seksa na prvom sastanu retko moze da sledi ozbiljna veza; obicno sve i ostane na tom seksu...ne znam, mozda gresim...
 

Back
Top