Ko je najbolji igrac Evrope po vama ?

Fudbal nije za zene,kad vidim one klinke sa onim sranjima nusknvp najezim se sav.Odkad je Tores presao u Liverpul sada sve zenske navijaju za Liverpul.Pre toga nemaju pojma o njemu.




a jel????ja sam ti zivi primer da jeste....fudbal i za nas....znam kompletnu istoriju liverpoola....i fudbal se ne prati radi lepote igraca...nego radi lepote te igre....zato nemoj da govoris u globalu,da fudbal nije za nas...nego govori za pojedince...


p.suf kako me nerviraju ovakvi tipovi koji nesto imaju da kazu po pitanju fudbala...a ja o fudbalu bolje znam nego pola njih...
 
a jel????ja sam ti zivi primer da jeste....fudbal i za nas....znam kompletnu istoriju liverpoola....i fudbal se ne prati radi lepote igraca...nego radi lepote te igre....zato nemoj da govoris u globalu,da fudbal nije za nas...nego govori za pojedince...


p.suf kako me nerviraju ovakvi tipovi koji nesto imaju da kazu po pitanju fudbala...a ja o fudbalu bolje znam nego pola njih...

Sta ti bolje znas po pitanju fudbala?Nalozila se se na Liverpul i popila si svu pamet sveta.Zene ne treba da se trte gde im nije reon.Evo nemaju pojma o kosarci,nego sto se neki tipovi sada zanimaju moraju i one...
 
a jel????ja sam ti zivi primer da jeste....fudbal i za nas....znam kompletnu istoriju liverpoola....i fudbal se ne prati radi lepote igraca...nego radi lepote te igre....zato nemoj da govoris u globalu,da fudbal nije za nas...nego govori za pojedince...


p.suf kako me nerviraju ovakvi tipovi koji nesto imaju da kazu po pitanju fudbala...a ja o fudbalu bolje znam nego pola njih...

Da li je Stivi boy iz Lpoola osvoji nekad prvenstvo Engleske u svojoj karijeri......:lol:
 
Sta ti bolje znas po pitanju fudbala?Nalozila se se na Liverpul i popila si svu pamet sveta.Zene ne treba da se trte gde im nije reon.Evo nemaju pojma o kosarci,nego sto se neki tipovi sada zanimaju moraju i one...




sta ti jedes pa si toliko pametan????da znas gde je nama zenama mesto....i niko nije spominjao kosarku...ovde je rec o fudbalu....i molim te nemoj da dajes suvisne komentare....
 
Da li je Stivi boy iz Lpoola osvoji nekad prvenstvo Engleske u svojoj karijeri......:lol:




rodjen je 30.5.1980.
a liverpool je poslednji put osvojio 1990.god.prvenstvo engleske...on je tada imao 10.god.i nikako nije mogao da podigne trofej prvaka engleske...ali je zato sa klubom osvojio:
1.2001,2003-Liga kup
2.2001,2006-FA kup
3.2001-Uefa kup
4.2005-liga sampiona
5.2001,2005-evropski super kup
 
Goran Pandev

49789.jpg


 
To sto je dao najvise golova nikako ne znaci da je najbolji...
Samo ne znam odakle ga izvuce....90% nije culo za njega.
Po tome je i Pancev bio najbolji , a seti se ko je sve igrao u njegovo vreme....

Pančev, koliko god dobar bio, je ipak druga liga za Bicana. Čovek je u karijeri na 900 utakmica dao hiljadu i po golova, ako ne i više. Čak se svojevremeno pojavljivala cifra od 5000. Recimo da je zajeb'o golgetere kakvi su Puškaš, Miler, ili Pele, i to igrajući u tada odličnim ligama Austrije i Čehoslovačke. Doduše, deo golova je postigao u haosu Drugog svetskog rata, kad je pola evropskih igrača krvarilo po Staljingradu, Lenjingradu, i Normandiji, ali tih 6 godina deluju ipak dosta nebitno ako se uzme u obzir da je on fudbal ostavio sa 42 godine.

Što se tiče najboljeg evropskog, u istoriji je to Krojf. Danas verovatno Riberi.
 

Back
Top