for chicks

Anjica89bgd

Obećava
Poruka
92
Ne znam da li vec postoji tema, ali>>>

Shta da se radi ako vam, u prilichno ozbiljnoj vezi, dechko ponudi da se u sex ubaci i njegov najortak ili vasha najortakinja???? misslim, chudan je trip
 
Vise od ovakvih tema.aaaaa.:roll:. kakav trip..to je najobicnija ponuda za trojku..tvoje je da prihvatis ili ne..tj..preispitaj sebe da li ti to prija i da li to zelis ako je odgovor Da..prihvati i iskusi jedno novo zadovoljstvo ako Ne..reci decku da neces i to je to..previse mudrovanja tu nema...btw..moram da primetim da si napisala Prilicno..ozbiljna veza ..e pa u skaldu sa prilicno..decko ti je i ponudio trojcicu...
 
jbg, ortakinja mi se sroljala skroz.. istraumirana cura, ne zna sta da kaze tipu.. a ne mili joj se da ga deli ni sa kim.. niti da on nju deli sa nekim.. voli ga totalno, i u panici je
 
duga veza, ljubav..... nije se meni desilo, ortakinji. interesuje me da li neko ima iskustva, da li veza i ljubav opstanu i nakon odbijanja trojke

Nije tebi nego ortakinji..pa dobro..:roll:..Opstanu takve veze ako vam se osladi trojcica..dok tvoj decko ne pozeli nesto drugo da "proba"..
 
muahhhahhhahhhaaaa
c008.gif
c008.gif
c008.gif
...joj svasta
c008.gif
 

Back
Top