Dobar dan! Ta-ta-ta-tira! Cenzura.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peaceful

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
331
Nego vidim u zadnje vreme zesca cenzura na ovoj krstarici nego u doba Tita i najzescih diktatura.
I ovo je kao demokratska zemlja.Pogledajte samo na temi POLITICKA KARIKATURA koliko je istih obrisano a jos i na nekim temama.Ovo treba da je sramota onoga ko je vlasnik ovog foruma.Ej karikature najobicnije se brisu i zabranjuju. Pa ovo je takva sramota da je to strasno.Inace vec sam kontaktirao par novina u vezi ovoga pa se nadam da ce se zaiteresovati i objaviti clanak o tome kakva demokratija vlada na forumu Krstarica.

P.S.-Nadam se da je naziv teme po pravilniku foruma posto ima pozdrav na pocetku.
 
Отварај теме где се хвала незадна демократија..и други облици робовласничких система..којима се уништава култура народа..и онемогућује даљи напредак..и решио си проблем..
 
Nego vidim u zadnje vreme zesca cenzura na ovoj krstarici nego u doba Tita i najzescih diktatura.
I ovo je kao demokratska zemlja.Pogledajte samo na temi POLITICKA KARIKATURA koliko je istih obrisano a jos i na nekim temama.Ovo treba da je sramota onoga ko je vlasnik ovog foruma.Ej karikature najobicnije se brisu i zabranjuju. Pa ovo je takva sramota da je to strasno.Inace vec sam kontaktirao par novina u vezi ovoga pa se nadam da ce se zaiteresovati i objaviti clanak o tome kakva demokratija vlada na forumu Krstarica.

P.S.-Nadam se da je naziv teme po pravilniku foruma posto ima pozdrav na pocetku.

Muka brale. Znaš, kad admin kaže da "upristoji forum" to je onda otvorena sezona terora ...
Kao da mi ovde pišemo i komentarišemo za istoriju ili Pulicerovu nagradu ??!! :shock: Ili, kao da ovde imamo honorare od broja i kvaliteta ...
 
Nego vidim u zadnje vreme zesca cenzura na ovoj krstarici nego u doba Tita i najzescih diktatura.
I ovo je kao demokratska zemlja.Pogledajte samo na temi POLITICKA KARIKATURA koliko je istih obrisano a jos i na nekim temama.Ovo treba da je sramota onoga ko je vlasnik ovog foruma.Ej karikature najobicnije se brisu i zabranjuju. Pa ovo je takva sramota da je to strasno.Inace vec sam kontaktirao par novina u vezi ovoga pa se nadam da ce se zaiteresovati i objaviti clanak o tome kakva demokratija vlada na forumu Krstarica.

P.S.-Nadam se da je naziv teme po pravilniku foruma posto ima pozdrav na pocetku.

Po mom misljenju, nije toliki problem u novom pravilniku krstarice, koliko u novom - starom moderatoru koji nije dorastao funkciji koju obavlja. Ja sam jos prvi dan pokrenuo to pitanje ( doduse, nisam bas birao reci ) i bio trajno banovan. Mislim da se posle moje inicijative stanje poboljsalo ali ipak, ne u dovoljnoj meri. Moderator, potpuno proizvoljno i bez ikakvog rezona i dalje zakljucava pojedine teme i brise postove. Vise ovakvih "pobuna" i verujem da ce se stanje popraviti skroz. To je, uostalom i interes krstarice, da ima sto vise clanova foruma.
 
Sloboda govora nije sloboda bljezganja kako kome padne na pamet a prema sopstvenim kapacitetima.
Nepoznavanje korisnika o pravilima komunikacije na forumu ne znači da moderator treba da kulira kako bi nečije nevaspitanje isplivalo na površinu i da konačno kaže negde nešto što u stvarnosti ne bi rekao bez posledica.
Otprilike kao što vas nepoznavanje krivično/prekršajnog zakona ne spašava sankcija ako ih prekršite u pravom životu.

Budite srećni jer imate mogućnost rasprave sa svim političkim opcijama što na drugim forumima i nije slučaj.
A sad što je pojedincima partijski program biblija kolege i ja nismo krivi.

p.s. nemojte da zaključujete ovčjim sistemom razmišljanja da uvek jedna te ista osoba briše bogomudrosti "prijatno raspoloženih" korisnika.
Samo razmišljanje može naterati čoveka da ćuti.
 
Отварај теме где се хвала незадна демократија..и други облици робовласничких система..којима се уништава култура народа..и онемогућује даљи напредак..и решио си проблем..

Sledeći put, kada se pomene Iran i postavljanje ruskih raketa a Vi prepišite celu Bibliju.
Time bi trebalo da proverimo da li živimo u demokratiji i/ili kompetenciju moderatora?
 
Sloboda govora nije sloboda bljezganja kako kome padne na pamet a prema sopstvenim kapacitetima.
-----------
p.s. nemojte da zaključujete ovčjim sistemom razmišljanja da uvek jedna te ista osoba briše bogomudrosti "prijatno raspoloženih" korisnika.
Samo razmišljanje može naterati čoveka da ćuti.
Ovo se zove "obrazovanje" korisnika od strane moderatora:cry:
Drugim recima, ukazivanje KAKO TREBA pisati, da bi bilo super-vrednovano od strane doticnih:(
 
Muka brale. Znaš, kad admin kaže da "upristoji forum" to je onda otvorena sezona terora ...
Kao da mi ovde pišemo i komentarišemo za istoriju ili Pulicerovu nagradu ??!! :shock: Ili, kao da ovde imamo honorare od broja i kvaliteta ...

Interesi korisnika i interesi foruma moraju da se usaglase.
Promena u načinu funkcionisanja je mnogo povoljnija za korisnike nego li je to bio slučaj ranije.
Svaki korisnik može da vidi u svom profilu da li ima i zašto opomenu koja naravno ima svoj rok važnosti.
Time se izbegava svaka varijanta da neko pomisli kako moderator ima protiv nekog nešto lično.

Naravno, ono što vi ne vidite, a i ne treba, su gomile provokatorskih poruka "ostrašćenih komšija" koje eto, po novom sistemu, vrlo lako bivaju odstranjene a da vi to i ne primetite.
Takvi "korisnici" ne dobijaju nikakve opomene :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top