Za koje odluke treba imati referendum?

Da l' se ovde opet nalazi neka skrivena poruka koja izmiče neiskusnom oku?

Pitanje da li je neko ZA nešto je istovremeno i pitanje da li je PROTIV tog istog, jer izbor jednog odgovora automatski isključuje drugi. Bez da kažeš tako nešto, jer se podrazumeva. Obična da - ne pitalica. Forma pitanja je nebitna. A tvoja tema savršeno besmislena.
 
Ne, ja sam Pera Momčilović iz Matuševaca i pozdravio bih ćerku Ivanu i taštu Stanislavu i vas u studiju.

inace narod je stoka ne treba im davati referendum a ne bi bilo lose da se uvede i neka dozvola ko vozacka za glasanje kojom ces dokazati da posedujes dovoljno mozga i pismenosti da znas sta treba da radis :)
 
Kažu , za pristup Evropi treba narod da odluči , i to preko referenduma.

A za odluku da ne pristupimo Evropi , da li i za to treba referendum?



Nadam se da ova tema ne vredja dečicu i ostale posetioce ove podgrupe foruma....
Pre mesec dana kada sam pristupila ( citaj krocila nogicama ) u Evropu..nije mi trebao referendum..samo šengen.. i sada kada budem isla krajem januara..nece mi trebati referendum..Patak..srce..zar se ti nikada ne umoris?
 
I to što kažeš , što da me boli k...za druge, nego gledaj da ugnezdiš svoju bulju, a drugi nek crknu , ako se ne snadju....

A šta ću kad razmišljam o budućnosti i nekako gledam da ne budem sa alavima i sebičnima.....ali onda ostaje da sam zajedno sa glupima, što je gora varijanta.Zato kučko moram uskoro da te poslušam....
 
I to što kažeš , što da me boli k...za druge, nego gledaj da ugnezdiš svoju bulju, a drugi nek crknu , ako se ne snadju....

A šta ću kad razmišljam o budućnosti i nekako gledam da ne budem sa alavima i sebičnima.....ali onda ostaje da sam zajedno sa glupima, što je gora varijanta.Zato kučko moram uskoro da te poslušam....

Ni malo me ne dotice tvoja ironija..a ko je kučku poslusao samo se dobrome moze nadati..volela bih da me ubedis dve stvari..prva, da li ce iko normalan u ovoj zemlji da glasa protiv na referendumu, a druga ,da li ce ista taj referendum promeniti vezano za odluke EU da nam ukine vizni rezim ili ne..osim sto bi se po ko zna koji put polarizovali..Vise mi je dosta "cistih ruku" jer je narod tako glasao..Uostalom Patak..promasio si podforum..i za kraj..Pasos u ruke...do ambasade zemlje u koju zelis..popuni formulare.daj potrebnu dokumentaciju..posle kupi avio ili drugu putnu kartu i putuj igumane.dok ne ukinu vize...na zalost tako je..ni meni ne odgovara ali sta da radim..
 

Back
Top